Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mobilusis telefonas naudojamas kaip modemas


COFFY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18 minutes prieš, PsychO` parašė:

Meh :D Jei isjunks, nueisiu ir nesiojama interneta pasiimsiu ir baigta :D Nemanau, kad jau logiska daryt kazka kai dauguma zmoniu su telefonais vien isnaudoja ten simtus GB. As manau kaip tik jiems pliusas, kad brangesnius planus perku. Zesim :)

Tai pradekim nuo to jog tu esi uzsienyje, na taip yra saziningo naudojimosi taisykles pagal kurias turi isnaudot daugiau neto lt nei uzsienyje, antraip bus apmokestinta didele kaina uz 1Gb, ten apie 13€, su pildyk nepamenu kaip ten, o nesiojamas "laisvas internetas" neveikia uzsieny tai nzn ka patart

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Mantucha parašė:

Tai pradekim nuo to jog tu esi uzsienyje, na taip yra saziningo naudojimosi taisykles pagal kurias turi isnaudot daugiau neto lt nei uzsienyje, antraip bus apmokestinta didele kaina uz 1Gb, ten apie 13€, su pildyk nepamenu kaip ten, o nesiojamas "laisvas internetas" neveikia uzsieny tai nzn ka patart

Blogai supratai, as griztu i LT ir man reikia interneto LT, del to dabar nebenoriu pratesti nesiojamo interneto sutarties ir moket kiekviena menesi uz nieka :) Cia viskas pilnai Lietuvoje veiktu, uzsienio nera sitame reikale isskyrus tai, kad pats esu :D Tiesiog galvoju vietoj sutarties ten metam ar dviem, imt plana ant savo pildyk (vistiek perku uz 5 skambuciam ir zinutem ir ten keli tie GB), o viskas neribota pildyk 15 menesiui, tai jeigu man reikia per pusmeti 2 menesiu :) as kaip ir sutaupau 

Redaguota , nario PsychO`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...