Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl CSGO skinu


MynThOn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas , nusprendžiau pradėti žaisti CSGO  , kai tik atsirado jis žaidžiau kažkiek bet neilgai.. Dabar kažkaip užkabino pora dienu pažaidus. Iškur skinu jus gaunate? Dėžės/raktai atidarynėti gavus , marketas/trade. Ta suprantu , o nėra kokio lengvesnio būdo tarkim koks WEB. kur isimeti $$$ prisiperki dežiu ir atidarinėji , nu kažkas tokio. Ačiū už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keleta skinų esu iš Giveaway laimėjęs, Twitter jų gana daug būna. Taip pat tiesiog iš drop'ų gauni kokius pigesnius, paskui keleta jų parduodu ir nusiperku kokį geresnį, brangesnį. O šiaip yra site kur dežės gali atidarinėti kaip datdrop, daddyskins ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gamblingas manau lengviausias budas bet čia irgi laimės reikalas. Kartais į baisu minusa krenti kartais neblogai pasikeli. Taip pat yra kaip ir sakai webu kur dėžes atidarinėji. Daddyskins ir keletas kitu. Cs.money irgi visai neblogas saitas tradeinimui. Pačio cs go dėžes darinet realiai neapsimoka. Vienas normalesnis skinas gal iškris is 30 atidarytu dėžių. Na bent jau man taip krenta. Kitiem žinoma pasiseka geriau. Bet kaip ir sakiau visur laimės reikalas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • SkinBaron patikima svetainė perkant skinus pigiau, pats esu ne kartą pirkęs ir tikrai patariu kitiems.
  • CSGOEmpire ir cs.money pats nebandęs, bet yra daug gerų atsiliepimų.
  • PvPRO Psycho case darinėjant gali lengvai papildomų eurų pasidaryti ir išsikeisti į skiną. Vakar su draugu darinėjom, tai man nelabai sekėsi ir išėjau į minusą, o draugas įsidėjo p250 supernova ir iš jo pasidarė coinsu bei išsiimė awp boom. Jeigu domina gali panaudoti koduką OR1ONAS ir gausi 100 coinsų, o aš tuo metu gausiu 50 ir galėsi pasibandyti laimę ant centinių caseų. Aišku, jeigu įsidėsi pinigų, savų skinų arba žaisi pats, tai galėsi išsibandyti ir ant geresnių case. Pati svetainė yra labiau akcentuota, kad turi žaisti prieš kitus žaidėjus ir tuomet užsidirbti valiutą, iš kurios gamblini, tačiau galima įsidėti ir skinus ar savus pinigus, kuriais gali gamblinti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...