Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
❗️ Dėmesio! Prieš leidžiant skriptus/modifikacijas, būtinai patikrinkite jų kodą! </>

fivem (ELRP) East-Life Serverio Failai


Julius_Weed

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi dalinuosi East-Life(ELRP) Serverio failais todel nes gavau leidima is sparkio(siu failu kurejo) platinti siuos failus.

Manau kad sie failai yra per pardavinejami pro visur ir jau gana uzbaigti sita visa dalyka. Sekmes naudojant!

Serverio failai: https://mega.nz/#!fT4BXQja!M9qHogTyhQ8_sY9UKmXof_Ax9jOEmUzW3jwt33wRrEs

Duombaze: https://mega.nz/#!XbZQzQTb!SRvcaxLBupGgRAx8hW-0meK3DCpCUlVDeW3D9muO-aU

 

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, dėkui Juliui už tai, kad paplatinai serverio failus. Esu EastLife (ELRP) serverio įkūrėjas, buvo daug šilto ir šalto realiai kai kūriau, daug naktų praleista prie serverio, teko parduoti serverį, kadangi nebeturėjau asmeninio gyvenimo, daug laiko. Nauji savininkai man buvo prižadėje, kad projektu pasirūpins. Siūlė man žmonės ir didesnes sumas už projekta, bet pardaviau už mažiau, kadangi kaip sakiau jie buvo man prižadėje, kad juo pasirūpins, gavosi taip, kad projektą sužlugdė per pykčius ir nesutarimus. Tada liko tik vienas iš jų, ir žmogus bandė pasipelnyti, pradėjo pardavinėti failus, tiems kam pardavė, perpardavė kitiems, ir gavosi užburtas ratas. Realiai buvo gaila, kad tiek daug šūdserverių mano darbą naudoja, ir giriasi kokie jie unikalūs. Nuo dabar, bent jau žmonės galės atsisiųsti failus ir mokintis, galbūt kažką persidaryti pagal save. Dėkui Juliau dar karta.
 

- Sparky

Redaguota , nario Zero^
  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 11 mėnesių...
  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...