Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Domiŋykas parašė:

Jeigu turi procesorių kuris turi integruota vaizdo plokštę, pasižiūrėk ar žaidimas naudoja dedikuotą ar integruotą.

Jei tai ir būtų problema, tikrai turėtu gauti daugiau nei 5-8 fps. 

I.T : Išsijunk Frame Limiter, atsinaujink driverius, na ir kaip siūlė, mėgink perrašyti žaidimą, bet ir ištrink GTA failus iš Documents.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

10 minutes prieš, darrel. parašė:

Jei tai ir būtų problema, tikrai turėtu gauti daugiau nei 5-8 fps. 

I.T : Išsijunk Frame Limiter, atsinaujink driverius, na ir kaip siūlė, mėgink perrašyti žaidimą, bet ir ištrink GTA failus iš Documents.

Frame limiteris nenuleidžia iki 5-8fps, gta failai documents būna tik žaidimo nustatymai išsaugoti, tad jeigu niekas vistiek nepasikeičia, abejoju ar gta_set failo ištrinimas padės, bet gali pabandyti.

 

12 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Frame limiteris nenuleidžia iki 5-8fps, gta failai documents būna tik žaidimo nustatymai išsaugoti, tad jeigu niekas vistiek nepasikeičia, abejoju ar gta_set failo ištrinimas padės, bet gali pabandyti.

 

Frame limiteris limituoja iki maždaug 25-30fps, bet išjungus jį blogiau nebus. gta_sa.set failias confusing yra ir ta žinau iš modinimo, gana dažnai jo ištrynimas daug problemų sutvarkydavo.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Prieš 1 valandą, xnipo parašė:

as kelis kartus meginau perrasyt, driverius isirasiau naujausius, meginau istrint is documents ta gta folderi, tas pats

paciam zaidime viska maziausiai nusistates

Pabandyk atsisiust vcredist 2008 ir 2010 kazkurio is ju man trukdavo ir irasius susitvarkydavo.

1 minute prieš, xnipo parašė:

meginau ant hdd gta isirasyt tas pats

Kartoju paskutini karta, jei vis dar nesupranti. IŠTRINI SENĄ GTA IR SIUNTIESI VISIŠKAI KITA, KAD IR ŠITA.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

7 minutes prieš, darrel. parašė:

Kartoju paskutini karta, jei vis dar nesupranti. IŠTRINI SENĄ GTA IR SIUNTIESI VISIŠKAI KITA, KAD IR ŠITA.

neturejau as seno gta, as vakar buvau istrynes savo main gta nes reikejo vietos ir buvau nebezaides sampo tai delto istryniau, ir draugas veliau pasiule zaisti ir todel isnaujo atsisiuciau be modu, naujai instaliuota gta ir low fps yra

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...