Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuri rinktis loptopa?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vakar antra varianta nusipirkau, likau patenkintas

9 minutes prieš, Abris parašė:

Manau, kad tikrai galėtum daug geresnis variantą pasiimti už šiuos abu. 
Arba iš viso geriau stacionarų kompiuterį rinkis žaidimams. Tada tikrai nepraloši ;) 

Seniuk. Zmogus laptopo iesko, nekisk savo stacionaru, pvz as neturiu nei stalo, nei moniko - nieko. Itariu kad ir jis neturi ir nori gero laptopo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Mantucha parašė:

Vakar antra varianta nusipirkau, likau patenkintas

Seniuk. Zmogus laptopo iesko, nekisk savo stacionaru, pvz as neturiu nei stalo, nei moniko - nieko. Itariu kad ir jis neturi ir nori gero laptopo

Žmogus prašė patarimo kuris geriau. Aš pasakiau savo nuomone, kad nei vienas iš pasirinktų nėra geras pasirinkimas. Prie to pačio pridūriau, kad jam išeitu daug garesnis stacionarus kompiuteris už tokia suma. Visų pirmą stalus visi turim, o dėl monitoriaus jie ne karve kainuoja. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

palei tavo numestus pavyzdzius, tai aisku kad zaidimams msi geriau. Turi gale geras grotas karstam orui atvesint, kas geriausiai kad jie yra gale padaryti, tai karscio daug nejausi liesdamas klavetura, o ir siaip specai geri, tik aisku galetu but daugiau ramu, nes zaidimai pradeda reikalauti 12-16gb.

Redaguota , nario GreenPersoN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Abris parašė:

Manau, kad tikrai galėtum daug geresnis variantą pasiimti už šiuos abu. 
Arba iš viso geriau stacionarų kompiuterį rinkis žaidimams. Tada tikrai nepraloši ;) 

Stacionaraus man nereikia:) nes man reikia gamint ir tuo pačiu į darba imti kompa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, darrel. parašė:

Pasiimk pigų laptopą ir normalesnį stacionarų namuose, problem solved?

Nafiga tu man pasakyk tada du kompai? Jeigu sako žmogus jam reikia laptopo, tai jau tada labiau apsimoka pirkt normalų, brangų laptopą, o ne du kompus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Gabison* parašė:

Nafiga tu man pasakyk tada du kompai? Jeigu sako žmogus jam reikia laptopo, tai jau tada labiau apsimoka pirkt normalų, brangų laptopą, o ne du kompus. 

Tai tam, kad jis viena galėtu naudoti darbe, o su kitu normaliai džiaugtis namie ir po kelių metų visiškai naujo nepirkti vien tik dėl to, kad nebegali upgradinti to laptopo... Kokio naudoto Lenovo Ideapad už 150-200 su SSD pilnai užteks ofisiniam darbui ir už likusius galėsi žymiai galingesnį stacionarą susirinkti negu tie nešiojami ir normalų upgradebility turėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-27 18:31, darrel. parašė:

Tai tam, kad jis viena galėtu naudoti darbe, o su kitu normaliai džiaugtis namie ir po kelių metų visiškai naujo nepirkti vien tik dėl to, kad nebegali upgradinti to laptopo... Kokio naudoto Lenovo Ideapad už 150-200 su SSD pilnai užteks ofisiniam darbui ir už likusius galėsi žymiai galingesnį stacionarą susirinkti negu tie nešiojami ir normalų upgradebility turėsi.

Aš darbinį loptopa turiu kuri naudoju darbo reikalais, bet man reikia loptopo kad galėčiau žaisti namie ir darbe(turiu omenį kad nešiotis) o stacionarų aš turiu irgi bet kolkas nėra kur jo pastatyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...