Peršokti į turinį

Ieškomas projektas;


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tenor.gif?itemid=3950966

Sveikas jaunimas, tokį gražų vakarą noriu pasiūlyti (sudominti jus) save. Taigi man yra 19 metų, esu paprastas vaikinukas, ieškantis sau patinkančios veiklos, ieškau SA:MP projekto, atsidariusio, ar dar tik bandančio atsidaryti. Niekada negalvojau apie negatyvus, todėl vis labiau, ir daugiau motyvacijos turiu bei gaunu darant paskirtus darbus. Administravimo bei priežiūros patirties projektuose turiu daug, nemažai nepasisekusių projektų, bet ir keletas (taip sakau keletas, nes jų ir buvo pora) kurie tikrai buvo superiniai, žaidėjams patiko žaisti juose, vystėsi linksmas bei įdomus žaidimas. Ateiti į projektą galiu su savo šiomis žiniomis: reklamos pobūdis, projekto parėmimas, informacijos skleidimas/žaidėjams pateikimas, tekstų rašymas, video montažų įgarsinimas, žaidėjų užimtumo organizavimas, svetainės priežiūra. Maloniai lauksiu jūsų pasiūlymų, visi bus išklausyti.

Projektas privalo sudaryti šiuos kriterijus:

  • Turėti modifikaciją kurią galėtų aprodyti;
  • Turėti forumą, bei pilnai paruoštą dizainą ir kt susijusiais su forumo darbais;
  • Būti arti starto (bent forumo);
  • Aktyvią, bendraujančią komandą, su kuria būtų galima pakalbėti ne vien projekto reikalais, bet ir šiaip savo malonumui (Taip įgaunama didesnė motyvacija darbams);

 

Jeigu sudominau tave, nori pasiūlyti man prisijungti prie savo projekto, parašyk man asmenine žinute šiame forume () arba skype: webs.help !

Redaguota , nario Pool
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, mariusqw parašė:

pabūsiu tas hateris tipinis

"tokį gražų vakarą noriu "

kad dabar diena

 

gl susirast

lievi hatinimai, reikia dar pasimokyt is profu

49 minutes prieš, ๖ۣۜƊea๔ρØ๏ℓ parašė:

tenor.gif?itemid=3950966

Sveikas jaunimas, tokį gražų vakarą noriu pasiūlyti (sudominti jus) save. Taigi man yra 19 metų, esu paprastas vaikinukas, ieškantis sau patinkančios veiklos, ieškau SA:MP projekto, atsidariusio, ar dar tik bandančio atsidaryti. Niekada negalvojau apie negatyvus, todėl vis labiau, ir daugiau motyvacijos turiu bei gaunu darant paskirtus darbus. Administravimo bei priežiūros patirties projektuose turiu daug, nemažai nepasisekusių projektų, bet ir keletas (taip sakau keletas, nes jų ir buvo pora) kurie tikrai buvo superiniai, žaidėjams patiko žaisti juose, vystėsi linksmas bei įdomus žaidimas. Ateiti į projektą galiu su savo šiomis žiniomis: reklamos pobūdis, projekto parėmimas, informacijos skleidimas/žaidėjams pateikimas, tekstų rašymas, video montažų įgarsinimas, žaidėjų užimtumo organizavimas, svetainės priežiūra. Maloniai lauksiu jūsų pasiūlymų, visi bus išklausyti.

Projektas privalo sudaryti šiuos kriterijus:

  • Turėti modifikaciją kurią galėtų aprodyti;
  • Turėti forumą, bei pilnai paruoštą dizainą ir kt susijusiais su forumo darbais;
  • Būti arti starto (bent forumo);
  • Aktyvią, bendraujančią komandą, su kuria būtų galima pakalbėti ne vien projekto reikalais, bet ir šiaip savo malonumui (Taip įgaunama didesnė motyvacija darbams);

 

Jeigu sudominau tave, nori pasiūlyti man prisijungti prie savo projekto, parašyk man asmenine žinute šiame forume () arba skype: webs.help !

19 metu, nieko naudingo projektui nesugebi, zadi kisti pinigus i sampa, o prie to paties dar ir skype naudoji. Ziurek, kad draugai nepamatytu ant kiek blogoj situacijoj esi.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, mariusqw parašė:

pabūsiu tas hateris tipinis

"tokį gražų vakarą noriu "

kad dabar diena

 

gl susirast

Buvo rašyta iš vakaro, nepataisyta, dėkui !

 

38 minutes prieš, Septynke parašė:

gal zmogus uzuolaidas uzsitraukes ir jam tamsu

Šviesu kaip ir pas daugelį, dar visai neblogas orelis.

 

33 minutes prieš, Zero Two parašė:

lievi hatinimai, reikia dar pasimokyt is profu

19 metu, nieko naudingo projektui nesugebi, zadi kisti pinigus i sampa, o prie to paties dar ir skype naudoji. Ziurek, kad draugai nepamatytu ant kiek blogoj situacijoj esi.

Discord/skype abu naudoju, koks skirtumas ką tu naudoji. Kam reikės su tuo bus sutartą ir kitokie darbai, nesiruošiu visko vardint, po to visada būna "visko moki, ko pats nedarai projekto?" ;), blogoj situacijoj tikrai nesu, manau tau iki tokios situacijos dar tolokai (nesupyk už kritiką biški ;d), darbas žmogų puošia. Nesiruošiu diskutuoti temoje, jeigu nori pakalbėti, raštelk.

 

7 minutes prieš, Eimantas // parašė:

Patikimas, sukalbamas, žinantis ką ir kaip daryti žmogus, max rekomenduoju! Griebkit :D

Dėkoju Eimantai ! (heart)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...