Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Owned.lt Public projektas


Sting*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mieli draugai na štai ir vėl mes kartu tai vat aš einu iki galo gal yra legendu tai tikrai mane pamenate iš plc laiku na tai kaip ir sakau turiu projekta kur dar kuriamas bet tikrai ne koks ten cs go modifikacija ar koks cs go tikrai man nereike tokiu aš gi paprastas žmogus ir t.t nežadu pragyvent iš servo tai kaip ir sakau turiu public kur dar nėra pasirodes nes dar kuriamas ir t.t  forumas pirktas tai vat ka daugiau galiu pasakyti ateikit apsilankykit jei mėgstat public kolkas jo dar nėras nes kuriamas tai vat forumas tvarkomas taip pat bet ieškau geros komandos kur palaikytu tvarka kad užtvirtintume progresa tikrai griežta tvarka rondomai negaus prižiurėtoja ar dar kažko tai vat o komandos reik tikrai tokios kad galėčiau pasitikėti ir nenusivilti tai ka kam vis dar patinka public cs servai tai laukiam visu reginkitės forume Owned.lt per prievarta neverčiu tikrai nenorit nereikia viska sekite foruma tai ka lauksiu užsukančiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.thumb.png.06eb3bd02c9e9e9959700af63f6af0c3.pngAišku :D Patartina, visus "briedus" paslėpti, ir stengtis į viską žvelgti kiek rimčiau. 
Patartina ir pasibaigti viską iki galo, nes kaip pirmam kartui, atšoko noras išbandyti, kas kur kaip. Linkiu didžiausios sėkmės projekte. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...