Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Norėčiau sužinot kiek max galečiau gauti už toki kompiuteri


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Asmeniškai manyčiau, kad neskubėdamas parduot galėtum gaut apie kokius ~200€

200?! a dauztas tu ??

55 minutes prieš, Jsac parašė:

NU MAX MAX MAX iki 170-180eur

100euru gaus ir bus laimingas ir taipogi naujutelaitis r3 1200/2200g apie 60euru eina taigi. :)  uz  nusenusi 860k prasyt apie 50euru butu neadekvatu, nes(lievas performance, senas amd chipas su prastu single bei multi core lyginant price to performance kitus variantus), netures upgrade path ant sio kompiuterio isvis jokio adekvataus.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Synthwavez parašė:

200?! a dauztas tu ??

100euru gaus ir bus laimingas ir taipogi naujutelaitis r3 1200/2200g apie 60euru eina taigi. :)  uz  nusenusi 860k prasyt apie 50euru butu neadekvatu, nes(lievas performance, senas amd chipas su prastu single bei multi core lyginant price to performance kitus variantus), netures upgrade path ant sio kompiuterio isvis jokio adekvataus.

Sakydamas ''neskubėdamas parduoti'' turėjau omenyje, kad galbūt ras žmogų, nelabai nusimanantį technologijose ir pavyks parduoti brangiau ar pan., o čia tavo tokie išsireiškimai niekam neįdomus, žmogus paklausė kas kaip mano, tai visi laisvai gali reikšti savo nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Šešėlis parašė:

Sakydamas ''neskubėdamas parduoti'' turėjau omenyje, kad galbūt ras žmogų, nelabai nusimanantį technologijose ir pavyks parduoti brangiau ar pan., o čia tavo tokie išsireiškimai niekam neįdomus, žmogus paklausė kas kaip mano, tai visi laisvai gali reikšti savo nuomonę :)

nuomones sitam forume niekam nereik-argumentai, faktai, ir irodymai. visa kita jau galima pasilikt sau. mums nuomones nereik. faktai auksciau visko ypac kai reik savo zodzius pagristi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Synthwavez parašė:

nuomones sitam forume niekam nereik-argumentai, faktai, ir irodymai. visa kita jau galima pasilikt sau. mums nuomones nereik. faktai auksciau visko ypac kai reik savo zodzius pagristi.

Jei nesupratai, tai mano argumentas ir buvo tas, kad gal atsiras žmogus mažiau nusimanantis apie technologijas ir nupirks kompiuterį, o tavo šitas komentaras buvo apskritai apie nieka. Gero tau vakaro ir nebevark atrašydamas kokį bereikšmį komentara :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Playera parašė:

Synthwavez tau jauciu koke 10 metu ane pagal nesamones tai jo

tu malonek patylet nes zinok prisikudakuosi dar. ir tarp kitko, mano amzius tau turetu but neaktualus. buk atsargesnis ka rasai ir ziurek kad nesuzinociau tavo kai kuriu emailu nes poto nudegt skaudziai gali :) 

45 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Jei nesupratai, tai mano argumentas ir buvo tas, kad gal atsiras žmogus mažiau nusimanantis apie technologijas ir nupirks kompiuterį, o tavo šitas komentaras buvo apskritai apie nieka. Gero tau vakaro ir nebevark atrašydamas kokį bereikšmį komentara :)

tai tegul ir iesko debiliuku. man realiai dzin zinok tos tavo nuomones. man nuomoniu ir nereik, asile.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

tu malonek patylet nes zinok prisikudakuosi dar. ir tarp kitko, mano amzius tau turetu but neaktualus. buk atsargesnis ka rasai ir ziurek kad nesuzinociau tavo kai kuriu emailu nes poto nudegt skaudziai gali :) 

tai tegul ir iesko debiliuku. man realiai dzin zinok tos tavo nuomones. man nuomoniu ir nereik, asile.

Atsiprašau, kad tu toks intelektualus ir išsilavinęs žmogus...

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

tu malonek patylet nes zinok prisikudakuosi dar. ir tarp kitko, mano amzius tau turetu but neaktualus. buk atsargesnis ka rasai ir ziurek kad nesuzinociau tavo kai kuriu emailu nes poto nudegt skaudziai gali :) 

tai tegul ir iesko debiliuku. man realiai dzin zinok tos tavo nuomones. man nuomoniu ir nereik, asile.

Atsiprašau, kad tu toks intelektualus ir išsilavinęs žmogus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

Atsiprašau, kad tu toks intelektualus ir išsilavinęs žmogus...

Atsiprašau, kad tu toks intelektualus ir išsilavinęs žmogus...

dar vienas dolbajobas uzsiregistravo i foruma pakliedet savu veju. nebebunu foruma tiek kiek anksciau nes kuo toliau tuo daugiau nevisprociu  ateina.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-09-23 21:09, Synthwavez parašė:

tu malonek patylet nes zinok prisikudakuosi dar. ir tarp kitko, mano amzius tau turetu but neaktualus. buk atsargesnis ka rasai ir ziurek kad nesuzinociau tavo kai kuriu emailu nes poto nudegt skaudziai gali :) 

tai tegul ir iesko debiliuku. man realiai dzin zinok tos tavo nuomones. man nuomoniu ir nereik, asile.

Neprakaituok "asile" , kaip tu šneki :D klausia žmogus nuomonės jei skaityti nemoki ,o ne faktų tai žmonės ir pateikia savo nuomonę ir diskutuoja ,o tu "asilas" čia putojiesi parašei savo nuomonę ar fatką ir viskas laisvas, o atsakant į temą tai manau 100-150eu gal ir gausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
prieš 1 valandą, OwnaGe parašė:

Oj ,kad tik nesupūtu tavo ta kampiuterių benruominė , apsiverk mižniau :D , jei tave nervuoja kitų nuomonės diskusijų forume tai gal tu eik pasivaikšiok , pravedink pažastis nuo to kompiuterio, galu gale susirask draugų ,nereiks čia savo įniršio skleisti. Nepatinka neperki, ar verčia tave kažkas iš jų pirkt? Yra kas pirks yra kas nepirks, tokia rinka ir nieko tu nepakeisi ,kad ir kiek čia verkšlentum.

ajajajaj kaip demesio suteiki, tereik uztriggerint :D 

sitas forumas skirtas padet zmonem o tokie asilai kaip tu ji smardina juknose ir kituose kosmonautu makaroninimuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

ajajajaj kaip demesio suteiki, tereik uztriggerint :D 

sitas forumas skirtas padet zmonem o tokie asilai kaip tu ji smardina juknose ir kituose kosmonautu makaroninimuose.

Smuk tu iš čia padėjėjas , ką tu čia padedi kiekvieno nuomone kritikuoji obuolį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal jūs per kokį pm pasikalbėkit, arba gyvai susitikit ir išsiaiškinkit santykius viešai kultūros nedemonstravę.

 

PC šiaip nedaug vertas ir abejoju, ar apskritai kažkas tokį pirktų dabar, aišku gali pabandyt. Aš tavo vietoj dėčiau skelbimą už kokius 120 ir leisčiau nusiderėt iki 100 perkant, kad jaustųsi žmogus už gerą kainą nusipirkęs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), tepalas parašė:

Gal jūs per kokį pm pasikalbėkit, arba gyvai susitikit ir išsiaiškinkit santykius viešai kultūros nedemonstravę.

 

PC šiaip nedaug vertas ir abejoju, ar apskritai kažkas tokį pirktų dabar, aišku gali pabandyt. Aš tavo vietoj dėčiau skelbimą už kokius 120 ir leisčiau nusiderėt iki 100 perkant, kad jaustųsi žmogus už gerą kainą nusipirkęs :D

with the greatest respect/. can you go read a book or do some other stuff elsewhere :)

or are you seriouslly thick head? 

@Merio @darrel.

 

 

+595.png

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...