Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

StarLadder Major Berlin 2019 | Team Pick'Em


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Berlin 2019 Viewer Pass  

40 balsai

  1. 1. Ar pirksite Berlin 2019 Viewer Pass?



Recommended Posts

tsN4CMP.png

Ok, naujas CS: GO Viewer Pass:

Yra dviejų tipų:

pu4vbRQ.png

The “Berlin 2019 Viewer Pass”

Ir The “Berlin 2019 Viewer Pass + 3 Souvenir Tokens” 

Šis Viewer Pass duoda:

  • Galėsite upgradinti Berlin 2019 Event ženkliuką.
  • Atrakins Berlin Pick’Em Challenge.
  • Gausite  komandų  graffiti
  • Steam.tv komandų flair.
  • Prieiga prie  Berlin 2019 Souvenir Packages
  • Visos Viewer Pass Misijos.
  • Galimybė pirkti Souvenir Tokens.
  • Komandų ir žaidėjų autograph stickers 

Challenges:

  • hVpBWNK.jpg

Berlin 2019 Coin / ženkliukai:

  • SkGMAHq.png
  • 8x misijos Silver Coin / ženkliukas
  • 12x misijų Gold Coin / ženkliukas
  • 16x misijų Diamond Coin / ženkliukas

 

Counter-Strike Flair Emoticons (Steam inventoriuje)

  • I6AxmR1.png

-------------------

Trumpam grįžkim į senesnę "The Katowice 2019 Viewer Pass" temą:

The Katowice 2019 Viewer Pass profit pas mane buvo apie 20 - 30 eurų. Tikrai verta pirkti. Net nedvejojant. Jeigu bus žaidėjų, kurie pirks, šioje temoje galėsiu paaiškinti, už ką statyti, kad pasiimtumėte MAX naudą.

----------------------------------------------

Apie StarLadder Berlin Major 2019

cNFUQzB.png

  • Pradžia: 2019-08-23
  • Pabaiga: 2019-09-08

Žemėlapiai:

  • Dust II
  • Inferno
  • Mirage 
  • Nuke
  • Overpass
  • Train
  • Vertigo

Prizinis fondas: 

  • $1,000,000 USD

 

 

Redaguota , nario •••
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), Pablito parašė:

Turiu nusipirkes, "

Jeigu bus žaidėjų, kurie pirks, šioje temoje galėsiu paaiškinti, už ką statyti, kad pasiimtumėte MAX naudą." pasidalink :D

Aš dvejoju dėl kai kurių komandų, apie kurias nieko nežinau. Likus 1 dienai įdėsiu screenshot. Liko dar pakankamai daug laiko.

AŠ paskaičiavau ;D Labiau verta pirkti Berlin 2019 Viewer Pass + 3 Souvenir Tokens, kaina 16 eurų. Minimum bus 5 souvenirs, galima gauti net 6 souvenirs. 

  • Esant 5 souvenirs (12 misijų), 16 eurų / 5 = 3.20 euro už souvenir laisvai galima pasidaryti pirmą savaitę
  • Esant 6 souvenirs (18 misijų), 16 eurų / 6 = 2.70 euro už 1 souvenir

Trumpai tariant, perkant Berlin 2019 Viewer Pass + 3 Souvenir Tokens neturėsi minuso + Gausi minimum Gold Coin ir + 5 souvenirs (MINIMUM).

Redaguota , nario hey !!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

------

edit.


Silver Coin - sidabrinį medalį galima gauti jau dabar, net neprasidėjus Major

Y7z8vKv.jpg 

Yra 4x Tokens = 4 suvenyrai. Jau yra beveik 12-16 eurų eurų kišenėje, O dar lieka 1-2 suvenyrai, jau pliusas bus po Gold (auksinio) coin / ženkliuko. Pinigai grįta + profit

Redaguota , nario hey !!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
  • Aš beveik 99.99% už tai kad, kad Vitality eis toliau. Be jos, dar dedu pliusus: mousesports, CR4ZY (tikrai gali nustebinti), NRG
  • Dėl Complexity, Syman, DreamEaters - gan silpnos komandos. Jos gali nustebinti, bet jos gan silpnos. Tikėtis kažko iš jų neitin verta
  • Apie HellRaisers, forZe aš mažai ką žinai, tai jas praskipinau ;D
  • Su North yra gan didelis klaustukas.
  • G2 ir AVANGAR - paėmiau G2 - dar vis bandau tikėti jais
  • Dėl FURIA - komanda manau tikrai yra stipri šiame etape.
  • Grayhound (absoliučiai nieko nežinau apie ją) rėmiausi internete esančia statistika
  • TYLOO - mano fav. komanda buvusi praeitame Major. Abejoju, ar ji gali paimti 3-0, del to aš rinkausi saugius taškus, ir pick'inau tas komandas, kurios.. nu turi daugiausiai šansų. Man patinka tyloo žaidimas ir pati komanda. Tikrai norėčiau ją matyti kitame etape
  • INTZ - šią komandą galima dėti prie 0-3. Bet aš manau, ji gali vieną kokį laimėti matchą prieš Syman.

Čia kitų žaidėjų balsavimo rezultatai (jau yra virš 3000): 

Pats balsavimas:

Data, laikas, matchai: 

Steam TV: 

Ir dar vienas priminimas: dedant komandą prie 3-0, jai pralaimėjus bent 1 match, nors jeigu ir ji pateks į kitą etapą, taško negausi. Todėl reikia pick'inti į 3-0 tą komandą, kuri labai stipri arba dėti bet ką ant durniaus, taupant taškus. Tyloo tikrai nėra silpna komanda, bet imti vitality prie 3-0.. yra kažkiek rizika prarasti lengvą tašką.

  • Kitas etapas su: Astralis  Natus Vincere, FaZe, Renegades, ENCE, MIBR, Liquid, NiP bus labai sunkus! Manau, labai daug žaidėjų rinksis Liquid arba Astralis prie 3-0. Abejoju, ar kas ims NiP. Toliau eis Ence, Navi. Aš tikrai neimsiu FaZe (ši komanda buvo apgailėtina praeitame major). Klaustukas su mibr ir Renegades. Dar nepamirškim kitų komandų iš pirmo etapo
Redaguota , nario tkiit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Domantas* parašė:

Išmesk TYLOO iš 3-0, nes neteksi taško. TYLOO nelaimės prieš G2. Pažiūrėk paskutinius jų geimus:

O kodėl Forze neėmei? 

Aš pakeisiu vėliau savo Pick'Em'us truputį. Imsiu daugumos nuomonę. Nu tiesiog ganėtinai žiaurus šis etapas, tie 3-0 ir 0-3 ir random pasirinkimai. Vėliau įkelsiu screenshot

Iš reddit l25czrjk5uh31.png 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...