Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodamas STEAM account


Zoltonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pardavinėju STEAM acc, tyngiu kažką žaist tai galvoju parduosiu, norėčiau gaut bent 35e bet kaina galima derėtis:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198239340542/

  • Atrakintas walletas
  • CSGO (GN2)(shattered web)
  • Pirmas savininkas, pridedu GMAIL'a

 

Komentaras 2020-02-09 031946.png

Komentaras 2020-02-09 032025.png

Komentaras 2020-02-09 032048.png

Redaguota , nario True_Zolton
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, True_Zolton parašė:

Tai man ir taip panašu, nes nu blem dabar palei jų logika, kiekvienas kas pardavinėja kažka jau tipo ale scameris

Tu tikiuos pats supranti, neturi nei vieno teigiamo atsiliepimo, forume esi visiškai naujas ir dar tas faktas, kad didžioji dauguma parduotų steam paskyrų būna susigražinamos po savaitės, mėnesio ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šešėlis parašė:

Tu tikiuos pats supranti, neturi nei vieno teigiamo atsiliepimo, forume esi visiškai naujas ir dar tas faktas, kad didžioji dauguma parduotų steam paskyrų būna susigražinamos po savaitės, mėnesio ar pan.

Gerai :

  1. Supergames nesinaudoju tiek, nepardavinėju, kad gaut tiek daug reputaciojos.
  2. Aš esu pirmas savininkas ir tiesiog, parduodu nes nebėra laiko kažką grajint.
  3. Yra gmail ant kurio užregistruotas šitas STEAM jį greičiausiai pridėsiu, kad pasitikėjimas būtu didesnis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, True_Zolton parašė:

Gerai :

  1. Supergames nesinaudoju tiek, nepardavinėju, kad gaut tiek daug reputaciojos.
  2. Aš esu pirmas savininkas ir tiesiog, parduodu nes nebėra laiko kažką grajint.
  3. Yra gmail ant kurio užregistruotas šitas STEAM jį greičiausiai pridėsiu, kad pasitikėjimas būtu didesnis.

Čia tau ne 2015, kad su pirmu email galima atsigražint, dabar užtenka pasakyt paskutinius 4 kortelės skaičius su kuriais žaidimą pirkai ir atiduoda steama, abėjoju ar kas eis pirmi pirkdami, nes šansas didelis, jog paskyra bus susigražinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Tu tikiuos pats supranti, neturi nei vieno teigiamo atsiliepimo, forume esi visiškai naujas ir dar tas faktas, kad didžioji dauguma parduotų steam paskyrų būna susigražinamos po savaitės, mėnesio ar pan.

Vienas turi 9, kitas 10 atsiliepimų, tai čia tipo jau patys patikimiausi? Reputaciją tokiam forume gaunama ir kaupiama realiai už bet ką, nors ir 10 centų sandėrį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Šešėlis parašė:

Čia tau ne 2015, kad su pirmu email galima atsigražint, dabar užtenka pasakyt paskutinius 4 kortelės skaičius su kuriais žaidimą pirkai ir atiduoda steama, abėjoju ar kas eis pirmi pirkdami, nes šansas didelis, jog paskyra bus susigražinta.

Tai gerai, pridedu dar GMAIL'a

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Exillumnet parašė:

Vienas turi 9, kitas 10 atsiliepimų, tai čia tipo jau patys patikimiausi? Reputaciją tokiam forume gaunama ir kaupiama realiai už bet ką, nors ir 10 centų sandėrį.

Tu man parodyk, kur aš sakiau, jog esu patikimiausias? Prieš pirkdamas/parduodamas gali perskaityt atsiliepimus ir matysi, ar už 10centų sanderis buvo, ar už 100 eurų, nelogiškai komentuoji vien tik tam, kad komentuot :d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šešėlis parašė:

Čia tau ne 2015, kad su pirmu email galima atsigražint, dabar užtenka pasakyt paskutinius 4 kortelės skaičius su kuriais žaidimą pirkai ir atiduoda steama, abėjoju ar kas eis pirmi pirkdami, nes šansas didelis, jog paskyra bus susigražinta.

Jeigu tiek bijo pirkti, tai apskritai nereikia tada pirkti, pirk naują ir mokėk pilną kainą, o kas nori pigiai, tai gauna betkokiu atveju rizikuoti. Yra mane supergames apgavęs "patikimas" narys, kuris turėjo kelis šimtus teigiamų atsiliepimų, kai parašiau temą, visi tik akmenimis užsvaidė, sudėjau įrodymus, visiems čia "klastotė", "negali taip būti", adminas ar modas sumetė įspėjimus, kad automatiškai gaučiau baną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...