Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atiduodu / Parduodu už centus Filmai.in ir gerifilmai.net paskyras


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, N.1 parašė:

O ar čia piknaudžiavimas? Aš žmogui duodu tai ko jis neturi, pagalba? Pagalba. Tai ir duoda atsiliepimą už suteiktą pagalbą.

Piktnaudžiavimas, duodamas atsiliepimas tada kai vyksta sandoris, už pagalbą jokių atsiliepimų negalima duoti ! Kitaip atsiliepimas bus nuimtas ir narys įspėtas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Adomas J. parašė:

Piktnaudžiavimas, duodamas atsiliepimas tada kai vyksta sandoris, už pagalbą jokių atsiliepimų negalima duoti ! Kitaip atsiliepimas bus nuimtas ir narys įspėtas

Tai čia ir yra sandoris žmogau, kaip kiti pardavinėja steam paskyras ir jiems duodami atsiliepimai, taip aš atiduodu / parduodu filmų paskyras, nematau jokio skirtumo ką parduodi, žmogus duoda atsiliepimą už nusipirktą prekę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, N.1 parašė:

Tai čia ir yra sandoris žmogau, kaip kiti pardavinėja steam paskyras ir jiems duodami atsiliepimai, taip aš atiduodu / parduodu filmų paskyras, nematau jokio skirtumo ką parduodi, žmogus duoda atsiliepimą už nusipirktą prekę.

Daugiausiai kuo galima atsiskaityti tik f.eurais tavo atveju, atsiliepimas negali būti naudojamas kaip atsiskaitymo už prekę valiuta. Atsiliepimas duodamas tada kai ką nors perki/parduodi/mainai ir kai  sandoris sėkmingas tada uždedi atsiliepimą jog viskas sandoryje įvyko sėkmingai arba priešingu atveju buvai apgautas.

P.S Už atiduotą daiktą NEGALIMA PRAŠYTI ATSILIEPIMO AR JOG GAUTI!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Daugiausiai kuo galima atsiskaityti tik f.eurais tavo atveju, atsiliepimas negali būti naudojamas kaip atsiskaitymo už prekę valiuta. Atsiliepimas duodamas tada kai ką nors perki/parduodi/mainai ir kai  sandoris sėkmingas tada uždedi atsiliepimą jog viskas sandoryje įvyko sėkmingai arba priešingu atveju buvai apgautas.

P.S Už atiduotą daiktą NEGALIMA PRAŠYTI ATSILIEPIMO AR JOG GAUTI!

Tai ir nėra atiduodamas daiktas, kas tau čia neaišku? Parašyta atsiskaitymo būdai, kaip kiti pardavinėja paskyras filmai.in ir duoda jiems atsiliepimus nusipirkę žmonės, taip ir aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, N.1 parašė:

Turiu berods dvi filmai.in ir dvi gerifilmai.net bet abiejų tik po vieną atsimenu, reiktų kitas atkasti :D, parašyk į AŽ, susitarsim.

Šiaip aš, dėl smalsumo klausių, reiktu pats gaučiau greit tų, paskyrų ! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...