Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CSGO GAMBLING WEB DIZAINAS


pamparam

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dizainų daug nepiešiu tai nežinau kiek čia tiesos, o kiek čia labiau mano išmastymai bus.

Tai pradėkime nuo viršaus, navigacija būtų kaip ir viskas nice, išskyrus paieškos laukelis atrodo šiaip išskridęs kažkur paplaukioti per vidury nav bar. Vartotojo panelė kaip ir viskas ok?, bet, kur atsijungimo mygtukas? Kappa

Na, o dabar į vidurius man asmeniškai labai daug neaiškumų kas ką turėtų daryti pvz.:image.png.eabab81f8a3356abdd92fc4b369ce947.png

Čia toks didelis skydelis rodo, kas kiek pinigų padėjo už skiną? Jei taip kokį skiną, kas toks padėjo, kaip tie mygtuaki su tuo susiję? Ar čia gal didžiausias bidas puslapio egzistavime?

Toliau, chatas kaip chatas, ten kažkokio naujo dviračio neišrasi tik būtų įdomu kaip input laukelį būtum sutvarkęs.

Centruojame tada, pagrindinis highlight man visai nice tik gal norėtųsi, kad ne 1 rodytum, o kaip kokia carousel ar su dots po apačia pastoviai keistųsi ir rodytų visus geriausias variantus šiandienos. Toliau ties viduriais kažko labai krentančio į akį iškart "nebeįžlibinu" neskaitant tų miniatiūrinių įkonu esančių kitoje pusėje bloko pavadinimo.

image.png.5abbfe84a3f2dfc326e3f58aa06b31a6.png

image.png.9d733ecb906d78f5ed49e407cb95c597.png

Gal mano rankos labai dreba tai kaip man dabar juos paspausti reikės?

Dešinejė pusėje +- tos pačios detalės panaudotos tai kažko ypatingo nepakomentuosiu nesikartojant su aukščiau išvardintomis mintimis.

Na galiausiai tai prie akcentinio šrifto spalvas, pasižiūri į "bid" bloką ok ten ryškį žalia, tada pasižiūri į chat, o ten jau kažkodėl tamsi žalia ir tai dar jau skirtingu stiliumi padaryta, ne tai, kad viduje bloko, bet virš bloko. hmmm okay gal čia kažkokia užslėpta mintis yra.

Bendras vaizdas neblogas, bet įsižiūrėjus nemažai klaustukų kyla su išdėstymu bei šriftu, o kiek užmačiau viena akimi praietus dizainus tai panašios klaidos kartojasi.

 

Tl;dr

Čia kažkokia mistika vyksta, kai šriftų spalvos nesutampa ir bloko "headline" (jei taip pavadinti galima) stilių nesutapimu aka bendro dizaino stiliaus neišlaikymas.

image.png.dd5922bac8ec467c4cbafeb93fe4cead.png

image.png.5abbfe84a3f2dfc326e3f58aa06b31a6.png

Taip pat vietomis antrinis tekstas jau eina kaip balta spalva, kitame blokelyje kaip žalia tai once again kažkoks pasimetimas.

image.png.338a96e7e83490d19509b70558090455.png

image.png.de62fbe04e338b5d25ff9adf59c363aa.png

Mygtukai per maži, kad jie turėtų kažkokią rimtą priežastį ten išvis būti.

Daug bendro neaiškumo, kas ką turėtų daryti paspaudus ant vieno ar kito dalyko.

Ir svarbiausia dalis tai, kad vartotojas negali atsijungti iš puslapio.

Overall patvarkius smulkmenas visau gardus dizainas galėtų būti ir sėkmės darbuose iš manęs tai tiek ir tebūtų.

Redaguota , nario swede.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...