Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit kokį nors unikalų serverio tipą


highrider

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau ar į tą skiltį rašau temą bet anyways.

Kokio tipo serverį sukurt be jokių jau egzistuojančių tipų kaip OP-PVP, prison, survival, teamvsteam, cops and robbers ir t.t.
Kažką labai įdomaus sugalvokit jeigu norit tik be mašinų pls, čia ne gta.

Galvojau apie Minecraft Battlegrounds, bet poto tik supratau, kad statybos užtruktų žemėlapio labai ilgai + ginklų konfiguravimas, tekstūrų kūryba ir pnš.
Nebent jeigu būtų norinčių prie tokio BIG projekto ne lietuvių rinkai prisidėt rašykit į discord Tadeh#1991

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Citata

Nebent jeigu būtų norinčių prie tokio BIG projekto ne lietuvių rinkai prisidėt rašykit į discord Tadeh#1991

Išverstum šitą sakinį, nes jis toks nelogiškas..

 

Ir šiaip, jeigu ketini kurti "BIG" projektą ir dar unikalų - turi suprasti, kad jį padaryti gali užtrukti daug mėnesių gal net visus metus. Taigi kadangi dar to nesupranti, geriau nieko nekurk, nebent kokį paprastą serveriuką, nes pradėti daryti serverius milžiniškus neturint patirties, pinigų, laiko - nėra esmės. 

Redaguota , nario Septynetas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tadassi. parašė:

Nemanau jog tau dar laikas kurti "Big" projektus ?

nelaikyk savęs ,,pro" koduotoju, kad aiškint man ką kurt ir ko nekurt, profesionale minecrafto :)

 

3 minutes prieš, Septynetas parašė:

 

Išverstum šitą sakinį, nes jis toks nelogiškas..

prie Minecraft Battlegrounds projekto, kuris būtų nemažokas nes jame daug darbo, o dėl lietuvių tiek dirbt, kad būtų online 30-40 tiesiog neverta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tadeh parašė:

nelaikyk savęs ,,pro" koduotoju, kad aiškint man ką kurt ir ko nekurt, profesionale minecrafto :)

Nuo kada aš koduotojas? By the way kur dingo tavasis su roblox/minecraft maišytas jailbreak serveriukas? 
 

 

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tadeh parašė:

nelaikyk savęs ,,pro" koduotoju, kad aiškint man ką kurt ir ko nekurt, profesionale minecrafto :)

 

prie Minecraft Battlegrounds projekto, kuris būtų nemažokas nes jame daug darbo, o dėl lietuvių tiek dirbt, kad būtų online 30-40 tiesiog neverta :)

Tu pirma tiek surink, o tada sakyk, kad tiek pas tave pastoviai būtų. Lietuvių rinka tiesiog užėmė yra didžiausi projektai ir turbūt to trisdešimt žmonių net nesurinktum, nebent investuotum dešimtys/šimtus eurų vien reklamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Septynetas parašė:

Tu pirma tiek surink, o tada sakyk, kad tiek pas tave pastoviai būtų. Lietuvių rinka tiesiog užėmė yra didžiausi projektai ir turbūt to trisdešimt žmonių net nesurinktum, nebent investuotum dešimtys/šimtus eurų vien reklamai.

surinkt aš galiu, bet tikrai kaip ir sakiau ne lietuviškam serve. todėl aš net ir nekalbu apie lietuvių rinkos servo kūrimą, tai nelabai suprantu kam čia lygini lietuvių rinkos didžiausius projektus su naujais kūriamais, kai aš kalbu apie angliško serverio kūrybą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tadeh parašė:

surinkt aš galiu, bet tikrai kaip ir sakiau ne lietuviškam serve. todėl aš net ir nekalbu apie lietuvių rinkos servo kūrimą, tai nelabai suprantu kam čia lygini lietuvių rinkos didžiausius projektus su naujais kūriamais, kai aš kalbu apie angliško serverio kūrybą.

tai kam rašai į lietuviškus žaidimų forumus? ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Septynetas parašė:

tai kam rašai į lietuviškus žaidimų forumus? ?

tai aš klausiu žmonių nuomonės, kokį sukurt serverį, arba kas prisidėt norėtų prie angliško projekto. nes su lietuviais bent jau bendrą kalbą rasi, o angliškai ištisai kalbėt su kažkokiu randomu ir kurt serverį kartu, ne kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tadeh parašė:

tai aš klausiu žmonių nuomonės, kokį sukurt serverį, arba kas prisidėt norėtų prie angliško projekto. nes su lietuviais bent jau bendrą kalbą rasi, o angliškai ištisai kalbėt su kažkokiu randomu ir kurt serverį kartu, ne kažką.

tai jeigu kuri serverį užsiniečiams, turėtum labiau jų nuomonės klausti ne mūsų - lietuvių.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tadeh parašė:

užsieniečiai tekuria savo tuos skyblockus ir cops and robberius, tai jie tokį ir siūlys. Jie gal net neįsivaizduoja to žodžio ,,custom", kad ne kažkoks ten team vs team ar cops and robbers o visiškai nematytas serverio tipas.

Manau dar ne visiškai pažįsti užsienitiška minecraftą.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Manau dar ne visiškai užsienitiško minecrafto pažįsti.

deja, bandęs virš +1000 serverių angliškų ir matęs jų, nebuvo nei vieno unikalaus serverio, kur būtų galima kažką įdomesnio daryt nei tiesiog pvp eit ar prisone lygius keltis.

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tadeh parašė:

dėja, bandęs virš +1000 serverių angliškų ir matęs jų, nebuvo nei vieno unikalaus serverio, kur būtų galima kažką įdomesnio daryt nei tiesiog pvp eit ar prisone lygius keltis.

o vaikyti, virš tūkstančio :D, tu gal eik toliau ieškoti, nes tau nesiseka matau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Tadeh parašė:

deja, bandęs virš +1000 serverių angliškų ir matęs jų, nebuvo nei vieno unikalaus serverio, kur būtų galima kažką įdomesnio daryt nei tiesiog pvp eit ar prisone lygius keltis.

+1000 serveriu ? :D Ir ale nemates nei vieno unikalaus serverio. Tai uzsimerkes neieskok serveriu, atsimerk ir pasiziurek i Wynncraft.com. Pamatysi ant kiek ten unikalumas stovi ir kiek tikrai ten darbo ideta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas dalykas kurį pasakysiu iš patirties, su tokiu bendravimu nieko nepasieksi. Tokių žmonių kaip tu aš ir į pirmos grandies pagalbininkus neimdavau, o tu dar nori susirasti žmogų su kuriuo kažką tais kartu kurtumei, dalintumeis mintimis ir taip toliau, tad pirma tau reiktų susitvarkyti ties tuom.

Antra, kodėl tu tikiesi, jog žmonės ims ir galvos idėjas už tave, kai tai turėtum daryti TU? Užsienio rinkoje už geras idėjas moka didelius pinigus (prasideda nuo 400 JAV dolerių), o tu čia tikiesi sulaukti kažko tais unikalaus su tokiu bendravimu ir už ačiū?

Paminėsiu tai, jog užsienio rinkoje apie 2 metus plėtavau vieną populiariausių tuo metu veikusių Cracked serverių Minecraft'e, maždaug kai buvo išleista 1.6 Minecraft versijos, tačiau projektą palikom ant 1.5.2, bėgant metams teko bendrauti su ganėtinai daug projektų savininkų ir bendradarbiauti, susipažinau su daug žmonių, pamačiau daug idėjų ir viso kito. Iš idėjų pusės mano patarimas paprastas - paimk dabartinius skyblock, factions serverius ir juos perkurk, papildydamas naujomis idėjomis arba lauk kol bus išleistas Hytale ir paruoštas idėjas pradėk įgyvendinti ten, juk tai žaidimas iš tos pačios srities, kuris taipogi susilauks daug susidomėjimo.
Kalbant apie battlegrounds rėžimą, jis buvo sukurtas jau keletas mėnesių po to kai PUBG tapo populiarus, vienas pirmų serverių sukūrusių tai buvo Cubecraft, 2018 metais, todėl ties tuom jau gan atsilieki ir tikrai kažko unikalaus neparodysi, nes nelabai tai kažką ir sudomino.
Tai apie ką tu kalbėjai komentaruose, tik parodo, jog tu pačiame minecraft'e patirties turi labai mažai, jeigu tau neteko matyti unikalių serverių. Pats minecraft'ą žaidžiu jau apie 10 metų, tačiau iki šios dienos randu sistemų kurios iš tiesų nustebina, tad sakyti jog užsieniečiai "tekuria savo tuos skyblockus ir cops and robberius" yra tiesiog idiotiška ir neapmąstyta. Taipogi paminėsiu tai, jog išlaikyti serverį be didesnių striginėjimų kuris būtų pasiekiamas užsienyje, kainuoja minimaliai 200 eurų mėnesiui atmetant DDoS apsaugas, so you should take that into consideration.

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Tadeh parašė:

deja, bandęs virš +1000 serverių angliškų ir matęs jų, nebuvo nei vieno unikalaus serverio, kur būtų galima kažką įdomesnio daryt nei tiesiog pvp eit ar prisone lygius keltis.

Tai siūlyčiau išbandyti užsienio serverį mining dead stiliaus ir jei sugebėtai tokį sukurti, tai va tada galėsi sakyti, kad kažką sugebi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-10-19 21:57, Meluojanti parašė:

Tai siūlyčiau išbandyti užsienio serverį mining dead stiliaus ir jei sugebėtai tokį sukurti, tai va tada galėsi sakyti, kad kažką sugebi.

mining dead stiliuje nematau visiškai nieko sudėtingo, padaryk texture packus visiem tiem š ir aš nors ir per 5 dienas atkūriu visas tas sistemas mining deado.
 

2019-10-19 18:45, SfeKsi parašė:

Pirmas dalykas kurį pasakysiu iš patirties, su tokiu bendravimu nieko nepasieksi. Tokių žmonių kaip tu aš ir į pirmos grandies pagalbininkus neimdavau, o tu dar nori susirasti žmogų su kuriuo kažką tais kartu kurtumei, dalintumeis mintimis ir taip toliau, tad pirma tau reiktų susitvarkyti ties tuom.

Antra, kodėl tu tikiesi, jog žmonės ims ir galvos idėjas už tave, kai tai turėtum daryti TU? Užsienio rinkoje už geras idėjas moka didelius pinigus (prasideda nuo 400 JAV dolerių), o tu čia tikiesi sulaukti kažko tais unikalaus su tokiu bendravimu ir už ačiū?

Paminėsiu tai, jog užsienio rinkoje apie 2 metus plėtavau vieną populiariausių tuo metu veikusių Cracked serverių Minecraft'e, maždaug kai buvo išleista 1.6 Minecraft versijos, tačiau projektą palikom ant 1.5.2, bėgant metams teko bendrauti su ganėtinai daug projektų savininkų ir bendradarbiauti, susipažinau su daug žmonių, pamačiau daug idėjų ir viso kito. Iš idėjų pusės mano patarimas paprastas - paimk dabartinius skyblock, factions serverius ir juos perkurk, papildydamas naujomis idėjomis arba lauk kol bus išleistas Hytale ir paruoštas idėjas pradėk įgyvendinti ten, juk tai žaidimas iš tos pačios srities, kuris taipogi susilauks daug susidomėjimo.
Kalbant apie battlegrounds rėžimą, jis buvo sukurtas jau keletas mėnesių po to kai PUBG tapo populiarus, vienas pirmų serverių sukūrusių tai buvo Cubecraft, 2018 metais, todėl ties tuom jau gan atsilieki ir tikrai kažko unikalaus neparodysi, nes nelabai tai kažką ir sudomino.
Tai apie ką tu kalbėjai komentaruose, tik parodo, jog tu pačiame minecraft'e patirties turi labai mažai, jeigu tau neteko matyti unikalių serverių. Pats minecraft'ą žaidžiu jau apie 10 metų, tačiau iki šios dienos randu sistemų kurios iš tiesų nustebina, tad sakyti jog užsieniečiai "tekuria savo tuos skyblockus ir cops and robberius" yra tiesiog idiotiška ir neapmąstyta. Taipogi paminėsiu tai, jog išlaikyti serverį be didesnių striginėjimų kuris būtų pasiekiamas užsienyje, kainuoja minimaliai 200 eurų mėnesiui atmetant DDoS apsaugas, so you should take that into consideration.

bendravimas? kaip noriu, taip ir bendrauju, negi tau su manim gyvent. Jeigu aš ir nesu rimtas, tai man nekeičia kokybės darbų kuriuos atlieku, kaip tik pagerina. Išvis nekenčiu žmonių kurie labai mėgsta apsimetinėt rimtais ir kažką vaizduot su tuo rimtumu. 200€, nebejuokink, aš gal HiveMC dydžio servą žadu atidaryt? kad mokėčiau 200€ :DD
battlegrounds rėžimas, visai ne taip kaip cubecraftas jį padarė, net pusės mano įdėjų neatkurta ten, turiu keleta sukūręs jau tik pavyzdžiams, tai jei norėsi pamatyt į PM parašyk.
minecrafte patirties aš turiu pakankamai, tiesiog nelandžioju tiek daug kiek visi kiti į serverius kitų, daugiausiai savo serveriuose žaisdavau ir ieškodavau naujų sistemų kurias galima su JAVA sukurt.
 

2019-10-19 18:45, AdomaS_ parašė:

+1000 serveriu ? :D Ir ale nemates nei vieno unikalaus serverio. Tai uzsimerkes neieskok serveriu, atsimerk ir pasiziurek i Wynncraft.com. Pamatysi ant kiek ten unikalumas stovi ir kiek tikrai ten darbo ideta. 

neskaitant mapo, kažkaip nėra to kuo stebėčiausi.

2019-10-19 17:55, Septynetas parašė:

o vaikyti, virš tūkstančio :D, tu gal eik toliau ieškoti, nes tau nesiseka matau. 

tai tu gal geriau eik į savo tą crime.lt ir kurk eilinį op-pvp ar survival serverį, sori nežinau kokio tipo ten tas šūdsėrvis, bet who cares.

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...