Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit kokį nors unikalų serverio tipą


highrider

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano manymu wynncraft'as yra vienas iš geriausiu projektų praleisti laiką developeriai tikrai idėjo daug darbo , questai yra nepakartuojami tikrai itraukia į žaidimą ir jeigu tu kažką tokio sukutrum ar nors arti ateitum tau žmonės už tuos pluginus / scriptus mokėti tukstančiais mačiau mc-market buvo skelbimas dėl ju pluginų ir nemažai žmonių rašė jeigu ir kažkas sukurtu tikrai užsidirbtu nemažai pinigų.

Šiaip Hypixelis yra projektas su rimčiausiais developeriais jie pasime skyblocką ir padarė kažką ispudingo iš juo manau tau reikėtu labiau galvoti kaip jie imti jau esamas idėjas ir jas paversti kaip kokia istorija kaip daro fortnite tipo žaidi atsiranda naujas update atsiranda nauja teritorija kažkokia kur gali žudytis progresuoti ir pnš ir paskui gale kaip istorija gaunasi iš viso tuo , aš asmeniškai tikrai kažką tokio norėčiau pamatyti ir paskui net negaila būtų prarasti visa darbą jeigu ten sunaikintu visa darbą dėl naujo sezono ar kažkas tokio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per pasikėlęs tu kurti serverį ar išvis kažką daryti su kitais žmonėmis. Nemoki net su žmonėmis gražiai bendrauti. Siūlau atsitokėti ir keistis slapyvardį ir su šiuo čia nebegrįžti, nes per šitą postą susigadinai reputaciją. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Tadeh parašė:

mining dead stiliuje nematau visiškai nieko sudėtingo, padaryk texture packus visiem tiem š ir aš nors ir per 5 dienas atkūriu visas tas sistemas mining deado.
 

bendravimas? kaip noriu, taip ir bendrauju, negi tau su manim gyvent. Jeigu aš ir nesu rimtas, tai man nekeičia kokybės darbų kuriuos atlieku, kaip tik pagerina. Išvis nekenčiu žmonių kurie labai mėgsta apsimetinėt rimtais ir kažką vaizduot su tuo rimtumu. 200€, nebejuokink, aš gal HiveMC dydžio servą žadu atidaryt? kad mokėčiau 200€ :DD
battlegrounds rėžimas, visai ne taip kaip cubecraftas jį padarė, net pusės mano įdėjų neatkurta ten, turiu keleta sukūręs jau tik pavyzdžiams, tai jei norėsi pamatyt į PM parašyk.
minecrafte patirties aš turiu pakankamai, tiesiog nelandžioju tiek daug kiek visi kiti į serverius kitų, daugiausiai savo serveriuose žaisdavau ir ieškodavau naujų sistemų kurias galima su JAVA sukurt.
 

neskaitant mapo, kažkaip nėra to kuo stebėčiausi.

tai tu gal geriau eik į savo tą crime.lt ir kurk eilinį op-pvp ar survival serverį, sori nežinau kokio tipo ten tas šūdsėrvis, bet who cares.

Aš tau tiesiog pasakiau, jog su tokiu bendravimu toli nenueisi kaip man teko matyti iš daugelio atvejų, elgiesi kaip mažvaikis ir tikiesi sukurti kažką unikalaus? Apsimetinėt rimtumu? Really? Jog kaikurie žmonės už tave yra protingesni, tai reiškia jog jie apsimetinėja? Paminėjai, jog jei atsirastų žmogus norintis kažką kurti kartu, jog tau parašytų, tu tikrai galvoji jog kažkas gaiš savo laiką dėl tavęs ir rašys tau, kai net normaliai bendraut nemoki? Su tokiu mąstymu galėsi viską kurti vienas, o ir kiti projektai atsisakys bendradarbiauti su tavimi, kas yra tiesiog privalomas dalykas norint kilti ir plėstis.

 Renki idėjas lyg planuotum kurti didesnį projektą, taipogi mini, jog galimai plėstumeis į užsienio rinką su savo "big" projektu, tai kas tau iš tiesų yra tas "big"? Aš serverius skaitau "big" kurie turi 1000+ pastovių žaidėjų, todėl tau ta kaina ir pasidalinau, bet kaip matau tau tik svarbu rasti prie ko prikibti. Juokingiausia tai, jog rašei pradžioje, kad esi aplankęs 1000+ Angliškų minecraft serverių, kai dabar mini, jog žaisdavai tik savo serveriuose, tai kur pas tave logika? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 14 valandas(-ų), Septynetas parašė:

Per pasikėlęs tu kurti serverį ar išvis kažką daryti su kitais žmonėmis. Nemoki net su žmonėmis gražiai bendrauti. Siūlau atsitokėti ir keistis slapyvardį ir su šiuo čia nebegrįžti, nes per šitą postą susigadinai reputaciją. 

deja, nerūpi man tie jūsų lietuviški forumėliai, nicko aš net nežadu keistis, galėčiau išvis į tą jūsų supergames nebeateit :DD
 

P.S, reputacija iš kažkokių pienburnių kurie sudaro 0.0000005% lietuvėlės, nu tikrai nerūpi man, suprask tu tą žodį, nerūpi. arba į google įsivesk reikšmę, ką reiškia ,,nerūpi", nei aš stengiausi turėt gerą reputaciją čia, nei aš stengsiuosi ir toliau :DD 

 

Prieš 1 valandą, SfeKsi parašė:

Aš tau tiesiog pasakiau, jog su tokiu bendravimu toli nenueisi kaip man teko matyti iš daugelio atvejų, elgiesi kaip mažvaikis ir tikiesi sukurti kažką unikalaus? Apsimetinėt rimtumu? Really? Jog kaikurie žmonės už tave yra protingesni, tai reiškia jog jie apsimetinėja? Paminėjai, jog jei atsirastų žmogus norintis kažką kurti kartu, jog tau parašytų, tu tikrai galvoji jog kažkas gaiš savo laiką dėl tavęs ir rašys tau, kai net normaliai bendraut nemoki? Su tokiu mąstymu galėsi viską kurti vienas, o ir kiti projektai atsisakys bendradarbiauti su tavimi, kas yra tiesiog privalomas dalykas norint kilti ir plėstis.

 Renki idėjas lyg planuotum kurti didesnį projektą, taipogi mini, jog galimai plėstumeis į užsienio rinką su savo "big" projektu, tai kas tau iš tiesų yra tas "big"? Aš serverius skaitau "big" kurie turi 1000+ pastovių žaidėjų, todėl tau ta kaina ir pasidalinau, bet kaip matau tau tik svarbu rasti prie ko prikibti. Juokingiausia tai, jog rašei pradžioje, kad esi aplankęs 1000+ Angliškų minecraft serverių, kai dabar mini, jog žaisdavai tik savo serveriuose, tai kur pas tave logika? 

kaip ir minėjau, ne tau su manim gyvent, ne tu ir aiškink ar aš nueisiu toli su tokiu bendravimu, ar netoli. elgiausi ir elgsiuosi kaip mažvaikis, jeigu man taip patinka. Ir nereikia aiškint, kad protingesni kiti žmonės, protinguoliai jūs hrenovi :DD aš irgi per chatus galiu pretenduot kažkokį tai protingą žmogų, bet man to nxj nereikia, tiesiog. nėra ką kalbėt su tavim, matosi žmogus dar tikrai gyvenimo normaliai nesi paragavęs, daug dar tau žolės apšikt liko, kad patirties įgytum ;)
 

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tadeh parašė:

deja, nerūpi man tie jūsų lietuviški forumėliai, nicko aš net nežadu keistis, galėčiau išvis į tą jūsų supergames nebeateit :DD
 

 

kaip ir minėjau, ne tau su manim gyvent, ne tu ir aiškink ar aš nueisiu toli su tokiu bendravimu, ar netoli. elgiausi ir elgsiuosi kaip mažvaikis, jeigu man taip patinka. Ir nereikia aiškint, kad protingesni kiti žmonės, protinguoliai jūs hrenovi :DD aš irgi per chatus galiu pretenduot kažkokį tai protingą žmogų, bet man to nxj nereikia, tiesiog. nėra ką kalbėt su tavim, matosi žmogus dar tikrai gyvenimo normaliai nesi paragavęs, daug dar tau žolės apšikt liko, kad patirties įgytum ;)

Per dideles tavo ego, niekur tu neisi su tuo. Jeigu ir su anglais taip kalbėsi, tau tiesiog nebejaus pagarbos ir liksi nulis jiems. Taigi siūlau tau susiimti ir elgtis bent šiek tiek mandagiau, nors nemanau, kad to paklausysi, investuosi į serverį pinigų ir nieko nepasieksi per savo ego.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...