Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

StarLadder Major Berlin 2019 | Team Pick'Em


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Berlin 2019 Viewer Pass  

40 balsai

  1. 1. Ar pirksite Berlin 2019 Viewer Pass?



Recommended Posts

18 minutes prieš, Kefyras parašė:

Na, tai kokie jūsų predictions dėl group stage?
 

Jeigu nebijai rizikuoti, imk Liquid prie 3-0, nes manau, dauguma ją ims.

Advance: Astralis, Navi, Mouse. Toliau eina su klaustuku: G2, NRG, Vitality. Dar didesnis klaustukas su ENCE, North. 

0-3 DreamEaters (visiškas random), Avangar, mibr gal būt ir aišku NiP, nors mibr yra daug geriau žaidžianti komanda nei NiP. Abejoju, kad mibr gaus 0-3.

Čia 5 komandos su 100%, o kitos 4 - tavo nuojauta. Nelabai yra ką komentuoti. 

Jeigu domina priežastys, štai vienas video (ne su visais pick'em sutinku, bet tarkim): 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ••• parašė:

Jeigu nebijai rizikuoti, imk Liquid prie 3-0, nes manau, dauguma ją ims.

Advance: Astralis, Navi, Mouse. Toliau eina su klaustuku: G2, NRG, Vitality. Dar didesnis klaustukas su ENCE, North. 

0-3 DreamEaters (visiškas random), Avangar, mibr gal būt ir aišku NiP, nors mibr yra daug geriau žaidžianti komanda nei NiP. Abejoju, kad mibr gaus 0-3.

Čia 5 komandos su 100%, o kitos 4 - tavo nuojauta. Nelabai yra ką komentuoti. 

Jeigu domina priežastys, štai vienas video (ne su visais pick'em sutinku, bet tarkim): 

 

O pats jau sudėjai pickus ar dar galvoji? Ir jei sudėjai, gal galėtum pasidalinti? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Domantas* parašė:

Sudegsi be Ence ir Faze ?

 

Nu jeigu degsiu, tai degsiu ;D Bus gerai ir Gold Coin ;D ;DD Nepatinka man ta Faze, aš dar ją pamenu iš praeito Major.  Siaubingas jų žaidimas buvo. Kas dėl ENCE, tai Aleksib išeina iš komandos po Major. Tai gali gan stipriai įtakoti komandinį žaidimą. Aš rimtai galvoju išmesti Vitality ir pasiimti ENCE, o prie 3-0 dėti North. Tiek daug žaidėjų ima tą ENCE, kad gal ir man ją imti? ;D Vitality yra NR. 2 pasaulio rank'e, nu gal atsigaus dar :D

Arba paimsiu daug arba sudegsiu ;DDD

cvjhxnO.jpg

ČIa mano final pick'em'ai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), ••• parašė:

Nu jeigu degsiu, tai degsiu ;D Bus gerai ir Gold Coin ;D ;DD Nepatinka man ta Faze, aš dar ją pamenu iš praeito Major.  Siaubingas jų žaidimas buvo. Kas dėl ENCE, tai Aleksib išeina iš komandos po Major. Tai gali gan stipriai įtakoti komandinį žaidimą. Aš rimtai galvoju išmesti Vitality ir pasiimti ENCE, o prie 3-0 dėti North. Tiek daug žaidėjų ima tą ENCE, kad gal ir man ją imti? ;D Vitality yra NR. 2 pasaulio rank'e, nu gal atsigaus dar :D

Arba paimsiu daug arba sudegsiu ;DDD

cvjhxnO.jpg

ČIa mano final pick'em'ai

Yra toks virtualus simuliatorius: https://berlin.wa.vg/ Jeigu jis neklysta, turėtum gauti 5/7 iš 9 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), ••• parašė:

RiP North 3-0 ;D

OACJ0pg.png

Avangar 0-3 RiP ;D

Liquid 3-0 RiP

Sudegiau ;D Paskutinis mano komentaras šioje temoje. Sėkmės visiems!!! ;D

1.jpg

Hm.. Tu turi 7 vietas iš 15 komandų ir tau reikia tik 5. Ence, Vitality, NRG ir (Astralis arba G2) jau yra dvi pas tave. Tau lieka 5 vietos iš 13 komandų arba kitaip, 3 vietos iš 5 pasirinkimų iš 13 galimų komandų. Jeigu išmesim DreamEaters, NiP, Renegades, AVANGAR ir North, tau lieka 8 komandos su 5 vietomis, ir būtinais 3 teisingais pasirinkimais. Jeigu Faze, CR4ZY ir MIBR laimės 3-1 arba 3-2, tai ne kažką. Tau nereikėjo redaguoti pirmo pasirinkimo. Manau, turėtum tas tris su NAVI, (NRG arba G2) ir (Mouse arba VItality) stupudovai paimti. Tai būtų 5 iš 9. Tavo pasirinkimai nėra blogi, be Faze pas mane vis kas tas pats. Tik aš gausiu tašką už Astralį 3-0 ir galimai už 0-3 ReNeGades. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-27 20:12, ••• parašė:

Tu7Mcnf.jpg

Diamond ?

2019-08-27 22:20, ••• parašė:

Nu jeigu degsiu, tai degsiu ;D Bus gerai ir Gold Coin ;D ;DD Nepatinka man ta Faze, aš dar ją pamenu iš praeito Major.  Siaubingas jų žaidimas buvo. Kas dėl ENCE, tai Aleksib išeina iš komandos po Major. Tai gali gan stipriai įtakoti komandinį žaidimą. Aš rimtai galvoju išmesti Vitality ir pasiimti ENCE, o prie 3-0 dėti North. Tiek daug žaidėjų ima tą ENCE, kad gal ir man ją imti? ;D Vitality yra NR. 2 pasaulio rank'e, nu gal atsigaus dar :D

Arba paimsiu daug arba sudegsiu ;DDD

cvjhxnO.jpg

ČIa mano final pick'em'ai

Gold ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
17 minutes prieš, Andrius :) parašė:

Dėkui už Pickemus!! Ence 3-0 yra, DreamEaters 0-3 wow!! NRG arba Astralis yra, tik du liko gauti. Ačiū!!

Prašau įdėk ir champions savo Pickemus, tik dėk pirmus, dar neredaguotus ;DDDDDDDD

Būna tokių momentų, kad padarai nesąmonę ;D Būčiau gavęs turbūt 9/9 arba bent jau 7/9, o dabar esu ant ribos su 5/9.

Turiu ENCE, bus Astralis ir galimai NRG, jau 3. Dėl Vitality abejoju. Lieka Mouse, Navi ir G2. Liquid eliminuos vieną iš jų. Viskas priklausys nuo AVANGAR ir CR4ZY. Arba liksiu su 3/9 arba su 5/9. Nu būna ;D

csgo pick'em.jpg

Tu7Mcnf.jpg

Redaguota , nario •••
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), ••• parašė:

Būna tokių momentų, kad padarai nesąmonę ;D Būčiau gavęs turbūt 9/9 arba bent jau 7/9, o dabar esu ant ribos su 5/9.

Turiu ENCE, bus Astralis ir galimai NRG, jau 3. Dėl Vitality abejoju. Lieka Mouse, Navi ir G2. Liquid eliminuos vieną iš jų. Viskas priklausys nuo AVANGAR ir CR4ZY. Arba liksiu su 3/9 arba su 5/9. Nu būna ;D

csgo pick'em.jpg

Tu7Mcnf.jpg

 

typing-lol-expectation-n-a-reality-lol-11415947.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, GBandza parašė:

Screenshot_2.thumb.png.749c9d4bbdc2cb61f699f812f536282e.png

Dega ir pas mane prastokai
šiandiena spręsis daug. 1 garantuotai krenta nes Faze Vs Renegades
liquid, Navi žiauriai prastai pasiruode šį major :(

Praeitame Major, Liquid perėjo Legend Stage 3-0, bet iškrito Quarterfinal pralaimėdama prieš ENCE. 

Astralis tikrai pateks. Manau NAVI irgi, tai turi 4 / 9

Liquid ir Mouse lieka. Manau surinksi tuos 5/9

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ••• parašė:

Praeitame Major, Liquid perėjo Legend Stage 3-0, bet iškrito Quarterfinal pralaimėdama prieš ENCE. 

Astralis tikrai pateks. Manau NAVI irgi, tai turi 4 / 9

Liquid ir Mouse lieka. Manau surinksi tuos 5/9

Navi 2-2, Mibr 1-3, Navi 2 - 0 Mibr

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...