iR1skHD

Vodafone sim atrakinti

Recommended Posts

Esu susidures, bet esme tame kad dometis reikia labiau o ne jieskoti kur nemokamai ant lekstutes padeta. Yra programu kurios tau pades nelegaliai atrakinti telefona

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Dabar, #inkult0 parašė:

Esu susidures, bet esme tame kad dometis reikia labiau o ne jieskoti kur nemokamai ant lekstutes padeta. Yra programu kurios tau pades nelegaliai atrakinti telefona

Tai va ir ieškau tų programų ir variantų, jau 4 valandas pisuosi prie to telefono tik dabar valgyt nuėjau. Man tik linką numestu kas pasidaryčiau, ;) pagal pamoką

Dalintis šį pranešimą

Šiuo metu nesu pc esu, bet veliau prisėsiu prie pc padėsiu jai dar reiks pagalbos, pirmiausiai pabandyk nusirootinti telefona. Gali panaudoti tarkim kaip programa odin cia jau pirmas zingsnys kuris tau nelegaliai pades atrakinti telefona.

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, #inkult0 parašė:

Šiuo metu nesu pc esu, bet veliau prisėsiu prie pc padėsiu jai dar reiks pagalbos, pirmiausiai pabandyk nusirootinti telefona. Gali panaudoti tarkim kaip programa odin cia jau pirmas zingsnys kuris tau nelegaliai pades atrakinti telefona.

Nusirootinau senai ji per 4h daug ką jam bandžiau :)

Dalintis šį pranešimą

Rašyk pačiam Vodafone, galbūt duos tą atrakinimo kodą nemokamai. Bet šiaip, nemokamai tu jo neatriši, o ir unlock kodai ebay nėra brangus...

Dalintis šį pranešimą

prieš 10 valandas(-ų), darrel. parašė:

Rašyk pačiam Vodafone, galbūt duos tą atrakinimo kodą nemokamai. Bet šiaip, nemokamai tu jo neatriši, o ir unlock kodai ebay nėra brangus...

Va, va taip ir galvojų, kad nemokamai gal neįmanoma atrišti. O apie ebay nepagalvojau kokios kainos gal link numestum, nes čia žiūrėjau ir po euriuką yra bet kaži ar tie. Ir kaip jie veikia po factory reset vėl kodo reikia?

https://www.ebay.co.uk/itm/Network-Unlock-Code-Service-For-HTC-One-M9-M8-Vodafone-Orange-O2-EE-T-Mobile-UK-/321809887528

Čia manau neblogai

Redaguota , nario iR1skHD

Dalintis šį pranešimą

prieš 14 valandas(-ų), iR1skHD parašė:

Va, va taip ir galvojų, kad nemokamai gal neįmanoma atrišti. O apie ebay nepagalvojau kokios kainos gal link numestum, nes čia žiūrėjau ir po euriuką yra bet kaži ar tie. Ir kaip jie veikia po factory reset vėl kodo reikia?

https://www.ebay.co.uk/itm/Network-Unlock-Code-Service-For-HTC-One-M9-M8-Vodafone-Orange-O2-EE-T-Mobile-UK-/321809887528

Čia manau neblogai

Žiūrėk pagal pardavėjo atsiliepimus ir viskas... 

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele