Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Again KarmA


dekster

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hello visiems forumiečiams. Šiandiena norėčiau labiau įsigilinti į šį asmenį KarmA. Manau tai daug kam žinomas asmuo, bet man teko su juo normaliai pabendrauti. Seniau žaisdavau su kitomis paskyromis tokiomis kaip Mantas_Wtf, Bill_Gates ir pnš. Dažnai būdavau jo serveryje sng, kuriame teko su KarmA susitikti TeamSpeak programoje, dar pačioje serverio pradžioje KarmA bei Ricci streame minėjo jog nenustos serverio veiklos bei tęs serverio veiklą jei ir nežais žaidėjai, dės labai daug pastangų į serverį, kad būtų sutvarkyti visi buggai. Tai nepasiteisino, serveris buvo parduotas. Nieko neturiu prieš Ricci, šis žmogus stengėsi, kažką darė, o KarmA pasišiukšlino. Gerai tai buvo gana senokai nuo šiandienos, bet vėl gi SunSide, vėl KarmA pasišiukšlino, aš kaip atsiprašant durnius pildžiau į postą, galvojau, kad šį kartą viskas pasikeis, serveris veiks. Dėja taip nebuvo, tai tik mano patirtis žaidžiant šiuose serveriuose, dar daug kartų KarmA pasišiukšlino su kitais serveriais. Gerai, jis minėjo tai buvo svarbios priežastys, bet kodėl neatsiprašyti komandos narių už jų sugaištą laiką ir pnš. Dabartinis projektas, kuriame jis yra 3sides, tai manau toks pat likimas laukia, kaip ir visada taip atsitinka. Dauguma žmonių mano, jog KarmA normalus ir pnš, visų pirmą pabūkite su juo komandoje, klausykitės jų pažadų kurių jis niekad neištesi, pažadai ir pažadai. Tad tau KarmA linkiu nebebūti tokiu pasipūtėliu bei daugiau nebepasišiukšlinti...

 

ad08263339dfd4f8bd9c3dbbaceeabad115.png

33015a016e4d8cbf3da5f75a8d22bd11707.png

46c8a03c4defdc9d699d6a0e635f0f36791.png

Redaguota , nario Shiluminis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, KarmA` parašė:

Realiai aš tau tiesa pasakiau kurios čia net nesugebėjai įkelt, nes tikriausia būtų gėda, išrinkt faktus tokius bet kas gali, nušalino nuo moderatoriaus nes neaktyvus berods buvai ir dabar verkšleni čia, apgailėtina.

Sako verkšlenu :D  :D Na jo, tikrai taip ponas.  Graudus esi net išmetei iš discord 3sides. :DDDDDD 

Redaguota , nario Shiluminis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mariusqw parašė:

Oj tu shimulineli, nemanau, kad kažkam įdomūs tavo verkšlenimai. Negi tu nesupranti, kad dabartiniuose samp projektuose labai maži šansai pasiekti kažką? :dd nes jie visi užsidaro arba praranda motyvaciją.

Nuomonė kaip viskas vyksta apie jo pažadus ir pnš. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Shiluminis parašė:

Pažiūrėt kaip tu vėl man rašinėsi nesamones apie tai jog tu čia labiausiai pasiekęs 

Aš tau jau sakiau apie šita tema, kodėl tu dar diskutuoji? konfliktas buvo mūsų dvieju, dabar čia viešini kažka ar panašiai, sukurkit savo ir ten įrodynek, o ne atbėgus į discord reikš savo mintis, koks projektas apgailėtinas ir ttt, pats pildei postus, nepatekai ir pradėjai rodyti savo nepasitenkinimus, kadangi buvai nepakankamai gabus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, KarmA` parašė:

Aš tau jau sakiau apie šita tema, kodėl tu dar diskutuoji? konfliktas buvo mūsų dvieju, dabar čia viešini kažka ar panašiai, sukurkit savo ir ten įrodynek, o ne atbėgus į discord reikš savo mintis, koks projektas apgailėtinas ir ttt, pats pildei postus, nepatekai ir pradėjai rodyti savo nepasitenkinimus, kadangi buvai nepakankamai gabus...

Niekada nėra man buvę tai jog nepatenku ar pnš :) O apie tuos nepasitenkinimus tai ne, pagrindinė mintis pasakyt, kad neprasidėt su tokiu žmogum, tie kurie yra nauji savininkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Shiluminis parašė:

Niekada nėra man buvę tai jog nepatenku ar pnš :) O apie tuos nepasitenkinimus tai ne, pagrindinė mintis pasakyt, kad neprasidėt su tokiu žmogum, tie kurie yra nauji savininkai

Na va sveikinu pirma kart nepatekai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Shiluminis parašė:

Niekada nėra man buvę tai jog nepatenku ar pnš :) O apie tuos nepasitenkinimus tai ne, pagrindinė mintis pasakyt, kad neprasidėt su tokiu žmogum, tie kurie yra nauji savininkai

o tu kietas biciukas sampe pasiekei patekimo rekordą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mariusqw parašė:

o tu kietas biciukas sampe pasiekei patekimo rekordą

Tokia @KarmA` arogancija nėra pateisinama. Su žmogumi, kuris rašo panašiai kaip autoriaus pateiktuose nuotraukose yra būti tragedija. Nesvarbu, ką jis moka.

O kadangi 3sides savininkas dabar @Tavo mama (Augustas), tai šis projektas žlugs greičiau nei kažkas tikisi, @Shiluminis gali net nepergyventi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Tokia @KarmA` arogancija nėra pateisinama. Su žmogumi, kuris rašo panašiai kaip autoriaus pateiktuose nuotraukose yra būti tragedija. Nesvarbu, ką jis moka.

O kadangi 3sides savininkas dabar @Tavo mama (Augustas), tai šis projektas žlugs greičiau nei kažkas tikisi, @Shiluminis gali net nepergyventi.

We will see :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, KarmA` parašė:

We will see :).

Galiu išsamiai aprašyti žlugimo etapą:

  1. 3sides žaidėjų po truputį sumažės;
  2. Augustas tą pamatys, nors jis tipo turi pinigų, bet nelabai linkęs investuoti į savo projektus;
  3. atjungs serverį, vėliau puslapį.

Šaltinis: patirtis. Jau pagal jo aktyvumą matau kokia ateitis laukia. O Jūs ir toliau dirbkite jam kaip vergai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Galiu išsamiai aprašyti žlugimo etapą:

  1. 3sides žaidėjų po truputį sumažės;
  2. Augustas tą pamatys, nors jis tipo turi pinigų, bet nelabai linkęs investuoti į savo projektus;
  3. atjungs serverį, vėliau puslapį.

Šaltinis: patirtis. Jau pagal jo aktyvumą matau kokia ateitis laukia. O Jūs ir toliau dirbkite jam kaip vergai.

Na šiuo metu visa projektą aš administruoju ir čia faktas, finansų netruks jeigu ir jis nebenorės įnvestuot, kaip ir minėjau palauk, daug kas pasikeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...