Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


Šlageris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

BANAI.LT - KAS TAI

Sveiki atvykę į Banai.lt projektą. Mūsų komanda ir serverio kolektyvas siekia užtikrinti jūsų kokybišką žaidimą , ir siekti geriausių rezultatų. Iškilus klausimų ar pasiūlymų banai.lt administracija yra pasirengę jums padėti ir atsakyti į jums labiausiai rūpimus klausimus per 24 valandas nuo išsiųstos žinutės mums. Kodėl mes siūlome rinktis mus? Mūsų yra nedaug, tačiau kiekvienas žaidėjas ir lankytojas yra mums svarbus. Mes kuriame ir dirbame tik dėl jūsų, tam, jog jūsų senesni serveriai pakeistu naujesniais ir mėgautumėtės šviežiu serverio kvapu kuris sklinda iš naujai atsidariusio projekto banai.lt

MŪSŲ SERVERIAI

#1 Serverio pavadinimas: BANAI.LT # [PUBLIC] 24/7
      Serverio IP: cs.banai.lt:27016

#2 Serverio pavadinimas: BANAI.LT # [CSGO] 24/7
      Serverio IP: csgo.banai.lt:27015

#3 Serverio pavadinimas: BANAI.LT # [MIX] 
      Serverio IP: mix.banai.lt:27017 (KURIAMAS)

DISCORD: https://discord.gg/2gc6bYU

WEBSITE: http://banai.lt/

Forumas: Kuriamas

SVARBI INFORMACIJA

Man reikia komandos kuri man padėtų kuriant serverį, pats vienas nieko nespėju todėl nusprendžiau kad man reikia draugijos, projektas tikrai nėrą eilinis ir negyvuos savaite, kaip dauguma serverių.

Ko man reikia?:
Žmogaus kuris suprantą darbą su Counter-Strike serveriai(pasijungt ir pats moku).
Žmogaus kuris norėtu pakurti savo serverį vps viskas būs suteikta.
Žmogaus atsakingo už plėtrą,reklamą,komandą,atrankas ir t.t kitaip sakant pagalbininko.

Susiekti:
DC: Tavo_mama#8636
El.Paštas: [email protected]
Arba į SuperGames.lt až

INFORMACIJA
Nereikalingų komentarų nelaukiu pasilikit juos kitam kartui, arba sau, tesiog apeik tema ;)

 

Su pagarba BANAI.LT ADMINSITRATORIUS :)

Redaguota , nario Tavo mama
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš labai atsiprašau kad rašau nereikalinga komentara bet vistiek pabandom :/  hmmm nuo ko gi pradėti !
Taigi šis asmuo  prieš trys savaites  man parašė i skype su norų atgaivinti , paleisti projekta CS 1.6 pasirodė kaip adekvatus - suaugęs žmogus, žmogus apmokejo VPS ir WEB HOSTA susitarem jog sukursiu web puslapi foruma ir serverius kaip Public , CSDM ir t.t na viskas kaip ir buvo gerai, darbas ėjo, projektas kas dieną – vis  pildėsi, žmogus žadėjo nupirkt reklamas projektui,  Kaip serveriai ir WEB puslapis  buvo paruošti pilnam naudojimui , parašiau žmogui tipo taip ir taip viskas paruosta sistemos serveriai gavau atsakyma tokio tipo  "ne busiu as risy namie prie pc , nuo darbu paiilset noriu, paskui ant vestuviu i kelione." na pagalvojau suprantoma žmogus nori pailsėti nuo darbų , na kaip dienos ir laikas ejo vis dirbau prie projekto  ir staiga matau kaip šis ponas ieško jau naujos komandos ir projekto ... wtf is going on ???? :D aišku nesu vaikas mažas, iškart supratau kad papuoliau ant nerimto pono :D parašiau i skype ponui paklaust kas atsitiko >>> FULL IGNOR. Nesuprantu - ir niekada nesuprasiu  as tokių žmonių, galejo gi žmogus parašyt anksčiau jog jam kažkas nepatinka  ar netinka nes priežasties man ponas neišaiškino dėl ko jis nusprendė pasišalinti i kitą projekta. Žodžių siūlau  niekada neturėti jokių reikalų su tokiais veikėjais nes sugaišit ne tik savo brangų laiką bet ir nervųs . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Armzis parašė:

 Sėkmės projektui

 

prieš 3 valandas(-ų), Orion parašė:

Rimtas ir daug žadantis projektas. Sėkmės jums!

 

prieš 1 valandą, TheDageriz parašė:

Tikrai atrodo daug žadantis projektas, sėkmės!

Ačiū už pasitikėjima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar beverta kur ta 1.6 projekta? 

2019-08-10 16:28, Portugal parašė:

Aš labai atsiprašau kad rašau nereikalinga komentara bet vistiek pabandom :/  hmmm nuo ko gi pradėti !
Taigi šis asmuo  prieš trys savaites  man parašė i skype su norų atgaivinti , paleisti projekta CS 1.6 pasirodė kaip adekvatus - suaugęs žmogus, žmogus apmokejo VPS ir WEB HOSTA susitarem jog sukursiu web puslapi foruma ir serverius kaip Public , CSDM ir t.t na viskas kaip ir buvo gerai, darbas ėjo, projektas kas dieną – vis  pildėsi, žmogus žadėjo nupirkt reklamas projektui,  Kaip serveriai ir WEB puslapis  buvo paruošti pilnam naudojimui , parašiau žmogui tipo taip ir taip viskas paruosta sistemos serveriai gavau atsakyma tokio tipo  "ne busiu as risy namie prie pc , nuo darbu paiilset noriu, paskui ant vestuviu i kelione." na pagalvojau suprantoma žmogus nori pailsėti nuo darbų , na kaip dienos ir laikas ejo vis dirbau prie projekto  ir staiga matau kaip šis ponas ieško jau naujos komandos ir projekto ... wtf is going on ???? :D aišku nesu vaikas mažas, iškart supratau kad papuoliau ant nerimto pono :D parašiau i skype ponui paklaust kas atsitiko >>> FULL IGNOR. Nesuprantu - ir niekada nesuprasiu  as tokių žmonių, galejo gi žmogus parašyt anksčiau jog jam kažkas nepatinka  ar netinka nes priežasties man ponas neišaiškino dėl ko jis nusprendė pasišalinti i kitą projekta. Žodžių siūlau  niekada neturėti jokių reikalų su tokiais veikėjais nes sugaišit ne tik savo brangų laiką bet ir nervųs . 

Na idomiai ir man cia pasirode, kur kazin temos autoriaus komentaras? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

hĮ kvailus komentarus neatsakoma kaip ir yra parašyta..

INFORMACIJA
Nereikalingų komentarų nelaukiu pasilikit juos kitam kartui, arba sau, tesiog apeik tema 

 

O ir šeip ar verta kurti ? taip kas nori tas kuria ;) žmogus nori atgaivinti jis atgaivina nesvarbu 1-2 žaidėjai žais svarbu gyvuos ;) 

Redaguota , nario Tavo mama
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-19 12:16, Tavo mama parašė:

hĮ kvailus komentarus neatsakoma kaip ir yra parašyta..

INFORMACIJA
Nereikalingų komentarų nelaukiu pasilikit juos kitam kartui, arba sau, tesiog apeik tema 

 

O ir šeip ar verta kurti ? taip kas nori tas kuria ;) žmogus nori atgaivinti jis atgaivina nesvarbu 1-2 žaidėjai žais svarbu gyvuos ;) 

Seni :D bent padaryk kad free nebanintu :DDDD atėjau į serverį, your banned from this server, galvoju what??

Ir dar su steam, ale wh turiu XDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-19 12:16, Tavo mama parašė:

hĮ kvailus komentarus neatsakoma kaip ir yra parašyta..

INFORMACIJA
Nereikalingų komentarų nelaukiu pasilikit juos kitam kartui, arba sau, tesiog apeik tema 

 

O ir šeip ar verta kurti ? taip kas nori tas kuria ;) žmogus nori atgaivinti jis atgaivina nesvarbu 1-2 žaidėjai žais svarbu gyvuos ;) 

Klausyk,o žinojai kad kopijuot ir vogt iš kitų yra negražu?? Aš čia kolkas nieko neskleisiu. Kas norės pamatys pats.

Skypej viską parašiau aš tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...