Peršokti į turinį

Ieškau projekto. o/


- ただし

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey there o/ .

Taigi atsirado šiek tiek laisvo laiko gyvenime paleavinus 3-2 projektus, tai nusprendžiau dar į kokį nors projektėlį kaip sakant įlysti į jį ir kažkuom padėti ar prisidėti.

Ną kur esu dirbes ir dar bedirbu tai būtu kitaip sakant iškur įgaves Reputacijos, patirties:

  • Aldoriume t.y Dangaus Legendos/Frakcijos.  ( Bedirbu )
  • weplay.lt. ( Bedirbu )
  • mckingdom ten neužėmiau didelių pareigų bet aišku taip pat įgyjau šiek tiek patirties. ( Nothing Special just savininko vergas, savanoris. )
  • mcheaven ( tam neturiu žodžiu irgi bandėme atgaivinti op-prison.)

Kolkas dirbu 2 projektuose.
Ir gamein, ną gamein'e gal nieko ypatingo ir nebuvo kaip ir kingdome. Gamein'e bandėme atkurti senajį gamein serverį tiek su Durklu senuoju savininku bei antruoju savininku Adomu. So yea.. bet taip ir neišėjo dėl some mano klaidų ( I guess ) ir kitų ( Tikriausiai ).


Ir yeah prie kokių dalykų patyręs žmogelis esu:

  • Statybos ( Temos apačioje pavizdžiai ).
  • MineCraft GFX ( dar mokinuosi ties tuom bet jau išeina kažkas \o/ jei reikia pavizdžiu apačioje po tema. Aišku nekalbu apie eilinius photoshop darbus lol ).
  • Puslapio koregavimas ( Šiek tiek prie expert dalies jau bandantis kurti unikalius dalykus bet yeah dar nelabai ).
  • Ir taip dar eilinis dalykėlis kur kiekvienas žmogus gali sugebėti: Pluginų konfiguravimas.



Ną o apie mane patį daug negaliu pasakyti, bet tai jog esu dirbes gan daug kur iš MineCraft pusės tai taip, ir aišku juodus darbus taip pat kur buvo pilna darbo. Dauguma serverių nemynėjau kur buves. Kas žino tas žino kur buves, mynėjau tuos kuriuos manau apsimokėjo pamynėti. Kas norės su manim daryti kažką, susiras discord'e ir nenaudoju ten jokių email or čia supergamse pm'o bet gal užmatysiu kas rašys dabar, laikinai.

Laiko tikrai turiu ir atrasiu tam ?.

Discord: Lapinas.#3617


Statybų pavizdžiai ( apačioje didžiausias smagumas, turbūt ) : https://imgur.com/a/r6iIbUO
minecraft gfx pavizdžiai ( nieko gero ? ) https://imgur.com/a/PLYOp6I

Redaguota , nario Tadassi.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, Armzis parašė:

Sedėk vienam projekte ir ten dirbk, nes dabar susidaro toks įvaizdis, jog po projektus lakstai ir nesugebi apsipręst

Apsisprendžiu, tai apsisprendžiu lol, tik jog tie projektai greitai užsidaro or tiesiog košės virimas. Ir šjp geriau dirbti man prie kelių projektu laiko turiu įvalias.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Armzis parašė:

Nieko įspudingo tada, jog užsidaro ;)

Na ten jau savininku reikalai jog taip atsitinka. But yeah nieko įspudingo kaip sakant. Ką galiu pasakyt tai jog mano darbas yra atliekamas ir aš jį visados atliksiu nebent ten jau kažkas nebeįmanoma.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, Avice parašė:

Tai negeriau jau pacio serveri kurt, o ne gaist laika kazkur kitur

Visi skirtingi galvoja kaip sakant serverio kurimui reikia daug darbo įkišt nei kažkur tai "vergaut" bent jau iš mano požiūrio taip yra. Ir yeah noriu lavint savo sugebėjimus projektuose, na aišku ir reputacija taip pat bet ne tiek daug ir reikalinga man ji, o ne kurti tai kažkokius projektus nes kurimas ne mano srityje.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rekomenduoju sita zmogu, jau daug metu ji pazystu, visuose mano projektuose buvo praktiskai, jo aktyvumas gan didelis, tikrai i diena 6h prasedi. Ideju kupinas ciuvelis,bei turi gera humoro jausma. Zino ka daro tiek moderavime/administravime ir taip pat gerai susitvarko su discordais.

Keep up the good work. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, Xofter parašė:

Eiii, as tau daviau bapkiu uz statyba :(

also kuriu projekta, gal prisidetum

Oh crap forgot. Na ten iš dalies buvo rimtas projektas kol buvai savininko pareiguose. Dėl projekto dc.

12 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Rekomenduoju sita zmogu, jau daug metu ji pazystu, visuose mano projektuose buvo praktiskai, jo aktyvumas gan didelis, tikrai i diena 6h prasedi. Ideju kupinas ciuvelis,bei turi gera humoro jausma. Zino ka daro tiek moderavime/administravime ir taip pat gerai susitvarko su discordais.

Keep up the good work. 

Thanks tėvai, užmesčiau reputacijos tašką bet kaip matai limitas... 

Redaguota , nario Tadassi.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...