Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter Strike 1.6 žaidėjai būkite atsargus!!!


PyPKjE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1156 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, epicONE parašė:

Tu bandai kažką įrodyt su savo 10 mečio leksikonu, bet nesigauna. Turit 0 realių įrodymų, jog kažkas dalino jūsų pw, kur ss, kur prisipažinimas, kur dalinimų įrodymai? Nėra. Yra tik  žmogaus verkimas dėl prarastų daiktų, kuriuos, kaip jau sakiau, PASIIMTI GALI BET KAS PASINAUDOJĘS COMPLEXITY DEMO VIEWER, JUO LABIAU, KAI PATS SKITTLES IR BUVO SAVO DEMO ĮMETĘS Į ZONOS FORUMĄ. Kas neaišku? Neginu zonos, nes tikrai kritęs akyse projektas, bet jūsų toks noras pas save prikviest žmonių, šikant ant kitų projektų (nekaltai šiuo atveju) yra graudus

 

25 minutes prieš, KaZuMa / Super-Mu parašė:

epicONE, bandai kažką įrodyt, jog tai nėra tiesa, tai gali tiesiogine to žodžio prasme eiti nachui dalbajobas :) Užpisę esat, kišatės kur aplamai Jums nepriklauso kištis. Tokie projektėliai ilgai neužsibus, kai tik tas Gabis ar Andzy gaus per ausį gerai ir pasibaigs visi mandrumai. 

 

prieš 1 valandą, Ark'xes parašė:

Ta prasme kur čia įrodymas? Jog tu kažką pasakei tai jau 100% tiesa? Cmon (no offense).
Neginu aš cszonos ar kitų projektų kurie čia įsivelė, tik prieš mesdami purvą ant kitų būkit malonūs pateikit bent jau kažkokius minimalius faktus jog jie su tuo susiję, nes dabar grynai gaunasi witch hunt'as.

VISTIEK GERIAU SLIMI NEGU ZONA TEN DUHU DUHAI NEIKIT  I CSZONA NES DUXAI VISI LAUKIAMI slimi.lt arba kitaip tariant cs-scs.lt ar kaip ten

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Ark'xes parašė:

Ta prasme kur čia įrodymas? Jog tu kažką pasakei tai jau 100% tiesa? Cmon (no offense).
Neginu aš cszonos ar kitų projektų kurie čia įsivelė, tik prieš mesdami purvą ant kitų būkit malonūs pateikit bent jau kažkokius minimalius faktus jog jie su tuo susiję, nes dabar grynai gaunasi witch hunt'as.

Tai ir yra irodymas, kad pas juos projekte ne tik prie mano vieno acc buvo prisijungta. Cia toks sutapimas ane, kad man zaidziant 5 dienas non stop ju projekte, viena diena pyst ir prie acc prisijunge kazkas kitas. Nuejus man i ju servery aiskintis, kazkas jau prisijunge prie mano slimi projekto paskyros ir viska taip pat istryne. Sutapimas ane??? kai skiriasi passwordai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Skittles parašė:

Tai ir yra irodymas, kad pas juos projekte ne tik prie mano vieno acc buvo prisijungta. Cia toks sutapimas ane, kad man zaidziant 5 dienas non stop ju projekte, viena diena pyst ir prie acc prisijunge kazkas kitas. Nuejus man i ju servery aiskintis, kazkas jau prisijunge prie mano slimi projekto paskyros ir viska taip pat istryne. Sutapimas ane??? kai skiriasi passwordai...

Jei skirtingi passwordai, tai kaip zona galėjo kažkam duot tą slimi pw, jei tokio pas save duombazėj neturėjo? + keli žmonės jau aiškiai pasakė, kad iš tavo demo (kurį tu pats įmetei zonos forume dėl unban) kas norėjo, tas galėjo gaut tavo pw:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai aš net nepaslenku ginčytis ir kažką bandyt įaiškint kai akivaizdžiai žmogus nesupranta basic dalykų.

@Skittles, nenoriu pyktis, tiesiog pasidomėk kaip kas vyksta prieš garsiai rėkaudamas.
 

30 minutes prieš, epicONE parašė:

Jei skirtingi passwordai, tai kaip zona galėjo kažkam duot tą slimi pw, jei tokio pas save duombazėj neturėjo? + keli žmonės jau aiškiai pasakė, kad iš tavo demo (kurį tu pats įmetei zonos forume dėl unban) kas norėjo, tas galėjo gaut tavo pw:)

Tai, kad passwordus ne iš duomenų bazės traukia, o žaidėjo local failo :), sužino koks setinfo key (nuėjus į slimi servą tau įrašys į failą, o ten pasižiūrėt jau koks tas key nėra problemų) nu ir readina info pagal tą key.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogėnai bei slimi projekto atstovai. Visi čia lojat, lojat ir panašiai. Sako, kad mes verkiam dėl žaidėjų, bet biški pamąstykim. Ateina skittles į serverį ir ragina pereit į slimi, ateina kiti iš slimi irgi ragina bei įkyriai mėto reklamas slimio. Pamastykim ar tai ne jūs labai pergyvenat dėl žaidėjų?
Žaidėjai, ne žaidėjai man dzin, bet veltui mėtot purvą ant mūsų. Nafik man platinti žaidėjų slaptikus? Pas mus buvo su cssytes projektu, mūsų žaidėjai kurie lošė ir pas mus, ir ten dėjosi vienodus slaptikus ir cssytes projektas dalino juos. Aš nekaltinu nieko, tik sakau, kad nei aš, nei Andzy nedalino jūsų tų slaptažodžių - neapsikrausim tokiom nesąmonėm. Maža to, net pradėjo eiti gandai, kad mes slimi projektą ddosinam :Dd Žodžiu @PyPKjE pirmiau savo tuos suaugusius vaikus sutramdyk, po to mėtykis purvais. O juolab image.png.ff81825dbefd90c8a18f5fcd6ec7b8c5.png
Pasiskaitykit paskutnius jo žodžius... KAIP MES GALĖJOM ŽINOT SLAPTIKĄ JO, jei jie skirėsi? :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kurioje čia vietoje buvo paminėta jog kaltinu jus " nedalino jūsų tų slaptažodžių ", o kur aš minėjau jog jūs dalinate kažkam tuos slaptikus, aš kaltinu asmenis kurie prieina prie pagrindiniu serverio failu ir gali išgauti žaidėjų slaptažodžius ir juos panaudoti prieš pačius žaidėjus, o tai manau gali tik patys savininkai ;)

O dėl slaptiku gavimu viskas labai paprasta ir neapsimeskime durneliais, kaip Ark'xes minėjo >

Citata

amxx gali readint paprasčiausiai žinodamas setinfo key:
new szString[64]
get_user_info(id,"key",szString,63);
Ir turi passwordą, writini į kokį txt failiuką kartu su nicku ir jau visą sąrašą pasidarai :)

Dabar visi galvoja jog čia vienas Skittlas nukentėjęs, bet nukentėjo didžioji dalis perėjusių žaidėju iš jūsų serverio pas mus (kai kuriems buvo pratrinti skinai, pakeisti slaptikai jog nebeprisijungtu prie savo paskirų), kiti kurie nežaidė pas jus liko nepaliesti ir viskas vyko tuo metu kai pas jus pradėjo mažėti žaidėjų skaičius, kaip suprantu jums pasidarė skaudu ir ėmėtės tokio apgailėtino poelgio, kol Skittlas žaidė pas jus, kažkas iš jūsų gaujos prisijungė su jo nicku ir pratrynė jo skinus, tada pradėjo prisijungti ir su kitais nickais būtent tik tais kurie žaidė pas jus...

Redaguota , nario PyPKjE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-18 22:50, CSZONA.LT | Gabis parašė:

Žmogėnai bei slimi projekto atstovai. Visi čia lojat, lojat ir panašiai. Sako, kad mes verkiam dėl žaidėjų, bet biški pamąstykim. Ateina skittles į serverį ir ragina pereit į slimi, ateina kiti iš slimi irgi ragina bei įkyriai mėto reklamas slimio. Pamastykim ar tai ne jūs labai pergyvenat dėl žaidėjų?
Žaidėjai, ne žaidėjai man dzin, bet veltui mėtot purvą ant mūsų. Nafik man platinti žaidėjų slaptikus? Pas mus buvo su cssytes projektu, mūsų žaidėjai kurie lošė ir pas mus, ir ten dėjosi vienodus slaptikus ir cssytes projektas dalino juos. Aš nekaltinu nieko, tik sakau, kad nei aš, nei Andzy nedalino jūsų tų slaptažodžių - neapsikrausim tokiom nesąmonėm. Maža to, net pradėjo eiti gandai, kad mes slimi projektą ddosinam :Dd Žodžiu @PyPKjE pirmiau savo tuos suaugusius vaikus sutramdyk, po to mėtykis purvais. O juolab image.png.ff81825dbefd90c8a18f5fcd6ec7b8c5.png
Pasiskaitykit paskutnius jo žodžius... KAIP MES GALĖJOM ŽINOT SLAPTIKĄ JO, jei jie skirėsi? :|

Nekrauk visko ant slimi [MODERATED] tu zinok kris online tavo serve [MODERATED] zonoj sio kara matau skelbi mhm idomu ka pinigu neuztenka ar ko dar jei neuztenka eik dirbt o ne projektus zlugdyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), PyPKjE parašė:

Kurioje čia vietoje buvo paminėta jog kaltinu jus " nedalino jūsų tų slaptažodžių ", o kur aš minėjau jog jūs dalinate kažkam tuos slaptikus, aš kaltinu asmenis kurie prieina prie pagrindiniu serverio failu ir gali išgauti žaidėjų slaptažodžius ir juos panaudoti prieš pačius žaidėjus, o tai manau gali tik patys savininkai ;)

O dėl slaptiku gavimu viskas labai paprasta ir neapsimeskime durneliais, kaip Ark'xes minėjo >

Dabar visi galvoja jog čia vienas Skittlas nukentėjęs, bet nukentėjo didžioji dalis perėjusių žaidėju iš jūsų serverio pas mus (kai kuriems buvo pratrinti skinai, pakeisti slaptikai jog nebeprisijungtu prie savo paskirų), kiti kurie nežaidė pas jus liko nepaliesti ir viskas vyko tuo metu kai pas jus pradėjo mažėti žaidėjų skaičius, kaip suprantu jums pasidarė skaudu ir ėmėtės tokio apgailėtino poelgio, kol Skittlas žaidė pas jus, kažkas iš jūsų gaujos prisijungė su jo nicku ir pratrynė jo skinus, tada pradėjo prisijungti ir su kitais nickais būtent tik tais kurie žaidė pas jus...

Nu ką tu kliedi :D Imsim ir kursim gauja bei kenksim tavo žaidėjams, man pajibat kur kas lošia, Andzy irgi. Su tavim gynčiotis kaip bbž su kuo, net neapsimoka. Bandysi mus apkaltinti, kad ir ką sakysiu, būtum normalus savininkas tai pasigilintum labiau, o ne žodžiais bandytum suversti viską ant mūsų. Tas skittles irgi ale geras geras, bet bbž koks durnas. Žodžiu galvok tu ką nori, kai turėsi įrodymus tada pradėk kažką sakyt, o dėl žaidėjų tai jūs čia labai pergyvenat. Bėga iš tavo projekto žmonės ir reklamuoja, maža to dar kviečiasi žaidėjus į steam'ą ir per ten reklamuoja

@PyPKjE pradėk ir savo galva galvot, o ne tik visokiu skittles'u ir kitų žaidėjų galvom, nes kad ir kaip gerbi savo žaidėjus, jie irgi gali klysti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
2020-11-03 16:29, Onluckii parašė:

Pešaši del cs'o :DDDD mire jūsų tie projektai us dar čia verkiat... ateini nudumpini gamemoda su visais passwordais ir vsio kame bėdos 

Dumpintojas didysis :D CS su SAMP sumaišei, ne ta skiltis ;) Eik toliau SAMP žaist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Žinoma, geriausia naudoti žaidėjams slaptažodžius, kurių niekur kitur nenaudoja, nes visada gali atsirasti projekto savininkų arba turinčiu prieima prie mysql duombazės  kurie susigundys patikrinti tarkim jūsų prisijungimus su tuo pačiu slaptažodžiu prie ( socialinės paskyros, paypal ir t.t ) 

Iš esmės, tai galioja ne tik CS projektams, bet ir visiems kitiems žaidimų projektams, arba neaiškiems projektams, kur jūsų asmeninė informacija gali būti nutekinta :)

 

Redaguota , nario RomasTR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1156 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...