Peršokti į turinį
XIANI

Monese kortelės naudojimas

Recommended Posts

Sveiki, noriu jūsų paklausti kelių klausimų susijusių su MONESE, Tarkim aš dirbu norvegijoj ir jei žmogus man atliks pavedimą į monese kortelę, per kiek laiko mane jie pasiektų +- ir ar aš galėčiau parduotuvėse atsiskaityti bekontakčiais mokėjimais? O gal net ir nusiimti grynų?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Labas.

Pinigų gavimas priklauso nuo sąskaitos ir mokėjimo tipo:

Citata
  • „Monese“ į „Monese“ mokėjimai: gausite mokėjimus iš karto.
  • Vietiniai mokėjimai iš JK sąskaitos į JK sąskaitą: kai gausite pinigų, mes juos iškart pervesime į sąskaitą, taip pat ir savaitgaliais. Greituosius JK mokėjimus apdorojame kas 30 minučių. BACS mokėjimai užtrunka 3 darbo dienas, CHAPS mokėjimai atliekami tą pačią dieną, jei pervedami iki 14 val. JK laiku. Pervedimo laikai taip pat priklauso ir nuo siunčiančiosios pusės.
  • Mokėjimai gauti į bendrą IBAN sąskaitą: gavus pinigus, juos į Jūsų sąskaitą pervedame 8, 11 ir 17 val. nuo pirmadienio iki penktadienio. Pervedimai eurais, gauti iš SEPA regiono šalių, paprastai pervedami kitą darbo dieną. Mokėjimai iš kitų šalių ir kita valiuta gali užtrukti ilgiau.
  • SEPA mokėjimai į Euro zonos sąskaitą: mokėjimai atlikti 14 val. Centriniu Europos laiku (GMT +1) Jums bus pervesti tą pačią dieną iki 17 val. CET laiku, mokėjimai atlikti po 14 val. bus pervesti kitą darbo dieną.

Su bekontakčiu atsiskaitymu galima atsiskaityti už pirkimus, kurie siekia iki 30 £ su JK kortele arba iki 25 € su Euro zonos kortele. Kiekviena šalis turi skirtingus limitus, tačiau dažniausiai Europoje varijuoja 20-30 € suma. Išgryninimas bankomate – su Starter planu kainuos £1. Su Plus planu galite išsigryninti nemokamai (6 kartus per mėnesį), o su Premium planu išgryninimai neriboti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele