iVron

LENGVAS STEAM KEY + 200 FORUMO E

Recommended Posts

Sveiki visi ieškau žmogaus kuris man padėtu sugalvoti konkursa / užduotys  jam ir panašiai bei prizus kokius.
Nes šitam konkursu yra skiriama 400 euru tai žinot :D Sunku pačiam sugalvoti :D Užduotys bei pati konkursa :D
Iškart sakau tie kurie esat be įdėjų galit negaišinti savo ir mano laiko nes reikia man greitai ir tiesiog turint įdėjų :D

ŠITAS KONKURSAS BUS CS 1.6 PROJEKTUI :) TAI TURI BŪTI SUSIETA SU ŽAIDIMU IR NETIK :) TURĖTI ĮDĖJŲ SUSIETU SU ŽAIDIMU BŪTINA !

Taigi kuris man padės gaus STEAM KEY  - PREY + DLC ir FORUMO EURU 200e
ir žinoma jei tas žmogus norės galės prie mūsų ir pasilikti dėl idėjų ir dėl viso kito :) Atsilyginsim už tokius dalykus.

KAS TIKRAI ESAT UŽTIKRINTI KAD TURĖSITE TIKRAI SUNKIU UŽDUOČIŲ ĮDĖJŲ, IR PATI KONKURSA PARAŠYKITE Į KOMENTARUS SAVO DISCORDA SUSISIEKSIU. ARBA PAKVIESKITE PATYS : KQLY#3399
KOKIE PRIZAI BUS TAI PASAKYSIU PER DISCORDA

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu paaiškintum plačiau, ir aiškiau, tada galėčiau padėt, nelabai supratau tavo minties, suformulavimas blogas teksto, pakviesk mane į discordą ir padėsiu. thomcik // マンタス#4029

Dalintis šį pranešimą

50 minutes prieš, gokusama parašė:

Jeigu paaiškintum plačiau, ir aiškiau, tada galėčiau padėt, nelabai supratau tavo minties, suformulavimas blogas teksto, pakviesk mane į discordą ir padėsiu. thomcik // マンタス#4029

Pirma su tavimi susisieksiu dabar. Jei per 20 min neišeis susisiekt su tavimi. Eisiu prie kito žmogaus.

prieš 3 valandas(-ų), MarU parašė:

Galiu tau padet gan greitai isgvildenti idejas tokiems dalykams, kad naudos ir jum butu. Parasyk privaciai, pabendrausim.

Parašiau tau bet atsakymo taip ir negaunu kaip ir iš pirmo žmogaus :)

UP UP  KAS NORS NORIT ŽAIDIMO IR F.E  :D ?  AR JUS ČIA TOKIE NETURINTIS ĮDĖJU AR PASIULYMU BENT JAU :D

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė taki
      Labiau domintų keitimas į TF2/CS: GO raktus, bet galiu paduoti ir per Paypal su ~ 60% nuo esamos rinkoje kainos. Jeigu tikrai domina pirkimas arba keitimas, galite parašyti man šioje temoje savo Steam ID arba man į PM, pat pat galite parašyti savo Steam trade url. 
      Jeigu turite papildomų klausimų, galite klausti drąsiai. Tarpininkas nėra problema, jeigu asmuo man yra žinomas. 
      Nedomina keitimai į Steam Accountus, į Steam žaidimų CDkeys. Taip pat netinka LT bankai, domina tik Paypal. 
    • Parašė Harolduzas
      Sveiki. Kviečiu visus prisijungti į naują Discord žaidimų parduotuvę. Galima gauti nemokamų paskyrų su pakvietimais. Tikiuosi prisijungsi ir linkiu visiems kas skaito geros dienos! https://discord.gg/2WWSPZqE2E
    • Parašė Ax00Ve
      Sveiki. Norečiau visus pakviesti į naują žaidimų parduotuvę. Pigios kainos. Galima užsidirbti nemokamų paskyrų su invite. Tikiuosi prisijungsite ir linkiu jums geros nuotaikos! Linkas : https://discord.gg/WmMsZqesMS
    • Parašė taki
      Pražia: 22/12/2020 ~ 20.00 Lietuvos laiku Pabaiga: 05/01/2021 ~ 20.00 Lietuvos laiku Steam Winter Sale 2020:
      Steam Winter Sale (Store) Background 20 Level badge (20.000 points) Frames, mini-profiles, backgrounds The Steam Awards. Už visus balsavimus gausite 10 Steam kortelių!!! Steam Discovery Queue + 1  kortelė.  Nemokamas Sticker Steam Winter Sale 2020 šventinis profilis (5000 points / 30 d.) Profile showcase pirkimas (nauja funkcija) Papildomos nuorodos:
      Steam Winter Sale 2020 trading cards, badges, backgrounds Reddit: Steam diskusijos Ar verta pirkti žaidimą? Steam Refunds Steam Wallet kaip gift (dovana) Šio sale metu, galima daug pigiau pirkti Steam žaidimus. Jeigu nepatinka kaina Steam Store, galima pirkti iš kitur, bet ten jau bus Steam Cd-Key ir jam refund nebegalios. Perkant iš Steam Store, galima padaryti refund, jeigu pražaistas laikas nėra ilgesnis kaip 2 h. Štai keletas tinklapių, iš kurių galima pirkti žaidimus daug pigiau nei iš Steam Store:
      eneba allkeyshop g2a humble bundle gmg Steam žaidimų dalybų tinklapiai:
      steam gifts steam gifts: "deals" forumas reddit: free games on Steam reddit: free game findings
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.