Peršokti į turinį

Ieskau SunSide.lt GM


Lonchanas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1482 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi,

Kadangi bandau rasti nemokama gm, o SunSide gm man visai patiko, bet yra nevienas glitchas - bugas su gm, pvz kai atsispawnini mirsti, masinos nupirktos neissisaugo ir gaujos neveikia. Tai klausiu, ir prasau, gal kas turite Sunside gm sutvarkyta ar patys susitvarke. Buciau labai dekingas! :)
 

Galit siusti i discorda: DJ_Bliuud#7995

Redaguota , nario Lonchanas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, HoPPy parašė:

Pasiimk Royal-Life sql'ą kuris yra sutvarkytas ir naudok į valias. Kodėl Royal'io? nes tai yra sunside modifikacijos editas.

 

Nu pabandysiu

3 minutes prieš, Lonchanas parašė:

Nu pabandysiu

Ir klausimas kadangi, esu naujas Sampo, ir visu hostingu bei mysql dalyku, tai man visa gm kelti ar tik ta sql per mysql?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Lonchanas parašė:

Nu pabandysiu

Ir klausimas kadangi, esu naujas Sampo, ir visu hostingu bei mysql dalyku, tai man visa gm kelti ar tik ta sql per mysql?

visu pirma tu į savo hostingą įsikeli visus serverio failus, po to per mysql įsikelk .sql failą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, Martis. parašė:

visu pirma tu į savo hostingą įsikeli visus serverio failus, po to per mysql įsikelk .sql failą.

.

Mano klausimas yra ne kaip ka ikelti, o ka kelti, nes as prasiau SunSide.lt naujasnes versijos arba sutvarkytos versijos, zmogus pasiule royal life, jis sako :  Pasiimk Royal-Life sql'ą kuris yra sutvarkytas ir naudok į valias.   Tai man kelti i tik sql faila ir sunside ftp palikti, ar kaip?

Prieš 1 valandą, Lonchanas parašė:

Sveiki visi,

Kadangi bandau rasti nemokama gm, o SunSide gm man visai patiko, bet yra nevienas glitchas - bugas, su gm, pvz: kai prisijungi mirsti, masinos nupirktos neissisaugo, gaujos neveikia. Tai klausiu, ir prasau, gal kas turite Sunside gm sutvarkyta ar patys susitvarke. Buciau labai dekingas! :)
 

Galit siusti i discorda: DJ_Bliuud#7995

 

Redaguota , nario Lonchanas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1482 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...