True_Zolton

Parduodamas STEAM account

Recommended Posts

Pardavin─Śju STEAM acc, tyngiu ka┼żk─ů ┼żaist tai galvoju parduosiu, nor─Ś─Źiau gaut bent 35e bet kaina galima der─Śtis:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198239340542/

• Atrakintas walletas
  • CSGO (GN2)(shattered web)
  • Pirmas savininkas, pridedu GMAIL'a

Komentaras 2020-02-09 031946.png

Komentaras 2020-02-09 032025.png

Komentaras 2020-02-09 032048.png

Redaguota , nario True_Zolton

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

23 minutes prie┼í, ÔÇó Denas ÔÇó para┼í─Ś:

kur garanyijos, kad nesusigra┼żinsi?

Nesu scameris, ne man tokie dalykai, jeigu ka┼żk─ů parduodu parduodu galutinai

21 minutes prie┼í, True_Zolton para┼í─Ś:

Nesu scameris, ne man tokie dalykai, jeigu ka┼żk─ů parduodu parduodu galutinai

─îia nori pasakyt tavo garantija? Perveskit man 2kÔéČ ─» swed─ů, d─Śl screenshoto tik, pa┼żadu atgal pervest, nesu scameris, jei pa┼żadu tai pa┼żadu. :dddddd

1 minute prie┼í, True_Zolton para┼í─Ś:

Nu blem, wtf? Kaip man ─»rodyt dabar, kad nesu scameris, vps gyvenime nei vieno ┼żmogaus nesu scamines, nes nemano tipas.

┼żi┼źr─Śk, kad tie supergameriai tav─Ös neapscamint┼│, taip jie kalba, kad pirmas eitum ir po to apipis.

Dabar, Exillumnet para┼í─Ś:

┼żi┼źr─Śk, kad tie supergameriai tav─Ös neapscamint┼│, taip jie kalba, kad pirmas eitum ir po to apipis.

Tai man ir taip pana┼íu, nes nu blem dabar palei j┼│ logika, kiekvienas kas pardavin─Śja ka┼żka jau tipo ale scameris

Dabar, True_Zolton para┼í─Ś:

Tai man ir taip pana┼íu, nes nu blem dabar palei j┼│ logika, kiekvienas kas pardavin─Śja ka┼żka jau tipo ale scameris

Tu tikiuos pats supranti, neturi nei vieno teigiamo atsiliepimo, forume esi visi┼íkai naujas ir dar tas faktas, kad did┼żioji dauguma parduot┼│ steam paskyr┼│ b┼źna susigra┼żinamos po savait─Śs, m─Śnesio ar pan.

Dabar, ┼áe┼í─Ślis para┼í─Ś:

Tu tikiuos pats supranti, neturi nei vieno teigiamo atsiliepimo, forume esi visi┼íkai naujas ir dar tas faktas, kad did┼żioji dauguma parduot┼│ steam paskyr┼│ b┼źna susigra┼żinamos po savait─Śs, m─Śnesio ar pan.

Gerai :

1. Supergames nesinaudoju tiek, nepardavin─Śju, kad gaut tiek daug reputaciojos.
  2. A┼í esu pirmas savininkas ir tiesiog, parduodu nes neb─Śra laiko ka┼żk─ů grajint.
  3. Yra gmail ant kurio u┼żregistruotas ┼íitas STEAM j─» grei─Źiausiai prid─Śsiu, kad pasitik─Śjimas b┼źtu didesnis.

1 minute prie┼í, True_Zolton para┼í─Ś:

Gerai :

1. Supergames nesinaudoju tiek, nepardavin─Śju, kad gaut tiek daug reputaciojos.
  2. A┼í esu pirmas savininkas ir tiesiog, parduodu nes neb─Śra laiko ka┼żk─ů grajint.
  3. Yra gmail ant kurio u┼żregistruotas ┼íitas STEAM j─» grei─Źiausiai prid─Śsiu, kad pasitik─Śjimas b┼źtu didesnis.

─îia tau ne 2015, kad su pirmu email galima atsigra┼żint, dabar u┼żtenka pasakyt paskutinius 4 kortel─Śs skai─Źius su kuriais ┼żaidim─ů pirkai ir atiduoda steama, ab─Śjoju ar kas eis pirmi pirkdami, nes ┼íansas didelis, jog paskyra bus susigra┼żinta.

6 minutes prie┼í, ┼áe┼í─Ślis para┼í─Ś:

Vienas turi 9, kitas 10 atsiliepim┼│, tai ─Źia tipo jau patys patikimiausi? Reputacij─ů tokiam forume gaunama ir kaupiama realiai u┼ż bet k─ů, nors ir 10 cent┼│ sand─Śr─».

1 minute prie┼í, ┼áe┼í─Ślis para┼í─Ś:

─îia tau ne 2015, kad su pirmu email galima atsigra┼żint, dabar u┼żtenka pasakyt paskutinius 4 kortel─Śs skai─Źius su kuriais ┼żaidim─ů pirkai ir atiduoda steama, ab─Śjoju ar kas eis pirmi pirkdami, nes ┼íansas didelis, jog paskyra bus susigra┼żinta.

Tai gerai, pridedu dar GMAIL'a

Dabar, Exillumnet para┼í─Ś:

Vienas turi 9, kitas 10 atsiliepim┼│, tai ─Źia tipo jau patys patikimiausi? Reputacij─ů tokiam forume gaunama ir kaupiama realiai u┼ż bet k─ů, nors ir 10 cent┼│ sand─Śr─».

Tu man parodyk, kur a┼í sakiau, jog esu patikimiausias? Prie┼í pirkdamas/parduodamas gali perskaityt atsiliepimus ir matysi, ar u┼ż 10cent┼│ sanderis buvo, ar u┼ż 100 eur┼│, nelogi┼íkai komentuoji vien tik tam, kad komentuot :d

Dabar, ┼áe┼í─Ślis para┼í─Ś:

Jeigu tiek bijo pirkti, tai apskritai nereikia tada pirkti, pirk nauj─ů ir mok─Śk piln─ů kain─ů, o kas nori pigiai, tai gauna betkokiu atveju rizikuoti. Yra mane supergames apgav─Ös "patikimas" narys, kuris tur─Śjo kelis ┼íimtus teigiam┼│ atsiliepim┼│, kai para┼íiau tem─ů, visi tik akmenimis u┼żsvaid─Ś, sud─Śjau ─»rodymus, visiems ─Źia "klastot─Ś", "negali taip b┼źti", adminas ar modas sumet─Ś ─»sp─Śjimus, kad automati┼íkai gau─Źiau ban─ů.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.