chill.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  656
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  530 +Pervesti

chill. paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 22 2016

chill. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

131 Kartais pasakantis ką gero

7 sekėjų

Apie chill.

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

4.609 profilio peržiūros
 1. chill.

  Apie merginas

  Prie alaus bokalo naujos pažintys, super tipsas. (Sarkazmas)
 2. chill.

  Apie merginas

  Kelinta kart jau tema sukurta su tuo pačiu klausimu, į kuri pats neatsakai sau. Ar tai normalu? - Taip, aplamai, kodėl ieškoma mergina ir statoma į kažkokius standartus "man 23 neturėjau merginos tai vat manau, jog aš negražus" visiškai nulis proto įdėta rašant tą pranešimą, susirask veiklos, veik kažką, gyvenk dėl savęs ir savo artimųjų, o ne socialinių standartų, turėti merginą, vairuoti mersą ar kažkas panašaus, kai pasieksi tam tikra lygmeni gyvenime, arba visiškai vice versa, atsiras ir tą mergina.
 3. chill.

  Reik pagalbos su Facebook paskyra

  Pabandyk prisijungti per kompiuteri, per kokius nors kitus įrenginius, turėtų rodyt išjungimo laikotarpį. Jeigu tai viena iš situacijų kuomet pareportino tave tą mergina už tavo Vardą ir Pavardę viskas paprasta, nusiusi jiems ID ar kad ir moksleivio pažymėjimą, patikrins - praleis, jeigu gavai užblokavimą, pirmasis turėtų būt 3 dienoms, sekantis 7 tuomet sekantis mėnesiui ir paskui 3 - 6 mėnesiai blokavimai, o finale ištrynimas. Teko susidurti, turėtų būt kažkas tokio, o jeigu gavai reportą ne už Vardą ir Pavardę, tai, gavai baną už tai, kad pasidalinai kažko kas pažeidžia facebooko standartus.
 4. chill.

  Parduodamas GIlze.lt

  Man tai keista kodėl projekto kaina turėtų būti pagal kažkokius Jūsų sukurtus standartus, žmogus nusistatė kaina ir tikisi už tiek ją parduot, jo prekė, šiuo atvėju projektas, tai jo kaina, nesuprantu koks pagrindas prisikabinti.
 5. Pradedant vien to, jog baubas panašus į egocentrišką, per aukštą savivertę turintį bičą, kas mane vien dėl šitų aspektų atbaidytu dirbti su jo, užbaigiant akių dumimu. Man juokinga ir dar labiau juokinga jog kažkas tokiomis pievomis tiki, jeigu žmogus darytusi pinigus iš to ką jis įvardina kaip "būdas pasikelti dvigubai/trigubai pinigus" tai tikriausiai jeigu tas jo business modelis būtų toks veiksmingas logiškai mąstant žmogus ir darytusi iš to pinigus, o ne resellintu mokymus, iš kurių "ale" tu gali pasipelnyti. Koks pointas susirasti būdą pasidaryti papildomų centų pragyvenimui ir paskui tą formulę, būdą perpardavinėti?
 6. Spėju kažkas panašaus kiek ir su 2 buvo. Laukiam laukiam.
 7. chill.

  Ką rinktis po 10kl ?

  Labai kvaila ir naivu statyti į rėmus vienokį ar kitokį būdą, iš esmės kiekvienas iš jų turi pliusų ir minusų, reikia žiūrėtis pačiam kur pakeliui. Jeigu tavo svajonių darbas ir dalykas kuris kiekvieną dieną keltis iš lovos nereikalauja aukštojo išsilavinimo, tai galbūt ir nereikėtų jo siekti, o tiesiog pradėti užsiimti tuo ir įgyti ko įmanoma daugiau patirties toje srityje arba vice versa. Į šitą klausimą rašiau prieš pora savaičių, labai svarbu realizuoti ir suprasti ką tu nori veikti ir neklajuoti, nešvaistyti laiko ir neiti į linkmę į kuria nežinai ar tikrai nori eiti ir maždaug "yolo" turi būt tvirtai apsisprendęs kur eini ir ką nori veikti, galu gale jeigu nesugebėsi suprasti per vasarą, pasidaryk metų pertrauka, dirbk ir atrask save.
 8. Tikiuosi jog viena gražią dieną, žmonės nustos naudoti RP sąvoką ir apibudinimą GRP serveriams, nežinau kas tokį dalyką aplamai pramušė, bet jis vyksta ir jau keli metai, kreipiamas ir iškraipomas tikro RP suvokimas. Tikro rp pvz galit rast: gta world, eclipse rp.
 9. chill.

  perku Ieškau SHADOW.TECH paskyros

  Nenusipirksi, čia ne geforcenow ir daug privačios informacijos lieka prisegtos prie userio. Teks pačiam susikurt ir laukt arba nusipirkt privatų cloudą, or tenkintis geforcenow paslaugomis. Keista tik, jog žmogus užsimetęs "programmer" nesupranta elementarių dalykų.
 10. chill.

  -rep Distinctive.lt

  Iš roleplay pusės žiūrint, toli gražu ten nėra roleplay ir realybės tikėtis GRP lygio serveryje užsimaskavus po "RP" pavadinimu naivoka.
 11. chill.

  Kokie vasaros planai?

  Nebūtinai turi tave kažkas išlepinti tam, jog tavo vasara būtų kaip šventė. Jeigu tavo finansai yra tokie, jog turi santaupų, ar kaip ten bebūtų, bet pinigų tau užtenka, nematau prasmės eiti dirbti, papildomas pinigas nemaišo žinoma, tačiau, jeigu nieko bendro tavo turimas darbas neturės galbūt su galimai ateityje tavo dirbamu darbu, o eini dirbt šiaip, nes xėbra eina, reikia ir man, tai absoliutus time waste. Nešneku apie situacijas kai jaunimas eina dirbt ant mašinų, teisių ir panašių dalykų, bet nedirbimas vasara nebūtinai išlepimas. O šnekant į topicą, tai lengva vasara, skaitau, palaikau aktyvumą ir dirbu momentais, daugiausiai keliauju, lankau vietines apylinkes.
 12. Na telefono dūžimas priklauso nuo userio naudojimo, jeigu tu ji mėtai ant žemės kur papuola, tai sadly, visi telefonai dušta, jeigu ne, tai ir tas pats samsungas ar iphone laikys.
 13. chill.

  Gal kas nori kurti projektą ?

  Iš esmės tie visi "rp" ir yra GRP po RP vardu.
 14. chill.

  Pinigų uzdirbimas ;D ?

  Ganėtinai jaunas dar esi, džiaukis vasara, veik kažką, mokykis, kas pravers ateityje. Kai jau būsi 10-11 klasėje, vasarų laikų gali eit pasidarbuot.
 15. chill.

  Profesijos pasirinkimas

  Kas perspektyviausia į ateitį nebūtinai yra perspektyviausia tau. Mano rekomendacija sužinoti ką nori veikti gyvenime, kas tave traukia labiausiai ir eiti tą linkme. Nechasinti pinigų, uždirbant pradžioje mažiau, tačiau įsitvirtinus ateityje būtų geriau, nei visą gyvenimą ar bent didžiąją dalį gyvenimo pradirbt darbą, kurio tu nekenti. O jeigu nežinai ko nori, eksperementuok, esi jaunas, gali pasibaigti kelias profesijas.