Armzis

Xbox One X, worth it?

Recommended Posts

Sveiki,

Jau kurį laiką galvoju iš One S pereiti prie One X Konsolės, tačiau norėčiau paklausti jūsų nuomonės. Kaip žinome One X yra daug galingesnė už S, kas žaidima padaro dar malonesnį žaidžiant (geresnės grafikos).

Laukiu rimtų argumentų, galbūt kažkam priklauso vienas iš šių žveriukų, tai gali pasidalinti patirtimi. Ačiū iš anksto

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Pirma, tai turi turėt 4K monitorių norint išnaudot visas galimybes, tai pirma geriau jį turėk o tada jau gali pirkt, nes nusipirkt ir neišnaudot galimybių visų tokio daigto tai...

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, Michael_Scott parašė:

Pirma, tai turi turėt 4K monitorių norint išnaudot visas galimybes, tai pirma geriau jį turėk o tada jau gali pirkt, nes nusipirkt ir neišnaudot galimybių visų tokio daigto tai...

O kas sakė, kad aš jo neturiu? ?

Dalintis šį pranešimą

56 minutes prieš, Armzis parašė:

O kas sakė, kad aš jo neturiu? ?

Tai tada būtinai pasiimk, nebent nori to naujo xbox'o palaukt.

Dalintis šį pranešimą

Iš esmės jei turi 4K HDR TV ar monitorių - tada verta pagalvoti pirkti. Žaidimai tikrai geriau atrodo ir veikia sklandžiau. Visgi tai galingiausia visų laikų konsolė. Žinoma kitų metų pabaigoje bus nauja konsolių karta, bet metus laukti... manau neverta :) Reziumuojant - pirk :) Pats turiu Xbox One S, tai neperku X'o, nes neturiu 4K tv, jei turėčiau - tai keisčiau.

Dalintis šį pranešimą

prieš 15 valandas(-ų), Signitas parašė:

bet metus laukti... manau neverta

Neverta? Tegul tuos pinigaus pasitaupo ant naujos Xbox 2 konsolės. Na nebent lietuvoje gyvenat ahujenai ir stumdot baisius pinigus, tai jo neverta, svaistykites :DD

Dalintis šį pranešimą

2019-10-24 01:45, God parašė:

Neverta? Tegul tuos pinigaus pasitaupo ant naujos Xbox 2 konsolės. Na nebent lietuvoje gyvenat ahujenai ir stumdot baisius pinigus, tai jo neverta, svaistykites :DD

Gi poto parduoti ta X'a.. Pridėsi pinigų ir paimsi naujos kartos. Neišmeti pinigų. Nuvertės žinoma, bet nebus baisus nuostolis. O metus žaisi bent smagiau. Ne karvę kainuoja gi.. Ne Afrikoj gyvenam

Dalintis šį pranešimą

Komentarus patingėjau perskaityt, tai gal kas jau ir patarė ką protingo, bet aš manau, kad tavo vietoje laukčiau kol išeis naujos kartos konsolės ir orentuočiausi pagal jų kainas, jeigu kišenė leidžia - One S parduot, kiek reikia dasimest ir imt arba PS5 arba Xbox Scarlett. Bet jei naujos kartos konsolės nedomina, arba jei neturi tam lėšų, tai gal ir apsimokėtu visai parduoti One S ir imti One X. 

Aš realiai didelio skirtumo tarp jų nematau, nes daug nežaidžiu, nors ant mano One S Red Dead Redemption 2 žaidimo pradžioje kiek lagino, bet vėliau nustojo. Kaži kaip Cyberpunk ir naujasis Microsoft Flight Simulator veiks. 

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele