Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Half-Life: Alyx  

9 balsai

  1. 1. Ar laukiate Half-Life: Alyx ?

    • Taip!!!
      5
    • Ne
      0
    • Ne, nes neturėsiu galimybės žaisti
      3
    • Tokie žaidimai manęs nedomina
      1
    • Kitas ats. variantas (parašysiu temoje)
      0


Recommended Posts

header.jpg?t=1583175767

Žaidimas "Half-Life: Alyx" pasirodys ant Steam Kovo 23, šiais metais. Žaidimo kūrėjai pristatė 3 gameplay videos:

 

Redaguota , nario tkiit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man patinka VR žaidimai ir kas būtų susiję su grafika, Half-Life: Alyx atrodo tikrai gerai, ganėtinai solidžiai, bet man nepatiko valdyme kai kurie dalykai. Ir spėju, kad ne man vienam jie nepatiko. Kiek teko skaitinėti apie šiuos tris video, yra ganėtinai daug pretenzijų ir iš žaidėjų pusės. Manau, bus pirmiausiai kažkokia Beta versija ir patariu nepulti iš karto prie žaidimo pirkimo. Visada reikia paskaitinėti pirmųjų žaidėjų atsiliepimus. Labai tikiuosi, kad žaidimas nebus 2-4 valandų ilgumo, kaip kad buvo su Half-Life 2: abiem episodais pirmu ir antru, kai viską pereini per 2-4 valandas.

Jeigu kam yra įdomu dėl VR įrangos, tai ji yra ganėtinai pigi perkant iš Amazon ~ 150€ grubiai 200€ ir galėsi žaisti beveik viską su VR tematika. Kuo VR yra brangesnė, tuo galimybių yra daugiau, bet ir su pačia pigiausia galima gyventi drąsiai, žiūrint kam ji bus naudojama. Aš už savo mokėjau apie 450€ ir tikrai nesigailiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...