Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PARDUODU] CS 1.6 MIX arenos kokybiškus failus


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1499 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 4 valandas(-ų), Player1337 parašė:

Nemokamai gauni poto pardavineti pradedi?

Kas gudresnins suras is google nemokamai.

Niekados nekelkite nieko pastebin : )

https://pastebin.com/qpACkFfG
https://pastebin.com/VGSsZkwz

Aha, siūskitės, kelkitės iš google, sėkmės ;), aš suteikiu kokybiškus ir pilnai veikiančius mix failus su visais statsais, pluginais ir t.t, o tu čia duodi tik mažą to dalį ir tai čia dar su klaidom :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Štai ir pasireiškia @Privatus asmuo smegenėlių trūkumas mėtant bereikšmius -rep kur net neturi pagrindo dėl ko jį mesti, nei tu esi iš manęs gavęs / bandęs mano mix failus, nei tu žinai ką aš suteikiu, o, jei kas perka - jie žino ką perka, jau būna pasidomėję, išbandę tą areną kuri yra paleista su šitais failais, todėl man čia nereikia dėti jokių įrodymų, platesnę info visada suteikiu pm. Kvailai ir labai vaikiškai elgiesi mėtydamas tuos -rep'us ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo MIX failus abejoju. Gavai nemokamai, ir sugalvojai pardavinėti geras tu sumanus labai. iš karto pasakau ir tikrai man čia nereikia dėti jokių įrodymų kad gavai nemokamai sekmes.

Redaguota , nario Privatus asmuo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1499 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...