Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TGPLIFE.lt | Tavo gyvenimo pradžia


Kesa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1150 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Hoonz parašė:

o bandei kesai i skype parasyt?

1. Aš nežinau jo skype :D Bet kai pasakiau vyckai , kad bandys atkūrti tgp-life.lt Kesa_Sport pasakė , kad čia netikras , tiesiog užsimetęs Kesos nick...

2. Niekada nepažinojau tokio Kesos , kad žaidėjas net nežaidžia valandos , jis turi jau administratorių :D 

Redaguota , nario Marrela
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Marrela parašė:

Vycka buvo modifikacijos kūrėjas. Jaigu ne Malossi_Sibor , TGP nebūtų žluges , kadangi jis pardavė Calvin_Boss serverį , o Calvin_Boss tiesiog krovėsi pinigus iš TGP kol žlugo.

vycka modo kurejas? :DDDD jis isvis tgp tik nupirko ir suda sumale, modo kurejas keša, paskui dainius pakeitė keša dirbo prie modo metus ar kiek ir galiausiai vėl grįžo keša su nauju modu ( nrp.lt darė ), youtube pilna video dar, gali prasicheckint faktus  

https://www.youtube.com/user/KesaSport

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Hoonz parašė:

vycka modo kurejas? :DDDD jis isvis tgp tik nupirko ir suda sumale, modo kurejas keša, paskui dainius pakeitė keša dirbo prie modo metus ar kiek ir galiausiai vėl grįžo keša su nauju modu ( nrp.lt darė ), youtube pilna video dar, gali prasicheckint faktus  

https://www.youtube.com/user/KesaSport

Seni ne :D Pirmiausia prie modifikacijos dirbo kaip buvo Malossi savininkas , scripteris buvo Vycka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, xGlory parašė:

SYnR9NZ.png

CTRF + F5

 

Čia žiūrau diskusijos vyksta dėl mano tapatybes :D Mano skype kesa.kesa5 jei netikit kad aš čia parašykit

22 minutes prieš, Marrela parašė:

Seni ne :D Pirmiausia prie modifikacijos dirbo kaip buvo Malossi savininkas , scripteris buvo Vycka :D

Nu čia tai nusišnekėjai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Marrela parašė:

:DDDD Nusišnekėjai kai užsidėjai nesavo nicka :)

Čia yra tikrasis Kesa_Sport, viską žinau apie šį žmogų, kažkiek aš abejojau, bet veliau tikrai įsitikinau. Tad žmonės neskleiskim melagingos informacijos kur net nesat patys įsitikinę.Daug kas gali ką sakyti bet tai nebūs visada tiesą. O čia tikrai yra tikrasis Kesa. TGP buvau jau nuo 2012 metų tad viską žinau geriau nei jūs.

Kaip sakė galite jam parašyti į skype....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1150 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...