Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IEŠKOMI NARIAI Į KARIUOMENĖS DARBĄ CREEPRP SERVERYJE [FivemM]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1458 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu sutitaręs su Dzug, vienu iš CreepRP projekto savininku sukurti kariuomenės darbą, todėl yra ieškomi aktyvūs, bei norintys dirbti šį darbą žmonės. Tad jeigu tau yra N14, drąsiai rašyk man į AŽ discorde: Mr.Enormous#8161 . Atsakysiu į visus tau rūpimus klausimus, 

Redaguota , nario 7Th
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
55 minutes prieš, Mantucha parašė:

Jau skubu i tavo sudservi dirbti :)))))))))))))))

Žiūriu daug laiko turi ane?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Šūdservis, ne šūdservis, projektas ne mano. Laiko turi, bet skaityt taip ir neišmokai... Nu liūdna

Redaguota , nario Mr.Enormous
Gramatinės klaidos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Mr.Enormous parašė:

Žiūriu daug laiko turi ane?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Šūdservis, ne šūdservis, projektas ne mano. Laiko turi, bet skaityt taip ir neišmokai... Nu liūdna

Mes visi supratom ka tu nori psakyt kad tu esi 6 ir tau liepe ten kazka padaryt su kazkokia nesamone ir tu man papasakok koks yra tikslas ateiti cia ir reklamuoti savo projekta kuris net nera populiarus? zmones savaime ateina i gerus projektu o tokie kurie iesko zmoniu rasydami postus geimeriu forumuose tai sorry :D Turit "pavadinima" bet realiai is kitos puses nieko neturit :D nei forumo nei webo nei normalaus hostingo, tai kitas klausimas kyla kodel as ten tureciau eiti? Taprasme galvoji kad ateisi ir sakysi *le man reik snukiu dawaj ateikit, kiek tau? 13 metu? nevyksta sitaip pasaulyje. zodziu nesudominai visiskai manes net parasyt tau, nes kam vargintis paprastam zaidejui tau rasyt, prasyt ip adresu kazkokiu kad ateit? pethetic..

Ir vps kas tas Dzug, nei girdetas nei matytas, zodziu tu fucked up. tik tiek tegaliu pasakyt

Redaguota , nario Mantucha
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1458 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...