Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

YUNG HUANAS - NO DRAMA (PROD BY ZYLENZO)


tarantula~

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, Armzis parašė:

Kokio talento reikia šitam "Muzikos" stiliui? Ogi jokio , viskas čia trash. instrumentalas, žodžiai, ir tas balsas kaip skerdžiamo gaidžio kokio, tik su 10 sluokšnių auto tune'o :DDD  

visiem neitiksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Armzis parašė:

Kad nėra su kuo įtikt , seni.  Su mėšlu gi nebandysi kažkam įtikt, ar ne?  

Siaip tingiu gincytis cia ir man dzin ta jusu nuomone, bet apsviesiu tave. Esme tokia, kad kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, todel niekad negalvok kad tavo nuomone sutaps su visu ir viskas bus pagal tave :D Isvis, kiek pastebejau, tai visur tik negatyva tu matai, gal labai nelaimingas zmogus realiame gyvenime esi ar skriaudziamas draugeliu, nes dazniausiai tai ir priveda prie heito ant visko aplinkui :DD peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, fetti i'm fetti parašė:

Siaip tingiu gincytis cia ir man dzin ta jusu nuomone, bet apsviesiu tave. Esme tokia, kad kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, todel niekad negalvok kad tavo nuomone sutaps su visu ir viskas bus pagal tave :D Isvis, kiek pastebejau, tai visur tik negatyva tu matai, gal labai nelaimingas zmogus realiame gyvenime esi ar skriaudziamas draugeliu, nes dazniausiai tai ir priveda prie heito ant visko aplinkui :DD peace

Tu man surask grupę žmonių kuriems yra virš 18 metų , kuriems patiktu šita nesamonė. :D Jūs čia su tokia muzika bandot vaikų armiją suburt, ar ką padaryt? Nu pripažink tu tai, kad šitoje muzikoje yra 0 talento ir susitaikyt su tuo, kad žmonės, kurie turi bent kažkiek klausos ir teiks, jog šita muzika ir yra visiškas, totalus mėšlas. *Cough, ypač šita daina* 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Armzis parašė:

Tu man surask grupę žmonių kuriems yra virš 18 metų , kuriems patiktu šita nesamonė. :D Jūs čia su tokia muzika bandot vaikų armiją suburt, ar ką padaryt? Nu pripažink tu tai, kad šitoje muzikoje yra 0 talento ir susitaikyt su tuo, kad žmonės kurie turi bent kažkiek klausos ir teiks, jog šita muzika ir yra visiškas, totalus mėšlas. *Cough, ypač šita daina* 

Kaip gali but nulis talento? :D O tai zodziu rimavimas, tavo nuomone, yra kiekvieno gabumas? Tipo kas nori tas rhymina ar ka tu nori pasakyt? Manau turetum respectint tuos kas kazka daro, kad ir kaip tau tai atrodys kvaila ar sudas :D Dar vienas pavyzdys. Ateini pas juvelyrikos pardaveja, nepradedi juk jam sakyt koks cia sudas negrazu ir panasiai ir nemokini jo dirbt, nes pats sedi savo rogese, o jis savo. Jus esat atskira politika, todel tu negali jam pist proto uz viena ar kita aspekta, nes tiesiog tu nezinai ka tai kainuoja, kiek laiko investuojama ir tai ir panasiai. Tiesiog turi ismokt gerbt kiekvienos kastos atstovus, nesvarbu ka jie daro ir kuo uzsiema, tai ju reikalas. Nepatinka, praeini ir viskas tuom pasakyta. ;)

Redaguota , nario fetti i'm fetti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, fetti i'm fetti parašė:

Kaip gali but nulis talento? :D O tai zodziu rimavimas, tavo nuomone, yra kiekvieno gabumas? Tipo kas nori tas rhymina ar ka tu nori pasakyt? Manau turetum respectint tuos kas kazka daro, kad ir kaip tau tai atrodys kvaila ar sudas :D Dar vienas pavyzdys. Ateini pas juvelyrikos pardaveja, nepradedi juk jam sakyt koks cia sudas negrazu ir panasiai ir nemokini jo dirbt, nes pats sedi savo rogese, o jis savo. Jus esat atskira politika, todel tu negali jam pist proto uz viena ar kita aspekta, nes tiesiog tu nezinai ka tai kainuoja, kiek laiko investuojama ir tai ir panasiai. Tiesiog turi ismokt gerbt kiekvienos kastos atstovus, nesvarbu ka jie daro ir kuo uzsiema, tai ju reikalas. Nepatinka, praeini ir viskas tuom pasakyta. ;)

Jeigu tau kitų nuomonė yra neįdomi, tai kam tu čia tada išvis reiškiesi? Atvirame forume, manai nesusilauki kitų nuomonių? Kiekvienas žmogus, kuris skaito parašyta tekstą gali jį surimuot, tai nėra joks ypatingas talentas.  O Instrumentalas ir Auto Tune'as yra ant tiek trash, kad to rimavimo net nesigirdi. Jeigu atvirai esat repo scenos gėda ir tiek. Nieko ypatingo, kad kiti lyrical reperiai ar bent kažkiek toleruojami mumble reperiai tokį muzikos žanrą ir skambesį vadina repo gėda :D Aš jūsų, wannabe Mumble reperių niekada nemėgsiu. Ir btw žmogau, kas tai per kvailas palyginimas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Armzis parašė:

Jeigu tau kitų nuomonė yra neįdomi, tai kam tu čia tada išvis reiškiesi? Atvirame forume, manai nesusilauki kitų nuomonių? Kiekvienas žmogus, kuris skaito parašyta tekstą gali jį surimuot, tai nėra joks ypatingas talentas.  O Instrumentalas ir Auto Tune'as yra ant tiek trash, kad to rimavimo net nesigirdi. Jeigu atvirai esat repo scenos gėda ir tiek. Nieko ypatingo, kad kiti lyrical reperiai ar bent kažkiek toleruojami mumble reperiai tokį muzikos žanrą ir skambesį vadina repo gėda :D Aš jūsų, wannabe Mumble reperių niekada nemėgsiu. Ir btw žmogau, kas tai per kvailas palyginimas? 

Parasyta teksta surimuot? :DDD Tu gal durnas, nebesnekek nahui durneli apsivemsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Merio parašė:

zodzius rimuot nereikia labai daug smegenu capacity turet, svarbiau yra pasiimti sudina mikrofona ir pasakius zodzius i mikrofona sudet zodziu garso irasa su trap beatu is gugles ir uzmesti daxuja autotune nes is tikro neturi jokio talento ir bandai tai uzmaskuoti

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD TOPU TOPAS TU SENI, net rep uzmesiu specialiu gebejimu urodui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, euLukas parašė:

Tiesa sako, šis gabalas tragedija :D  Nepalyginsi su reloadinu ar flexinam netextinam, tikrai kitas lygis, o čia ? Tikrai nieko gero, priimk kritiką.

niekur neparasyta, kad cia mano. ka matot tai kad prodiusinta mano, daugiau nieko :D man dzin, as gincijuos, nes juokinga tiesiog, o perziuros tai kyla :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...