Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dram ledas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Susidejau pc bet ijungus dega dram ledas debug su ramais dim2 slotuose https://imgur.com/a/cP2NMvR pas mane yra msi tomahawk max ir ramai Patriot viper blackout edition 3600. Bet permetus ramus i dim 1 sumažėjo ramu greitis ir pc veikia. Kame bėda bios update reikia ar ramai su motinine nesuderinami?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Vasab parašė:

Sveiki. Susidejau pc bet ijungus dega dram ledas debug su ramais dim2 slotuose https://imgur.com/a/cP2NMvR pas mane yra msi tomahawk max ir ramai Patriot viper blackout edition 3600. Bet permetus ramus i dim 1 sumažėjo ramu greitis ir pc veikia. Kame bėda bios update reikia ar ramai su motinine nesuderinami?

RAM dažnis nesuderintas. Jeigu kompiuteris įsijungia, įjungtos visos lemputės, tačiau nerodo monitorius vaizdo ir kt. gyvybės indikacijų, reiškiasi RAM problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, NTQ parašė:

RAM dažnis nesuderintas. Jeigu kompiuteris įsijungia, įjungtos visos lemputės, tačiau nerodo monitorius vaizdo ir kt. gyvybės indikacijų, reiškiasi RAM problema.

Taip permeciau ramus i dim1 isijunge su mazu ramu greičiu tai man db reiktu xpm isijunti biose ir mesti i dim2 slotus? Pas mane 2 stikai po 8gb. O motininė 3466 max + oc tai out off box mano 3600 nepalaiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...