Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

3sides.lt - modifikacija


DreTAx-Rust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1278 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), #barzDa parašė:

Nieko, palauksim kol tu pakursi kažka... Sužlugdysim greičiau nei spėsi matyt... :)

SANLIFE likimo nebus ;)

prieš 3 valandas(-ų), KarmA` parašė:

We will see :).

Kad tu Domantai nieko nesugebi, iš taves skripteris kaip iš manes verslininkas :D, neivienas map darbas nepakeistas pas tave visi tie patis kokie ir čia, taipogi ir sistemos vienintelis map darbas kitoks stotis, net ir čia gražesnė nei pas tave :D neveltui kelių eurų teverta modifikacija.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), DreTAx-Rust parašė:

SANLIFE likimo nebus ;)

Kad tu Domantai nieko nesugebi, iš taves skripteris kaip iš manes verslininkas :D, neivienas map darbas nepakeistas pas tave visi tie patis kokie ir čia, taipogi ir sistemos vienintelis map darbas kitoks stotis, net ir čia gražesnė nei pas tave :D neveltui kelių eurų teverta modifikacija.

 

lol, aš tau sakiau we will se, palauk ir pasižiūrėsim jezus, sarga žaidžia berniukas ir svaidosi kažkoki jis čia "verslininka", tokių kaip tu "žlugdytojų" šimtai ir visiškai nieko nepadaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@DreTAx-Rust Paplatinsi dizainą ir kas tau iš to? geriau pasidarys ar kas taipogi ir modifikacijas platinti, jau visi pereina į FiveM/RageMP. Jeigu žmogus kuria ir deda pinigus į savo projektą o tu platini, pažiūrėčiau jai tu sumokėt gerus eurus ir paplatintu kažkas tavo modifikacija/forumo dizainą pažiūrėčiau ar tau patiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantų tu žmonių kurie platina modifikacijas kurios yra platintos. Ar jus tiesiog ant tiek pavydit kad tik reklama didesnę projektui padaryti. Ne negalvokit kad aš esu vienas iš šio projekto žaidėjų, tiesiog užkliuna tokios temos su platintomis modifikacijomis. Ir kam platinti dizaina jei jis platintas? Seniuk dėmesio trukumas gal tau? Ir nemetik neigiamu nes aš tiesa pasakiau.

Redaguota , nario J ' P
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, J ' P parašė:

Aš nesuprantų tu žmonių kurie platina modifikacijas kurios yra platintos. Ar jus tiesiog ant tiek pavydit kad tik reklama didesnę projektui padaryti. Ne negalvokit kad aš esu vienas iš šio projekto žaidėjų, tiesiog užkliuna tokios temos su platintomis modifikacijomis. Ir kam platinti dizaina jei jis platintas? Seniuk dėmesio trukumas gal tau? Ir nemetik neigiamu nes aš tiesa pasakiau.

čia iš pasakos "nežlugsi per savaitę, sužlugdysiu".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pasakiau kas norės pasijungs o dabartini tik pats ir turi niekas be taves jo neturi tad Domka nekaisk nes sql sukurtas pagal ta gm kuri čia paplatino.    Autorinės teisės man nepriklauso tai tavo projektas ir tu jį tobulink toliau. Tiesiog daviau sql kuris buvo sukurtas bent pajungimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Vov3ryt3 parašė:

Aš pasakiau kas norės pasijungs o dabartini tik pats ir turi niekas be taves jo neturi tad Domka nekaisk nes sql sukurtas pagal ta gm kuri čia paplatino.    Autorinės teisės man nepriklauso tai tavo projektas ir tu jį tobulink toliau. Tiesiog daviau sql kuris buvo sukurtas bent pajungimui.

Aš visiškai ramus, kadangi bugų ten daugiau negu bet kuris svajoja, aišku nėra sudėtinga susitvarkyt, bet betkuris nesugebės, pagal mane čia sena labai versija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 11 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1278 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...