3134lt

Parduodu Origin paskyrą su Premier

Recommended Posts

Sveiki, taigi norėčiau parduoti savo Origin paskyrą su Premier, kuriam liko maždaug pusę metų. ACC kurtas mano ir mokėjau 99,99€ už narystę metams. Taigi likus maždaug pusei metų norėčiau bent 49,99€, nes tikrai ACC kurtas mano ir už jį pilnai atsakau. Kam netinka kaina prašaut apeit temą, tačiau kas nori tikrai galės ramiai žaist dar bent pusę metų ramiai su šiuo acc.

Parduodu, nes narystę ėmiau grynai dėl Fifa 20, kuris užkniso.

Nusipirkę acc galėsit žaist šiuos žaidimus pusę metų (pavyzdžiai):

• Need foor speed Heat
  • Fifa 20
  • Vampyr
  • Madden NFL 20
  • Tropico 6
  • Star Wars Jedi fallen order
  • Batllefield serijas
  • Ir dar daug kitų žaidimų, kuriuos galit pasižiÅ«rėt patys Origin platformoje.

Kas susidomėję skype: smofisltu arba AŽ.

Redaguota , nario 3134lt

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

pl**i.*u menesiui kodas 1,5€ tai max 8€ gautum :D

Nenupirks tai nenupirks. Man didelio skirtumo nėra. Ir tikrai kainas perdėjai. Ką domins galėsim kainą ir paderint. Jei niekam nereiks pasiliksiu sau toliau bėdos nėra.

Dalintis šį pranešimą

10 minutes prieš, 3134lt parašė:

Nenupirks tai nenupirks. Man didelio skirtumo nėra. Ir tikrai kainas perdėjai. Ką domins galėsim kainą ir paderint. Jei niekam nereiks pasiliksiu sau toliau bėdos nėra.

nu neperdejau kainos :D tokiom kainom premium kodus menesiui pardavineja, jei domina galiu linka atsiusti :D

Redaguota , nario Mantucha

Dalintis šį pranešimą

51 minutes prieš, Mantucha parašė:

nu neperdejau kainos :D tokiom kainom premium kodus menesiui pardavineja, jei domina galiu linka atsiusti :D

Nedomina, bet ant PC ir Premier tikrai tokiom kainom nėra. Kaip sakant mano prekė mano ir kaina, o ar kas pirks čia jau nebe tavo bėdos. Smagu, kad pranešei žmonėm, kad yra kur kitur įsigyt pigiau, prašom naudokitės į valias.

Redaguota , nario 3134lt

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele