Peršokti į turinį

Galiu parašyti projektui aprašymą, užpildyti anketas ir kt.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tumblr_ou00dbwtqi1s9f4joo1_500.gifv

Hi! 

Galiu aprašyti Jūsų projektą, ar užpildyti anketa į Jūsų norimas pareigas įvairiuose projektuose už jums priimtina kaina. Esu tai daręs seniau, tačiau dėl laiko trūkumo ir neturėjimo galimybės multitaskinti, buvau priverstas apleisti šį reikalą. Turiu sukaupęs nemažą patirties bagažą, todėl tikiu, jog susirinkus visa savo patirtį kuri šiam momentui rūsyje guli, nyksta nenaudojama ir neišnaudota esu tikras, jog galiu padėti tiems, kuriems trūksta fantazijos, ar idėjų aprašyti savo projektą ar užpildyti į vienokio ar kitokio tipo pareigas. 

Taip pat galiu pagelbėti su realiais CV/RESUME letters, vis dėlto artėja vasara ir realu, jog ne vienas iš Jūsų ieškosis darbo. 
Rašau tiek anglų, tiek lietuvių kalba. 

Prisegu sena tema, sadly, redaguoti temos negalėjau, todėl buvau priverstas rašyti naują temą. 

(spausti čia)

Dėl platesnės informacijos siūlyčiau kreiptis nurodytais kontaktais:
Discord: Freeman#6835
Arba forumo
(PM)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, chill. parašė:

Hi! 

Galiu aprašyti Jūsų projekt
ą, (kablelis nėra reikalingas) ar užpildyti anketą į Jūsų norimas pareigas įvairiuose projektuose už jums priimtiną kainą. Esu tai daręs seniau, tačiau dėl laiko trūkumo ir neturėjimo galimybės multitaskinti, buvau priverstas apleisti šį reikalą. Turiu sukaupęs nemažą patirties bagažą, todėl tikiu, jog susirinkus visą savo patirtį, kuri šiam momentui rūsyje guli ("guli rūsyje" skambėtų geriau, ar ne?), nyksta nenaudojama ir neišnaudota, esu tikras, jog galiu padėti tiems, kuriems trūksta fantazijos, ar idėjų aprašyti savo projektą ar užpildyti į vienokio ar kitokio tipo pareigas.

Paskutinis sakinys visiškai be ryšio :D Dėkui, bet gal nereikia pagalbos su CV. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtų daug efektyviau, jeigu žmonėms padėtum pildyti normalias CV į realaus darbo vietas, o ne į 16 metų medinį žaidimą. Už vieną  anglų k. darbo CV pinigai būtų 10 kartų didesni nei už 100 beprasmių Grand Theft Auto: San Andreas CV.

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ⠀-⠀ parašė:

Būtų daug efektyviau, jeigu žmonėms padėtum pildyti normalias CV į realaus darbo vietas, o ne į 16 metų medinį žaidimą. Už vieną  anglų k. darbo CV pinigai buvo 10 kartų didesni nei už 100 beprasmių Grand Theft Auto: San Andreas CV.

koks skirtumas kur pildai ir ka zmones veikia, as visiskai nesirupinu, o ir writinu laisvu laiku, uz aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, chill. parašė:

koks skirtumas kur pildai ir ka zmones veikia, as visiskai nesirupinu, o ir writinu laisvu laiku, uz aciu.

švaistyti realų laiką "už ačiū" tai taip yra kvaila. matyt sėdi namuose ir niekur neišeini, neturi draugų, tai daryti kitiems vaikiškas CV tavo pomėgis ;D aš tikrai to nesuprantu ;D 16 metų senumo žaidimas, man juoktis ar verkti iš to ką skaitau ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

švaistyti realų laiką "už ačiū" tai taip yra kvaila. matyt sėdi namuose ir niekur neišeini, neturi draugų, tai daryti kitiems vaikiškas CV tavo pomėgis ;D aš tikrai to nesuprantu ;D 16 metų senumo žaidimas, man juoktis ar verkti iš to ką skaitau ;D

Kad ir ryžius nuo grikių atskirinėja susipylęs, koks vapšė tavo reikalas čia? Turi ką veikt, tai veik, kas trukdo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ⠀-⠀ parašė:

švaistyti realų laiką "už ačiū" tai taip yra kvaila. matyt sėdi namuose ir niekur neišeini, neturi draugų, tai daryti kitiems vaikiškas CV tavo pomėgis ;D aš tikrai to nesuprantu ;D 16 metų senumo žaidimas, man juoktis ar verkti iš to ką skaitau ;D

Manau tau paciam reiketu is namu iseiti ir nesikisti i kitu zmoniu gyvenimus. Zmogus kitiems padeda o tai pagal tave supratau yra draudziama/blogai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...