Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu csgoempire coinsus (217 coins) TIK ŠIANDIEN 100e


Deluxes

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki iš giveaway laimėjau csgoempire coinsu , bet kadangi aš nelabai žaidžiu CS:GO noriu juos visu parduoti.

Geriausia , kad paiimtumėt visus coinsus iškart.

1 coin'as - 0.54e cnt

jeigu imat visus 1 coinsas - 0.49e cnt

Kiekis - 217 coins

Tik šiandien (03/27/2020) Imant visus coinsus parduosiu už 100e

3IbJmeN.png

Redaguota , nario Deluxes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su žmogumi buvo sutarta keisti 37.00 CS:GOEmpire coinsus į 20€ vertės amazon.de gift card'ą. Atsiuntus amazon.de gift card'o kodą žmogus užblokavo abu mano discord accountus. Siūlau pačiam susiprasti, jei iki 19:00 2020-03-27 nebus coinsų, epolicija.lt pareiškimas bus parašytas vienaip ar kitaip :)

 

TIEMS KAM REIKIA ĮRODYMŲ -  AŽ, o jei nebus coinsų iki 19:00 bus sukurta tema.

Redaguota , nario Šešėlis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Su žmogumi buvo sutarta keisti 37.00 CS:GOEmpire coinsus į 20€ vertės amazon.de gift card'ą. Atsiuntus amazon.de gift card'o kodą žmogus užblokavo abu mano discord accountus. Siūlau pačiam susiprasti, jei iki 19:00 2020-03-07 nebus coinsų, epolicija.lt pareiškimas bus parašytas vienaip ar kitaip :)

 

TIEMS KAM REIKIA ĮRODYMŲ -  AŽ, o jei nebus coinsų iki 19:00 bus sukurta tema.

Dėkui už informacija, o dėl epolicjos tai jie neapsiima virtualiais dalykais iš patirties sakau po daug laiko auškinimosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, manteli$ parašė:

Dėkui už informacija, o dėl epolicjos tai jie neapsiima virtualiais dalykais iš patirties sakau po daug laiko auškinimosi.

Jau nekart epolicija padėjo panašiose situacijose, manau ir dabar nebus didelių problemų. 20 eurų yra 20 eurų, ant kelio nesimėto. Nesitikėjau, kad dėl tokios sumos žmogus gali gadintis reputaciją + dar kuomet seniau buvo parduodami bitcointai ir nebuvau apgautas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Jau nekart epolicija padėjo panašiose situacijose, manau ir dabar nebus didelių problemų. 20 eurų yra 20 eurų, ant kelio nesimėto. Nesitikėjau, kad dėl tokios sumos žmogus gali gadintis reputaciją + dar kuomet seniau buvo parduodami bitcointai ir nebuvau apgautas

Keista realiai, galbūt parduotas supergames accountas :think:

Redaguota , nario manteli$
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

@Šešėlis Administracinis pažeidimas iki 150 €, nuo 150 € užveda byla. Niekuo jie tau nepadės - turės nusiskundimą apie žmogų, sekanti kart būk atidesnis.

Sekantį kartą būk atidesnis? Tu rimtai? Ties kuria vieta reikėjo būt atidesniam? Ties ta, kad žmogus turi 19 teigiamų atsiliepimų? Dabar dar pasakyk, kad nereikėjo eit pirmam, nes čia labai mažai atsiliepimų. Tai dabar išvis šitie visi forumo atsiliepimai nebeturi reikšmės, jei jau su 19 teigiamų atsiliepimų turinčiu žmogumi nebegalima pasitikėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šešėlis parašė:

Sekantį kartą būk atidesnis? Tu rimtai? Ties kuria vieta reikėjo būt atidesniam? Ties ta, kad žmogus turi 19 teigiamų atsiliepimų? Dabar dar pasakyk, kad nereikėjo eit pirmam, nes čia labai mažai atsiliepimų. Tai dabar išvis šitie visi forumo atsiliepimai nebeturi reikšmės, jei jau su 19 teigiamų atsiliepimų turinčiu žmogumi nebegalima pasitikėti.

Mane bandė apgauti čia ir su 20 atsiliepimų ir daleiskim pasižymėjęs yra “Castello” jis irgi yra apgavęs kažkurį narį. Net pats “Mitkus” mane apgavo, šiais laikais šis tinklapis neturi tokios drausmės kaip buvo anksčiau. Kiekvienas bandys pasipelnyti, tai net 0 atsiliepimų nariai būna patikimesni.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

Mane bandė apgauti čia ir su 20 atsiliepimų ir daleiskim pasižymėjęs yra “Castello” jis irgi yra apgavęs kažkurį narį. Net pats “Mitkus” mane apgavo, šiais laikais šis tinklapis neturi tokios drausmės kaip buvo anksčiau. Kiekvienas bandys pasipelnyti, tai net 0 atsiliepimų nariai būna patikimesni.  

Nu tai va, šitas tavo komentaras visu 100% pagrindė faktą, kad prieš tai esančiame komentare parašei nesamonę, nes čia nėra vietos, ties kuria reikia būti atidesniam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Nu tai va, šitas tavo komentaras visu 100% pagrindė faktą, kad prieš tai esančiame komentare parašei nesamonę, nes čia nėra vietos, ties kuria reikia būti atidesniam.

Atidesniam tuo aspektų, kad turėtum įvertinti rizikos garantija, tuo lab turėjai puiku šansą tureti 50/50 jis puse tu jam kodą ir jis tau pusę. Kaltė jo, bet kiekvienoje situacijoje būna 2 kalti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

Atidesniam tuo aspektų, kad turėtum įvertinti rizikos garantija, tuo lab turėjai puiku šansą tureti 50/50 jis puse tu jam kodą ir jis tau pusę. Kaltė jo, bet kiekvienoje situacijoje būna 2 kalti. 

Aiškiai gi sakau, su žmogumi jau ne vieną kart buvo perkama/parduodama todėl ir buvo pasitikėjimas iš mano pusės juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...