Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau - „PowerPoint“


#Hooligan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kur galima normalų atsisiųsti „PowerPoint“? - jeigu galit numeskit kokį link'ą, nes viena siunčiau 300mb ir nebesiunčia toliau. Reikia egzamino pasiruošimams, o nelabai noris pirkti po 100-60€. Peržiūrėti youtubeje vaizdo įrašai - neveikia link'ai arba nukrypsta į kita URL.

 

P.s Moderatoriams - neradau kur daugiau rašyti, tad nepykit jeigu ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Deimis parašė:

Thepiratebay arba tiesiog naudok online nemokamą (https://www.office.com/launch/powerpoint?ui=en-US&rs=US&auth=1)

Ačiū Deimi. Aš esu ne Lietuvoje - ir jeigu atsisiųsčiau dėtu man baudą nemažą nemažai esu skaitęs, tai nesinori rizikuoti...

Redaguota , nario VolkswagenLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VolkswagenLTU parašė:

Ačiū Deimi. Aš esu ne Lietuvoje - ir jeigu atsisiųsčiau dėtu man baudą nemažą nemažai esu skaitęs, tai nesinori rizikuoti...

Uz gta sa zaidima pinigų tai nemokejai? Nors jis mokamas?:)) Nei ten gaudys nei ka :D niekas nekaltas jei uzsienis neblokuoja tokiu svetainiu.

Redaguota , nario X̻̻̻
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Uz gta sa zaidima pinigų tai nemokejai? Nors jis mokamas?:)) Nei ten gaudys nei ka :D niekas nekaltas jei uzsienis neblokuoja tokiu svetainiu.

Ble žinok „Euro Truck 2“ buvau atsisiuntęs iš Piratų atėjo laiškas po ~2 mėnesių ~1.600€ baudos. O dėl GTA žinok iš ewar atsisiuntęs esu tai nieko gal nepagauna.

3 minutes prieš, Deimis parašė:

Tai nemokamą naudok online.

Tai va dabar užsiregistravau ir bandysiu, gauti NEMOKAMA. Ačiū už pagalba. :p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VolkswagenLTU parašė:

Ble žinok „Euro Truck 2“ buvau atsisiuntęs iš Piratų atėjo laiškas po ~2 mėnesių ~1.600€ baudos. O dėl GTA žinok iš ewar atsisiuntęs esu tai nieko gal nepagauna.

Tai va dabar užsiregistravau ir bandysiu, gauti NEMOKAMA. Ačiū už pagalba. ?

Tie patys piratai tave apscamino. Nežinau po kur ten landaisi

O į temą, atsisiųsk Office 365 iš oficialaus, tada nucrackinsiu per CMD. Jokių virusų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, NTQ parašė:

Tie patys piratai tave apscamino. Nežinau po kur ten landaisi

O į temą, atsisiųsk Office 365 iš oficialaus, tada nucrackinsiu per CMD. Jokių virusų.

Tai kad prašo įvesti mokesti kaip suprantu. x)

4 minutes prieš, Deimis parašė:

Tai apeik :D

Blemba turiu mokykloj normaliai pradėtas daryti darbas, o čia išvys paprastai neįmanoma atidaryti to failo. xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), VolkswagenLTU parašė:

Ble žinok „Euro Truck 2“ buvau atsisiuntęs iš Piratų atėjo laiškas po ~2 mėnesių ~1.600€ baudos. O dėl GTA žinok iš ewar atsisiuntęs esu tai nieko gal nepagauna.

Tai va dabar užsiregistravau ir bandysiu, gauti NEMOKAMA. Ačiū už pagalba. ?

Parodyk laiska ir kur gyveni?:Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...