Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Investavimas (Naftos pirkimas)


Edvinasx1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Etoro. Kiek girdėjau, ten labai maži arba išvis nėra mokesčių, bet kodėl į naftą? Yra akcijų kurios žymiai didesnę tikimybę turi pelną atnešti. Jeigu ilgam laikui, tai siūlyčiau į Bitcoin'ą, Ethereum investuot. Artėja halving'as, kainos šoks žiauriai į viršų, ir šiaip, kriptovaliuta yra neišvengiama ateitis.

Tik patarimas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su crypto jau esu susidraugavęs artimai, dabar matau perspektyvu naftoje ypač kai dabar vyksta daugybė smagių dalyku :D 
Etoro šiuo metu ir naudoju, tačiau išaugus naftos populiarumui jie nori 2e už diena ir 6e už ne darbo diena, vien tam kad laikytu tavo nafta, tai realiai per menesi gaunasi +-70e tik už jos turėjimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Edvinasx1 parašė:

Su crypto jau esu susidraugavęs artimai, dabar matau perspektyvu naftoje ypač kai dabar vyksta daugybė smagių dalyku :D 
Etoro šiuo metu ir naudoju, tačiau išaugus naftos populiarumui jie nori 2e už diena ir 6e už ne darbo diena, vien tam kad laikytu tavo nafta, tai realiai per menesi gaunasi +-70e tik už jos turėjimą

Aišku. Tiek reklamų apie tą etoro, kad man naktimis sapnuojas jis. Šiaip esu girdėjęs, kad robinhood mažai mokesčių ima. Gali dar bandyt pažėt Charles Schwab. Prieš keletą mėnesių teko labai daug domėtis tuo, bet taip ir neteko pradėt tradint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, AurelijusRS parašė:

Swing trade'int nori ar day trade'int?

Swing trading

32 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Aišku. Tiek reklamų apie tą etoro, kad man naktimis sapnuojas jis. Šiaip esu girdėjęs, kad robinhood mažai mokesčių ima. Gali dar bandyt pažėt Charles Schwab. Prieš keletą mėnesių teko labai daug domėtis tuo, bet taip ir neteko pradėt tradint.

Robinhood nepriima EU zmoniu. Carles schwab pasidomesiu dekui ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Michael_Scott parašė:

Aišku. Tiek reklamų apie tą etoro, kad man naktimis sapnuojas jis. Šiaip esu girdėjęs, kad robinhood mažai mokesčių ima. Gali dar bandyt pažėt Charles Schwab. Prieš keletą mėnesių teko labai daug domėtis tuo, bet taip ir neteko pradėt tradint.

Robinhood platforma ten kaip supratau yra exploit ir pnš, užsienio forumuose parduoda gidus kur nusiperki už 1000 eurų o gauni atgal 5000 eurų iš to gido ar net daugiau. Tai nežinau kaip tenai viskas vyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Robinhood platforma ten kaip supratau yra exploit ir pnš, užsienio forumuose parduoda gidus kur nusiperki už 1000 eurų o gauni atgal 5000 eurų iš to gido ar net daugiau. Tai nežinau kaip tenai viskas vyksta.

Huh, neteko girdėt. Tik teko skaityt reddito chatuose, kad naudotojai skundžias, kad labai dažnai jie "užlūžta" labai svarbiais momentais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Telebimbam.lt parašė:

Mastau ir aš apie BTC, vienu momentu mačiau kai buvo kaina 3,4k, bet nenusipirkau, man tik įdomu iki kiek jis gali kilti ta prasme po Koronos viruso ir etc.

Bitcoinui tokie šuoliai yra gan normalu, jeigu ilgai sektum matytum, kad dažnai jis krenta/kyla net tūkstančiais. Jeigu nori pirkt, geriau nelauk. Rytoj atsidaro us stock marketai ir greičiausiai tūrėtų nukrist iki 5k+-, nors nesu užtikrintas. Bet šiaip, geriau nelauk, artėja halving'as gegužės mėnesi, todėl kaina vis kils ir per metus tūrėtų pasiekt naujas aukštumas. Geriausia dabar susirinkt kuo daugiau ir laukt, nes bitcoinas vis augs laikui bėgant, nes vis daugiau žmonių ir šalių jį pripažysta kaip revoliucionalią valiutą, o ne kaip kažkokį blogį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-03-22 17:51, Edvinasx1 parašė:

Swing trading

Jeigu nenori laužyt galvos, pirk BTC ir viskas. Swing trader'iams, reikia edukuotis reguliariai, o norint tai padaryti, reikia investuoti į mokamus įrankius (kurie swing trade'ui kainuoja daug brangiau, nei day trade'ui) ir žinoti, ką darai. Day trade'ingas labiau tau tiktų, nes mokysies pattern'us atpažinti tik ir nesuksi galvos ar Corona virusas puola ar žemės drebėjimas Kinijoje.

 

2020-03-22 18:22, Adomas J. parašė:

Robinhood platforma ten kaip supratau yra exploit ir pnš, užsienio forumuose parduoda gidus kur nusiperki už 1000 eurų o gauni atgal 5000 eurų iš to gido ar net daugiau. Tai nežinau kaip tenai viskas vyksta.

Nėra exploit, naudojau tiek popieriniam, tiek tikram, apie 8mėn kažkur. Kadangi plečiasi sparčiai, tai pas juos uptime problemos ir reikia atsižvelgt į tai, kad daugelis tų skundų, paliekami žmonių, kurie pirma kartą trade'ina ir yra visiškai žali. Praeitais metais, jau turėjo paruošti serverius Europoje ir prileisti EU narius, bet kaip matau dar nieko neišpildė, ką buvo pažadėja ir atvirai tariant, netikiu kad išpildys. Pirminis planas buvo duoti visiems trade'inti nemokamai, bet netiku, kad tai jiems pavyks padaryti, tai galutinis produktas bus turbūt kažkoks membership'as vietoj per trade mokesčio. Gera idėja, bet kai reikia kažkam sugerti kainas, kadangi free account'us tikrus duoda, tuomet prasideda realios problemos. Šeip viena iš šviesesnių kompanijų tas Robinhoodas, jeigu su svertais nepradės žaist perdaug ir market share aiškią pasiims.

Nuo tokių gidų, kurie iš x, tau padaro 5x bėkit kuo toliau ir net negaiškit laiko, nebandykit suprast ir rast racionalaus paaiškinimo sau, kodėl turėtumėt pirkti tą gidą. Yra n būdų, kaip jie tuos rezultatus sufeikina ir tų būdų, atsiranda vis naujesnių. Gidas bus kokia nors pattern trading ''taktika'', kuri turi galimybę uždirbt tau tuos 5x, bet kitiems trade'ams tapatį pritaikant, prarasi visus pinigus. Jeigu nori apsiimt akcijomis, reikia registruotis į online kursus, su mentoriais, live chatroom'ais ir paid signals, kad pradėtum eit teisingu keliu. Daugumą sėkmingų day trader'ių, užsiima kursų vedimu ir programomis, kur gali matyti jų trade portfolio ir sekti juos pačius live. Parduoti gidą už vienkartinį mokestį yra labai lengva ir nereikalauja daug pastangų, nei laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...