Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

FiveM Lagas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi susiduriai su tokia problema kad kai žaidžiu FiveM gan dažnai pradėda strigti nežmoniškai kiti net sako kad kai aš pvz vairuoju transporta koki nors tai net mašina šokinėja, ir man kartais išmeta apacioje tipo resource warning ten visokiu dalyku chat ir t.t

Kartais būna tik Lag Spike ir labai daug sunaudoja MEMORY ir CPU kyla netgi iki 100% o GPU: 1-4% stovi

 

 

SPEC:

CPU: i5 - 8400 Coffe Lake 2.8GHz

RAM: 8gb 2666mhz

GPU: GTX 1050 TI

 

 

Radau pavyždi kaip atrodo warningai panašiai

FIVEERROR.jpeg

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Panasu kad cia su tavo internetu susije, nes logiskai mastant serveris nieko tau nerasytu jei turetum maza fps del kompiuterio komponentu. Ziurek savo interneto greiti, apkrova.

 

P.S CPU daznai kyla iki 100% ypac su win10, nes siektiek pakoreguoti system services reik kad neapkrautu bereikalo.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Mantucha parašė:

Panasu kad cia su tavo internetu susije, nes logiskai mastant serveris nieko tau nerasytu jei turetum maza fps del kompiuterio komponentu. Ziurek savo interneto greiti, apkrova.

 

P.S CPU daznai kyla iki 100% ypac su win10, nes siektiek pakoreguoti system services reik kad neapkrautu bereikalo.

Supratau bet tai kad neisivaizduoju kad su internetu galetu buti problemos dažniausi išmeta tuos errorus kai duoda lago kaip atrodytu 2FPS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Supratau bet tai kad neisivaizduoju kad su internetu galetu buti problemos dažniausi išmeta tuos errorus kai duoda lago kaip atrodytu 2FPS

Tai jo, pingas uzkyla del to taip ir atrodo. Arba serveris grybauja, reikia ziuret. 

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

greitisintiko.png.

Kadangi mokyklinukai is namu dar kolkas mokosi tai apkrova interneto 9-16h labai didele, o vakarais visi kiti nuo 18-22h apkrova tai jei siais laikais lagina tai pakentet reiks :D arba kitam serve pabandyk pazaist, galbut is servo puses bedos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Tiesiog žinai Telia Šviesolaidinis namuose ivestas ir viskas tai WIFI.

LAN laida naudok, pats telia turiu buna daznai nuo apkrovos uzsikemsa.

Pajungi i ta balta dideli bloka lan, kita laido gala i kompa ir manau issispres

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, Mantucha parašė:

LAN laida naudok, pats telia turiu buna daznai nuo apkrovos uzsikemsa.

Pajungi i ta balta dideli bloka lan, kita laido gala i kompa ir manau issispres

Tai aš toki laida esu isikišes i kompiuteri aš nelabai supratau kas tas LAN supranti tai pasižiurėjau ir radau tai pas mane yra jis.

Va taip atrodo panašiai tik spalva skyriasi

 

CMPUTP.JPG

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Tai aš toki laida esu isikišes i kompiuteri aš nelabai supratau kas tas LAN supranti tai pasižiurėjau ir radau tai pas mane yra jis.

Va taip atrodo panašiai tik spalva skyriasi

 

CMPUTP.JPG

Ti viskas kaip ir normaliai, pabandyk kitam serve pazaist paziurek ar taspats

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai nežinau norėčiau žaisti žinai be klaidu ir strigčiu gal eitu kažkaip sutvarkyti? nes kiti tai kažkaip be nusiskundimu žaidžia sako tokiu error nemeta

15 minutes prieš, Mantucha parašė:

Ti viskas kaip ir normaliai, pabandyk kitam serve pazaist paziurek ar taspats

Tuojau išbandysiu

Nuejas i kita serveri kaip ir viskas gerai perejau per miesteli kaip ir nieko švaru.

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...