XIANI

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  63 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie XIANI

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Kas gali iš moneses į monese permesti 35EUR? aš jums 40 swedu, skubiai, PM.

 2. Sveiki, noriu jūsų paklausti kelių klausimų susijusių su MONESE, Tarkim aš dirbu norvegijoj ir jei žmogus man atliks pavedimą į monese kortelę, per kiek laiko mane jie pasiektų +- ir ar aš galėčiau parduotuvėse atsiskaityti bekontakčiais mokėjimais? O gal net ir nusiimti grynų?
 3. XIANI

  Atlikčiau grafikos darbus.

  Atliktas naujas darbas:
 4. Sveiki, savo darbų galerijos papildymui galėčiau atlikti jums norimų grafikos darbų už simbolinę kainą (t.y. kelis eurus). Norint pamatyti pavyzdžių parašykit man į PM. Jei jau darbas bus labai SIMPLE, atliksiu nemokamai.
 5. XIANI

  Kobe Bryant RIP

  Vieną legendą Vincą Carter'į sveikinam su gimtadieniu, kito legendos Kobe Bryant netenkam. Šio žmogaus pozityvumas tryško per kraštus. Visiškas absurdas, kad tokie LEGENDOS palieka pasaulį. #MambaRIP
 6. XIANI

  Pagalbos su WINDOWS 10.

  Tai išeitis tik viena? Windowsų perrašymas?
 7. Sveiki, žodžiu buvo problema su windowsais, tačiau pagal šią pamoką kažką susitvarkiau. Tačiau dabar man meta štai tokį dalyką, bet negaliu pasirinkti accounto, nes jo apskritai nerodo. Gal kas esat susidūrę?
 8. XIANI

  Klausimas dėl Anglijos banko.

  Kas čia apie oro uostus kalba, tai jūs atsikelkit iš sapno ?. Bent jau kiek pats pasiklausiau draugų, kurie irgi pasiėmę paskolas, tai sakė, kad jie atsidarė kito banko sąskaitą ir ramiai sau dirba ir gyvena ne vienerius metus. O kitiems ačiū už informaciją ?
 9. Sveiki, ruošiuosi su draugu vykti į Angliją dirbti, tačiau jis prieš 4 metus iš barcklays banko buvo pasiėmęs paskolą 1k €. Jos nemokėjo. Tačiau dabar vėl gavo galimybę dirbti angluose. Tai klausimas tiems, kas galbūt esat susidūrę ar žinot. Jei jis dabar išvyks dirbti į Angliją ir atsidarys kito banko sąskaitą, pvz loido ir k.t shit, tai jam gali gavus alga viską pasiimti už tą paskola?
 10. Laba, norėčiau paklausti ir pasidomėti šiek tiek daugiau ties Monese. Tarkim aš užsiregistravau su draugo kodu, tai man tas bonusas 25€ ateis tik kai aš gausiu kortelę ir ją aktyvuosiu per programėlę? Ar aš būtinai turėsiu gavęs kortelę su ją atsiskaityti kažkur, kad tai aktyvuotusi ir gautumeme tą bonusa?