Peršokti į turinį

Populiariausias „iPhone“ slaptažodis – 1234


DominiC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

set-iphone-password-for-password-lock.PNG

Danielis Amitay’us, programų kūrėjas operacinei sistemai „iOS“, programos „Big Brother Camera Security“ pagalba anonimiškai surinko „iPhone“ vartotojų slaptažodžius. Paaiškėjo, kad „Apple“ sumaniųjų telefonų savininkai renkasi paprasčiausias kombinacijas.

Iš 204,5 tūkstančio surinktų slaptažodžių paskelbtas dešimtukas populiariausių:

1. 1234;

2. 0000;

3. 2580;

4. 1111;

5. 5555;

6. 5683;

7. 0852;

8. 2222;

9. 1212;

10. 1998.

Amitay’us pareiškė, kad dešimčiai populiariausių slaptažodžių tenka 15% visų kombinacijų. Todėl, norint gauti prieigą prie 1 iš 7 mobiliųjų įrenginių, nusikaltėliams net nereikia „nulaužinėti“ programinės įrangos – tereikia žinoti dažnai naudojamas slaptažodžių kombinacijas.

Lengviausiai įspėjamai slaptažodžiai paplitę ne tik iPhone telefonuose, bet ir visame internete. Mes jau rašėme, jog išanalizavus beveik 32 milijonus „Rock You“ svetainės slaptažodžių, populiariausiu tapo skaičių rinkinys 123456.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tai jo tu iphone db cia niekas nevogia.Nes mano draugas buvo pamenes iphone 4 tai ten yra kazkokie mac adres ant kekvieno iphone ir tau suranda tikslia iphone vieta.Tai cia net neverta ju vogt.O kiti dar mano kaimynai tai su apple firma dirba nu draugo patevis voketis.Tai jie turi iphone tai tas draugas pasiema mamos iphone nezinodamas kodo ir pyst paraso ir atsidaro.Ir grinai toks kodas buvo is sito saraso. :D :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jie uzsideda pasword'us dazniausiai nuo vaiku, ir kokiu draugu, kadangi niekas net nebando paimti tu iphonu ju ir todel lievi ju pasword'ai :D pas mane ant nokia x6 8gb slaptazodzio neatspesit :D

:D pasakyk savo duomenis atspėsiu :D as ant rpg-best.lt samp servo nuhakinau 60milų :DD bet ten slaptažodžiai jų vardai :D

eh, nei vardas , nei pavarde, nei gimimo metai , krc as nesusiejes su mano tel kodu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tai jo tu iphone db cia niekas nevogia.Nes mano draugas buvo pamenes iphone 4 tai ten yra kazkokie mac adres ant kekvieno iphone ir tau suranda tikslia iphone vieta.Tai cia net neverta ju vogt.O kiti dar mano kaimynai tai su apple firma dirba nu draugo patevis voketis.Tai jie turi iphone tai tas draugas pasiema mamos iphone nezinodamas kodo ir pyst paraso ir atsidaro.Ir grinai toks kodas buvo is sito saraso. :D :D

Apsimoka vogti vistiek - O gi kodėl? Sau tu gi nevogsi, o parduoti nuneši, tai pas taksista sulakstai ir vuolia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tai jo tu iphone db cia niekas nevogia.Nes mano draugas buvo pamenes iphone 4 tai ten yra kazkokie mac adres ant kekvieno iphone ir tau suranda tikslia iphone vieta.Tai cia net neverta ju vogt.O kiti dar mano kaimynai tai su apple firma dirba nu draugo patevis voketis.Tai jie turi iphone tai tas draugas pasiema mamos iphone nezinodamas kodo ir pyst paraso ir atsidaro.Ir grinai toks kodas buvo is sito saraso. :D :D

Apsimoka vogti vistiek - O gi kodėl? Sau tu gi nevogsi, o parduoti nuneši, tai pas taksista sulakstai ir vuolia.

Nors jo.Nu yra visokiu budu.Italijoi taxistai vazineja su ipadais.Tai ce irgi gal jie perka is vagiu.Arba gal vagis nusilauzia ir tada parduoda kad nieks nesusektu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple sudu sudas, cia sitoj temoj viskas paaiskejo ir kompai brangus. Mano laptopas ziauriai geras, ir x100 geresnis, uz 1.800 pirkau o ten 5k kainuoja... Nu joaaa...... Ok... Temos grazios ir t.t. Nu bet gi galima is intiko tas temas parsisiust ir bus Apple(MAC) :D . Ir + ant mac maziau zaidimu, programu eina... ZMONES??? Kodel jus perkat obuoli bliooot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...