Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Silkroad-R MMORPG


3r1kasTV

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal yra norinčių prisijungti į šitą žaidimą? Padėčiau su lygiu ir su gold jeigu prireiks.

Žaidžiu tik Global serveryje "Palmyra" 

Žaidimą rasti galite nuėję į svetainę JoyMax

Galite su manimi susisiekti A.Ž arba Discord :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Avice parašė:

prisijungti imanoma ar reikia laukt kelias val.? botu traukinukai vis laksto?

Žinoma įmanoma ir nereikia laukti kelias valandas ar mažiau ar daugiau :D 
Jungiausiu į serverį kažkur 09:00 ir iš kart prijungė :) Jo ta ,kad traukinukai buvo tikrai žinau ,nes buvau metes ta silkroad būtent dėl tų botų dabar galvoju užeisiu pasižiūrėti ,kas gero tenuis ,o pasirodo viskas ,kaip po senovei ta prasme ,kai buvo smagūs laikai :D Viska sutvarkė JoyMax Komanda be buvau palikes ilga skunda jiems dėl tų botų jaučiu į tai atsižvelgdami ir sutvarkė balaganą serveriuose. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, 3r1kasTV parašė:

Žinoma įmanoma ir nereikia laukti kelias valandas ar mažiau ar daugiau :D 
Jungiausiu į serverį kažkur 09:00 ir iš kart prijungė :) Jo ta ,kad traukinukai buvo tikrai žinau ,nes buvau metes ta silkroad būtent dėl tų botų dabar galvoju užeisiu pasižiūrėti ,kas gero tenuis ,o pasirodo viskas ,kaip po senovei ta prasme ,kai buvo smagūs laikai :D Viska sutvarkė JoyMax Komanda be buvau palikes ilga skunda jiems dėl tų botų jaučiu į tai atsižvelgdami ir sutvarkė balaganą serveriuose. 

yra kokie premium kad iskarto prijungtu i serveri neribotai kartu? mates esu kad yra bet uz kiekviena prisijungima moket reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Avice parašė:

yra kokie premium kad iskarto prijungtu i serveri neribotai kartu? mates esu kad yra bet uz kiekviena prisijungima moket reikia.

Jo jo yra šitas sumoki tipo ten ir įleidžia tave bet kam mokėti pinigus jeigu iš ryto pat prisijungi nieko nereikus net laukti jokioje eilėje. Jeigu po darbų gryžus ta prasme ir norėtūsi pažaisti Silkroad-R na tuomet tektų palaukti arba paliktum nuo pat ryto kažkokiame partį arba mieste ir kaip gryši iš po darbų galėsi iš kart žaisti nežinau su taiss prisijungimais tepos jau lengviau būna :D Esu daugiausia laukes tai 1h.48min Bet kaip pasijungi koki filma per tą laiką kurį rodo, pabaigi filmą opa žiūri jau rinktis characterį :D 
Tai detaliau galiu per dc pasikalbėti jeigu tikrai žadi žaisti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesu jo zaides, kaip ten su online ? butu zmoniu pries ka pasimust pvz pvp ir pns :D ne pay2win ? grafikos matau nera pacios geriausios bet jei endgame idomus, ir nera labai monotoniskas tai suteikciau proga siam zaidimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tapkininkas parašė:

nesu jo zaides, kaip ten su online ? butu zmoniu pries ka pasimust pvz pvp ir pns :D ne pay2win ? grafikos matau nera pacios geriausios bet jei endgame idomus, ir nera labai monotoniskas tai suteikciau proga siam zaidimui.

Viskas tvarkoje PVP ,kaip ir FTW Arena vyksta kovos dėl prizų ar kitko š... :D Smagus ir linksmas žaidimas jau žaidžiu 9 metai su pertraukomis gana ilgas laikas bet ir pertraukos ilgos buvo be aš ir pasitraukiu dėl atnaujinimo prasto tai vėl sugryžtu buvau palikes 2 metus kažkur Silkroad-R ir nežaidžiau dėl tų botų ,nes niekur nesurasdavau normalių žaidėjų kurie galėtu pasirungti su manimi ,o dabar vėl viskas tvarkoje nežinau tiesiog sunku apsakyti ,kaip esu dėkingas JoyMax komandai už tokias pastangas vėl prikelti Silkroad-R :D Įnešiau apie 270 Litų dar tais laikais į žaidimą ir nesigailiu iki šiandiena :D Taigi lauksiu prisijungiant į žaidimą :) Jeigu kas A.Ž. :)

18 minutes prieš, Avice parašė:

yra kokie premium kad iskarto prijungtu i serveri neribotai kartu? mates esu kad yra bet uz kiekviena prisijungima moket reikia.

Party kimarinu https://imgur.com/a/fY0wZxo :DDDDD Ten tik savo gyvunėluj keliu lvl :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Avice parašė:

o rase ~3min :D

http://prntscr.com/p4qj8b o laukiu jau 30min

Nu jo vis ateina naujų žmonių ir biškutuką priauga :D Na bet kartais kaip ir esi 54 eilėje ir įmeta tave ir žaidima. Kaip man su tavimi susisiekti norėčiau kažkaip kalbėti gyvai ,o ne postinti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), 3r1kasTV parašė:

Sveiki, gal yra norinčių prisijungti į šitą žaidimą? Padėčiau su lygiu ir su gold jeigu prireiks.

Žaidžiu tik Global serveryje "Palmyra" 

Žaidimą rasti galite nuėję į svetainę JoyMax

Galite su manimi susisiekti A.Ž arba Discord :)

Pakviečiau į discordą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-09-11 15:00, Avice parašė:

yra kokie premium kad iskarto prijungtu i serveri neribotai kartu? mates esu kad yra bet uz kiekviena prisijungima moket reikia.

 Dabar jau visi galit junktis dabar sro statusas iš crowndead pasikeitė į populated ir iš kart galit jungtis į serverį nereikia laukti dabar botus banina ant ip nežinau ar jie su vpn žaidžia bet yra toks kad banina botus jeigu pasijungia daugiau botu kaip du ant to paties ip :D Tai dbr netgi traukinukų nematyti xD 

Laukiami visi mūsų grupėje :)

Join my group on Messenger by visiting: https://m.me/join/AbaEiBw4iiRwvOp8

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...