Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ar yra normalesnių RP serverių?


yifohoxej

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, žodžiu sugalvojau GTA V rp pabandyt, matęs aš tiek streamų tiek video, užsienio roleplayer'iu, tai patį konceptą ir taisykles suprantu.

Nu bet pirmas potyris su lietuvišku rp labai nekoks, prisijungiau prie vieno populiaresnių fivem projekto, susikuriu characteri, viskas ok. Pirmas susidurimas su policija - skrendu greitkeliu 160km/h greičiu, priskrenda policijos mašina (priskrenda - tai čia beveik tiesiogiai, nes ta mašina turbūt kokiais 300km/h greičiu privažiavo), sako "stok", mašina aišku vogta, ne mano, nu tai nestoju, galvoju pažiūrėsiu kaip čia ta policija dirba, kas toliau bus. Nu o toliau jis nesiterliojes tiesiog taranavo mane, kad aš kokiais 200km/h greičiu nuskridau į pirma medį.
        
Galvoju tada reikia gal pasižiūrėti lietuvišku rp video, nes nebuvau mates, gal susidarysiu geresni vaizda. Nu tai peržiūrėjau gal 10 random video lietuviško rp, tai irgi nusivyliau. Vienam tik tikrai labai gerai roleplay'ino, dar dviejuose, bent jau bandė, o kituose septyniuose, tik bandė vienas už kitą mandresni pasirodyti, šaudėsi kaip dalbajobai arba rinko žolę...
        
Žodžiu norėjau paklausti ar yra koks lietuviškas serveris ar serveriai kur rp šiek tiek aukštesnio lygio, arčiau tikrovės ir kažkas idomesnio, kad nebūtu pagrindinis žaidimo tikslas žolės lokacija sužinoti? Ar čia visi serveriai tokie samp GRP lygio? Vien šaudyt, gaudyt man jau nebeįdomu kažkaip, tai gal jau aš tiesiog per senas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuviskas bus rudeni, jeigu suinteresuotas, gali rasyt i pm, galbut galesi pasekt vykstanti progresa, o snekant apie angliskus projektus, eclipse rp arba gta.world, siuo atveju pats rinkciausi - gta world, supportas draugiskas, greit patikrina anketa ir ten yra tikras rp, for sure, text based, jeigu neesi susidures, pasiziurek youtubei, pilna video.

 

Ten kur tu zaidei fivem, visiskos masofkes, toli grazu ne roleplay.

Redaguota , nario chill.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai rasi tokių "rimtesnių", nes niekas nežaidžia "rimtai" iš daugumos lietuvių žaidėjų, tokių vienetai. Visi atrodo nori tokio, bet niekas nesistengia padaryti tokio, ar bent žaisti patys tokiu lygiu. Buvo čia keli bandymai, visi išmirė, nes tiesiog pop nesurinko visiškai. Jei iš fivem serverių renkiesi tai siūlyčiau gtavrp.lt, ten kažkas arčiau rimtumo bus bent, daugiau kažko rimtesnio tikrai nerasi. Jei iš rage.mp tai kaip sakė eclipse lietuviškas, nors ir tai ten viskas EN pateikiama, ir to rimtumo kiek girdėjau nėra ten per daugiausia iš tikro, tik skelbiasi taip :D Iš užsienio nežinau ką patarti, neteko bandyti.

Redaguota , nario Enderdroid
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Enderdroid parašė:

Nelabai rasi tokių "rimtesnių", nes niekas nežaidžia "rimtai" iš daugumos lietuvių žaidėjų, tokių vienetai. Visi atrodo nori tokio, bet niekas nesistengia padaryti tokio, ar bent žaisti patys tokiu lygiu. Buvo čia keli bandymai, visi išmirė, nes tiesiog pop nesurinko visiškai. Jei iš fivem serverių renkiesi tai siūlyčiau gtavrp.lt, ten kažkas arčiau rimtumo bus bent, daugiau kažko rimtesnio tikrai nerasi. Jei iš rage.mp tai kaip sakė eclipse lietuviškas, nors ir tai ten viskas EN pateikiama, ir to rimtumo kiek girdėjau nėra ten per daugiausia iš tikro, tik skelbiasi taip :D Iš užsienio nežinau ką patarti, neteko bandyti.

Dėl gtavrp tai nelabai už... Nes kiek lošiu ten tai rp žemas ir labai... Nebent adminas koks suka rp tada jo... Bet kitaip ten visiem p* prisiperka masinu import ir kimarina prie mechaniku... 

Redaguota , nario namasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...