Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas remėjas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, prisistatyi manau nereikia, daugelis mane ir taip žinot. Taigi pradėkim nuo to, jog ieškom SA-MP serveriui remėjo. Pasiūlyti galim prisidėti prie projekto, ar kitaip atsiskaityti už parėmima. Galim duoti garantą jog projektas po mėnėsio ar kelių, nežlugs. Daugiau info į dc - EsCar#2448

 

Sorriuks už gramatines klaidas, rašiau skubotai..

Redaguota , nario * EsCar / a.k.a Wacky *
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, griflow parašė:

kad nieks taves nežino :DDDDDDDD

Aš žinomas tiek sa-mp platformoj, tiek minecraft platformoj.. [labiau minecraft]

 

Atėjai čia pafreepostint? Gali pradėt eit lauk iš temos.

Redaguota , nario * EsCar / a.k.a Wacky *
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, griflow parašė:

nulis tu esi xdxdxdxx o projektas po 2sav zlugs ,niekas neremkit jo

Freepostink toliau, man tu esi tuščia vieta. Tavo nuomonė neįdomi, kadangi ji neturi nei argumentų, nei normalios kritikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Freepostink toliau, man tu esi tuščia vieta. Tavo nuomonė neįdomi, kadangi ji neturi nei argumentų, nei normalios kritikos.

pasakyme "nieks tavęs nežino" abėjoju ar reikia papildomų argumentų.

 

ps. man tu irgi niekur negirdėtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Speicas parašė:

Na tikrai sveiki, kaip forunka sako.

Galėčiau jūsų projektą paremti iki 1,001€, tikrai nenusileisiu šiam žmogui @Ricci, remsiu Jumis tvarkingai, gražiai, švelniai, atkakliai ir panašiai ir panašiai kaip forunka skrebliukas sako.

Ateikite į ts.sang.lt kaip tik kalbu su tuo žmogumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Nepradėtas, tiksliau nestartavęs projektas ieško rėmėjo - pirmas ženklas, kad jums nepasiseks, nes neturit arba bijot kišt lėšas į serverį, nes patys netikit jo sėkme.

2. Duot garantą, kad serveris po mėnesio nežlugs - vaikiška ir tik antras ženklas, kad jis žlugs dar greičiau nei po mėnesio, nes esat banalūs „pažadukai“, kurie galit (ir tai nelabai) tik kalbėt, o veiksmais įrodyt nieko nesugebėtut (čia mano nuomonė, tai no offense).

3. Atsiprašyt už gramatines klaidas ir priežastį to pateikt, jog skubotai rašei - taip idiotiška ir vaikiška.. Kodėl? Jeigu žmogus rimtai nusiteikęs kurt temą ir ieškot komandos nario, jis tam ir paskirs laiko, kad temos turinys atrodytų kuo įmanoma profesionaliau, o tu mėtai pasiteisinimus dėl ko padarei gramatinių klaidų. Ir dedu galvą, jog tų klaidų yra ne dėl to, kad skubėjai, bet dėl paprastos priežasties, jog turi problemų su gramatika.

4. Who the fuck are you?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...