Peršokti į turinį

Nešiojamas PC suklojau: 2899LT (Apsimokėjo?)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neapsimoka.Jieskok geriau o seip kam tau loptop??Jei nesinesiosi tai vietoi taves imciau stacionarke

O man patikti! :D Ant lovos ir nolifini!

jo jo ant lovos ir po menesio ziuri i savo susvylusi laptopa

Prie ko cia susvylusi? Juk tavo lova nedega kai an jos laptopa pastatai :>

Esme tame,kad kompas kai guli ant lovos,antklodes ir pan. jis labai ikaista,ir del to dazniausiai sudega kokia nors kompo detale,na o tada jau ilgas kelias iki to kas ir kaip sudege,ir kaip pataisyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man patikti! :D Ant lovos ir nolifini!

jo jo ant lovos ir po menesio ziuri i savo susvylusi laptopa

Prie ko cia susvylusi? Juk tavo lova nedega kai an jos laptopa pastatai :>

Esme tame,kad kompas kai guli ant lovos,antklodes ir pan. jis labai ikaista,ir del to dazniausiai sudega kokia nors kompo detale,na o tada jau ilgas kelias iki to kas ir kaip sudege,ir kaip pataisyt.

Kaskodel pas mane nesudega :unsure: ... Gal del to kad as anklode i ta ventoliatoriu sukises? Sudega tada kai nepraleidzia oro... Pas mane praleidzia... ir viskas ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir visai nieko butu jei drauverius isirasytai

:D Nes pas mane Nesiojamame PC yra Intel GMA 4500m vaizdo plokste ir Pentium Dual - Core procesorius 2.10 GHz :nice: o dar pries 2 metus pirkau PC uz 2199LT ( http://usa.asus.com/Notebooks/Versatile ... /#overview ) :pyks: P.S. dar pasiulymas padaryti Windows Rate ;) Tada bus daug aiskiau pvz.: ar veiks ant tavo PC zaidimai ir t.t. Pas mane ismusa 3.3 :kuku:

Ir pritariu Sprunk'ui... Galejai nusipirkti geresni Nesiojamas PC 2x pigiau arba Nesveika Stacionaru Kompiuteri

;) Jei nori zaidimams sutverto PC reikia ziureti i AlienWare gamybos Produktus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

HD ekranas, nepaminėjau. Ir rašo kažkokią klaidą, atsidarau viskas tvarkoje, bet kitur rašo, vaizdo plokštės diagnostikoj, kad yra 2,7GB RAM. Iš dalies aš klausiu, kad reikėjo stacionarų imti ir panašiai. Aš klausiu apie laptopą, o jūs bumbat apie Stacionarų... Žvėris yra žvėris, bet prasiplėčiau kažką už 5,9Lt, ir dabar yra 2.8GHZ. Net nesupratau kažką iki 1TB praplėtė, bet ne Hard'ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

HD ekranas, nepaminėjau. Ir rašo kažkokią klaidą, atsidarau viskas tvarkoje, bet kitur rašo, vaizdo plokštės diagnostikoj, kad yra 2,7GB RAM. Iš dalies aš klausiu, kad reikėjo stacionarų imti ir panašiai. Aš klausiu apie laptopą, o jūs bumbat apie Stacionarų... Žvėris yra žvėris, bet prasiplėčiau kažką už 5,9Lt, ir dabar yra 2.8GHZ. Net nesupratau kažką iki 1TB praplėtė, bet ne Hard'ą.

Jeigu tu pats nezinai ka tiksliai prapletei uz tuos vargnus lt,tai manau kad tave apgaut kaip is vaiko atimt saldaini.

Ir ka tu mum nori pasakyt as isvis nesuprantu.. Sudaryk normalei sakini,nes tie tavo kazka ir kuzkur mum nieko nesako!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...