Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta imti si nesiojama pc.


Dieduska

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1456 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

21 minutes prieš, Mantucha parašė:

Turiu toki pati Y540 tik i5-9300h su gtx 1650 tai labai esu patenkintas, tik mano per gera deala 300e pigiau nei sitas :D nesiulau is 1a ar senuku pirkt nes lauksi daugiau nei 2 men, pasiziurek topo centre

Tai as tiesiog ziurinejau:D ir imeciau nuoroda, o is kur dar imsiu tai galvosiu kai jau apsispresiu:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Mantucha parašė:

Geresnio varianto uz tokia kaina nerasi, trust me. Nei TUF nei nitro 5 ner ka lygint su legionu

Tai as kai ziurinejau tai ir matau, kad nekaza, tik dabar galvoju ar imt ta i7 ar i5 nes realiai tik ant situo jie skiriasi o kaina per 100-150 lyg kazkur. Gal ir daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Siūlyčiau pasižiūrėti dealų amerikoje ir per kokį shipzee pirkti, pora šimtų įmanoma sutaupyti bent

Na, i jeigu tarkim garantinis reikalingas bus, kaip tada? Siust uz savo pinigus jiems? :) na poto labai viskas ilgai uzsitestu. Tai tas pora 200 sutaupymas, kazin ar nenueitu i minusa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dieduska parašė:

Na, i jeigu tarkim garantinis reikalingas bus, kaip tada? Siust uz savo pinigus jiems? :) na poto labai viskas ilgai uzsitestu. Tai tas pora 200 sutaupymas, kazin ar nenueitu i minusa

Dažnai global garantijos būna daugumai elektronikos žinoma reikėtų pasitikrint prieš perkant, bet nėra tokia didelė problema ši

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Aš gal kiek palaukčiau su laptopo pirkimu, nes vis vien dabar nauji Ryzen mobile procesoriai bei RTX Super Mobile vaizdo kortos išeina, tai arba kainos kris tu budget modelių arba atsiras dar galingesnių budget laptopų.

Na zinai tas laukimas nelygu laukimui. Jeigu puse metu laukt, tai nesinori, zinoma jeigu zinai, kada atsiras, tai pasidalink info, nereiks man ieškoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Dieduska parašė:

Na zinai tas laukimas nelygu laukimui. Jeigu puse metu laukt, tai nesinori, zinoma jeigu zinai, kada atsiras, tai pasidalink info, nereiks man ieškoti. 

Jau dabar pora modelių išėja, tiesiog klausimas kada tai ateis į Lietuvos rinka ir į pigesnius modelius, tiksliai nepasakysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1456 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...