Peršokti į turinį

Ieškau patarimo kokį projekto tipą daryti...


jerryz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Projekto tipo apklausa  

18 balsai

  1. 1. Kokį projekto tipą kurti ?

    • OP-PVP
      2
    • Prison
      10
    • Factions/Raid
      4
    • Survival/PvP
      2


Recommended Posts

Sveiki, po ilgos pertraukos nusprendžiau grįžti prie minecraft projekto kūrimo, žinau kad dabar bus pilna kritikos, kad ten visi „šūdservai ir t.t.“. Kad visi sakys „nebekurkit tų šūdservių, jū ir taip pilna“..
Aš nesakau kad man reikia būten tokio ir tokio, platintų pluginu, forumo dizainų ir kt..
Man reikia tiesiog jūsų patarimo, kokį geriau projekto tipą kurti.

Iš karto sakau, investuosiu pats. Nebent atsiras norinčių prisidėti...

Į komentarus rašykite:

  • OP-PVP
  • Prison
  • Survival/PvP
  • Factions/Raid

Noriu jūsų patarimo..

Dėkui iš anksto už atsakymą...

Redaguota , nario JerryUnknown
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu - Factions/Raid, bet šeip gerai pagalvojus, galėtum sukurt ir koki nors nematyta stiliu, šeip pats žaisčiau projekte Faction/Raid, bet su labai sunkia ekonomika, kadangi žaidžiau neseniai vienam iš projektu, factions/raid/pvp ir gavosi taip jog per dvi dienas topuose sedėjau su limonais. Ne vienu ne dveis, bet aštuoniais, tipas buvo hard ekonomikos, bet tiesiog, norėtusi daug sudėtingesnio žaidimo, bet žinoma daug žaidėju atkris, dėl to, jog sunku. Bet manau tikri ir normalus mineraft žaidėjai, projekta pasiringtu tokį.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...