Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MCMMO/RPG


Und3rTheGun

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1671 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu jusu nuomoniu apie MCMMO/RPG projekta. Ar butu zaidzianciu? Noreciau idet pastangu ir darbo i toki mano manymu unikalesni projekta, bet bijau, kad auditorija nepakankamai subrendus tokiam dalykui, gal as klystu. 

Beje, jei zinot butent tokio tipo Lietuviska serveri - numeskit linka.

Redaguota , nario Und3rTheGun
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sukurti gerą bei populiarų rpg projektą yra labai sunku (sprendžiu iš to, kiek rpg serveriu esu žaidęs ir kiek jų man iš tikro patiko). Jei nori imtis tokio projekto, patarčiau mokėti programuoti savo plugin'us, nes rpg žanras yra labai platus, taigi, padaryt būtent tą ką tu nori yra beveik neįmanoma nemokant kurti savo plugin'ų. Taip pat, turi pritraukti žaidėjų su savo idėja. Beje, tokio projekto kūrimas truktų labai ilgai :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei jau kursi RPG stiliu tai jau turesi pateikt labai gerai serveri, dar priklauso kokia tavo ten ta ideja kaip serveris veiks ir kaip gameplay pateiksi serverio. + RPG reikes daug daug naujoviu ir matai LT bendruomene that mostly stands of (KIDS) does not understand "Unique ideas" O jei ir serveri pateiksi sunku kur daug reikes naujo ismokt = Vaikai nezais. Susirinks tie kurie bent jau nori kazko naujo.

 

prieš 3 valandas(-ų), HexerPlayz parašė:

Sukurti gerą bei populiarų rpg projektą yra labai sunku (sprendžiu iš to, kiek rpg serveriu esu žaidęs ir kiek jų man iš tikro patiko). Jei nori imtis tokio projekto, patarčiau mokėti programuoti savo plugin'us, nes rpg žanras yra labai platus, taigi, padaryt būtent tą ką tu nori yra beveik neįmanoma nemokant kurti savo plugin'ų. Taip pat, turi pritraukti žaidėjų su savo idėja. Beje, tokio projekto kūrimas truktų labai ilgai :D.

Nebutinai turi programuot pluginus. Daug kas daroma su Command Blockais ir Armor standais ir + esanciais dabartiniais "FREE" pluginais. Bet aisku geriausia iseitis yra Programuoti savo pluginus. Jei sugebi placiai galvot, tau nereikes programutoju pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1671 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...