chill.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  719
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  680 +Pervesti

chill. paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 22 2016

chill. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

166 Kartais pasakantis ką gero

7 sekėjų

Apie chill.

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

4.939 profilio peržiūros
 1. chill.

  Gta V serveriai

  Labas, konsolė neturi galimybės jungtis prie roleplay serverių, tačiau gali žaisti GTA ONLINE. Kad žaistum GTA ONLINE turi pereiti pirmas kelias misijas ir tuomet įjungiant gta atsiras papildoma galimybė jungtis ne į singlaplayerį o į multiplayerį.
 2. chill.

  Reikia rekomendacijų išsirenkant "bass heaphones"

  Reikės aktyviai tuomet pasižiūrėti, nemačiau nieko gyvai pats Kaune arba nesilankiau, tai negaliu pasakyti ar tikrai "nieko nėra" Dėkingas ir jeigu turit dar rekomendacijų - raštelkit, btw @LickMyToes skaitinėjausi apie dtpro 770 kas ir yra mano price range, bet kiek žmonės rašo reviewsus, tiek visi įvardina jog jos labiau neutralios, nei bass heavy. O pirkt iš kur nėra skirtumo jeigu Europoje, dauguma kompanijų, tarkim SKULLCANDY shipina visur Europoje, tai jeigu yra geru dealu kažkur EU, aš būčiau linkęs ir sutikčiau pirktis iš ten, negu Lietuvoje, bet čia kaip koks modelis, teko matyt pigesniu modeliu Lietuvoje, nei EU. Puikus pavyzdys - SONY WH-XB900N EU svyruoja kažkur tarp 200-250, Lietuvoje rasi už 185 https://www.kainos.lt/ausines-headphones/sony-wh-xb900n-black-juodos-v756541
 3. chill.

  Reikia rekomendacijų išsirenkant "bass heaphones"

  Čia ir struglinu, o muzikos daug klausau įvairios, bet pagrindas klubinė. Būtų Lietuvoje kur nueit išsibandyt gyvai į kokia parduotuve būtų kitas reikalas.
 4. chill.

  Reikia rekomendacijų išsirenkant "bass heaphones"

  Nemačiau jūsų atsakymu, soriukas. Apie M50x aplamai girdėjau, jog su žemais dažniais nedraugauja, nėra tokios, kurios būtų aktualios iš mano apibūdinimo, o šnekant apie kitas ausines, ne tik mano išvardintas, turi ką pasiūlyt be jų? Kuris iš tavo išvardintu variantų geriausias, kodėl?
 5. chill.

  Klausimas dėl žaidimų pardavimų

  Neup, yra be activation tu shit, su loginais nuo paskyros kurių keist negali.
 6. chill.

  Klausimas dėl žaidimų pardavimų

  Kaip paminėjo viršuje, arba tarkim esant naujiems žaidimų relyzams, gauni prieiga prie paskyros, kurioje jie patys nuperka žaidima už pilna kaina, duoda tau kelioms dienoms access, kol pereini ir paskui pakeite loginus vėl perpardavinėja. Žinant, jog žaidimai kai išeina, jeigu būna labai hype, žmonės investuoja į tas paskyras, kad tik galėtų pažaist ir po 5 ir po 10 eurų, o paskui galimybę žaist praranda, o perpardavinėtojams tos paskyros atsiperka per savaite, kartais greičiau, priklauso nuo hype. Bet čia vėl gi, Lietuvoje toks dalykas neveikė ir neveiks, turėtum mestis į plačius vandenis, jeigu norėtum kažką panašaus realizuoti.
 7. chill.

  Parduodamas fresh prime vartotojas/cs complete/pubg

  7-10 kažkas tame tarpe būtų idealu. Pagrindas ten prime, pubg dar, Faceit neregistruotas
 8. chill.

  Atsibodo skaityt IT naujienas? klausyk IT srauto podkasto!

  Jūsų idėja gera ir linkiu sekmės realizuojant save ir plėtojant idėja, tikrai neteko kažko panašaus matyt mūsų rinkoje, kas jums duoda pliusu, pramušit ir tas kalbėjimo manėras, tik klausykitės kitų žinomų podcastų, mokykites ir bandykite perteikti kažkaip savaip, nekopijuojant, bet pasinaudojant viena ar kita idėja iš žinomų podcastų. Nesinorėtu, kad klausantis jaustusi feikinis įvaizdis, tai tiesiog turėtų būt dealogas tarp jūsų, tame ir visas podcastu smagumas. Sekmytės.
 9. chill.

  Atsibodo skaityt IT naujienas? klausyk IT srauto podkasto!

  Kaip suprantu naujas podcastas, tačiau kritikos paduosiu, klausau podcastų kiekviena diena, dažniausiai bėgiojant rytais ir vaikštant po parkus, situacija tokia, jog pas viena iš jūsų tragiškas mikrofonas, atrodo lyg šnekėtumėt per kažin ką, tas pirmas pašnekovas, o kitas kuris prisideda ir papildo mintimis ne ką geriau, reziume - kokybė, tragedija. Antras pašnekovas gal šiek tiek geresnė situacija, bet iš esmės nėra skirtumo. Tarp jūsų abieju nevyksta dialogas, vienas pasakoja viena, kitas pasakoja kita, norėtusi girdėti tarpusavyje diskutuojant, aptariant tas naujienas, o ne skaitant tai ką pasirašėt/perskaitėt, kaip deklamuodami eilėrašti, eilėrasčių konkurse. https://www.iheart.com/podcast/105-stuff-you-should-know-26940277/ Puikus pavyzdys įkelto viršuje podcasto, nors jie profesionalai ir daug metų tai daro, turit puiku pavyzdi į ką turėtumėt orentuotis, taip pat pilna ir kitu gerų podcastų.
 10. Labas, parduodamas tuščias vartotojas su visais CS editionais, taip pat pubg žaidimu. PUBG praktiškai nežaistas (10 minučių tėra) CSGO 20 valandų, iš jų gal - 4 su prime, gal mažiau, competative'ai nesužaisti, todėl vartotojas clear, yra dar euro skinas išdropintas, kurio galėsit džiaugtis (arba ne, lol) Vartotojas ir buvo kurtas dėl CSGO, pabandžius neįtraukė, todėl lieku prie lolo, o vartotoja - parduodu. Kaina sutartinė, visos prieigos bus duotos. Jeigu suinteresuoti - parašykit į supergames (PM) su kontaktais, arba į komentarus.
 11. Labas, planuoju atsinaujinti lapkričio mėnesį į normalias ausines, dažniausiai naudodavau earphones ir šiam momentui naudoju, tačiau planuoju įsigyti pagaliau normalias ausines ir perkant ausines, yra nemažai pasirinkimo, todėl reikėtų rekomendacijų, kadangi mano pagrindiniai klausomos muzikos žanrai yra: EDM/HOUSE/DUBSTEP/CHILLOUT būtina jog ausinės atkurtu žemus dažnius gerai. Biudžetas: 100-250 eurų. Idealu jeigu ausinės būtų laidinės, ne wireless. Variantai kuriuos atradau ir svarstau: Skullcandy Crushers (variantas neblogas atrodo, atsiliepimai geri, tačiau nepasitikiu wireless ausinėm, o ir atsiliepimai sako, nors ir gerai atkuria žemus dažnius, tačiau pagamintos prastai ir po kurio laiko subyra tiesiog, sulinksta, sulūžta nes pagamintos iš pigių priemonių) VMODA M200 99 NEO/NOIR Audio Technica ATH-WS1100IS Jeigu žinot geresniu variantu, siūlykit, laukiu nuomonių, atsiliepimų apie viena iš šitų modelių jeigu teko susidurti.
 12. chill.

  siūlau XBOX One keitimas

  Jeigu vairas nedega, o primokėt turi iš ko, mano siūlymas būtų tau sulaukt black friday ir pasiimt vairą su shifteriu papigiai, pasižaisi, pasinaudosi - parduosi brangiau.
 13. chill.

  Patikimas mobilaus interneto operatorius?

  Ne visad ir vietovė daro įtaka, tarkim tele2 man geriau veikia užmiestyje, kur esu maždaug - 10 kilometrų nuo miesto, nei pačiam Kaune būnant Dainavoje, kur iki centro - 8 kilometrai.
 14. chill.

  Patikimas mobilaus interneto operatorius?

  Šito greičio sočiai messengeriui, reiškia bėda ne internete buvo sadly.
 15. chill.

  Patikimas mobilaus interneto operatorius?

  Tai pirmiausiai reiktu žinot iš kur esi, bent miestą, kad kažką rekomenduot būtų galima, o šiaip, pats naudoju tele2/pildyk, neslėpsiu - būna problemu su jais, tačiau, jeigu rekomenduot be sutarčių, bent aš dabar ką darau - pasiemu mobilu neribota internetą mėnesiui ir naudojos, šiam momentui naudoju pildyką, tačiau planuoju išbandyt ir LABAS/EŽY. Kiek teko čia bandytis, kadangi esu užmiestyje, labas visai neblogai veikė, nors ir su pildyku seniau čia mažiau problemų buvo. O interneto downgrade pareina todėl turbūt, nes naudotojų skaičius tavo vietovėje auga, o plėstis jie nesiplečia ir neaptarnauja padoriai visų besinaudojančių.