Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos su INTERNETU


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, LukasWuzimu parašė:

computersystem? - Alias not found

 

toki meta

nu kaip suprantu tu iš kitos planetos :D kaip čia paprasčiau padarius :D spaudi start logo, paieškos laukelyje ivesk command promt,  atsidarai programa, ir nukopijuok visą tekstą, 

wmic computersystem get model,name,manufacturer,systemtype

  tada enter, :) 

 

Citata

 

 

Redaguota , nario nerius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, LukasWuzimu parašė:

skypes nenaudoju dc galiu duot :D

 

Tai sakau instalinkis windows 10 ir turėtų surašyti. Arba numesk savo kompiuterio modelį jei nežinai turėtų būt parašyta įšėmus baterija ir tada iš gamintojo atsisiusk lan draiverius. https://www.dell.com/support/home/us/en/04?app=drivers ir įvedi modelį. 

17 minutes prieš, nerius parašė:

Tai joa :D aš irgi galvoju panašiai :D

 

pzzz žiauru kai žmogus vpš nesiorentuoja.. Tai kam tada ir persirašyt windows... 

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), - Blaack parašė:

geriau nešk meistrui tu tą pc jei nesiorentuoji nieko,nes pridirbsi taip,kad nebepataisysi

Nu jo tegul neša nors jie lupa *Myliu SuperGames.lt* pinigus.. Bet kai vpš nieko nesupranti ties kompais tai ką darysi.. Kai *Myliu SuperGames.lt* tie meistrai už windows perrašymą po 20eur lupa bent pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E3ikaZ parašė:

Nu jo tegul neša nors jie lupa *Myliu SuperGames.lt* pinigus.. Bet kai vpš nieko nesupranti ties kompais tai ką darysi.. Kai *Myliu SuperGames.lt* tie meistrai už windows perrašymą po 20eur lupa bent pas mane

Panaši situacija,bet geriau kad kažkas padarys nusimanantis nei pats molio pridirbsi,nors nėra čia sunkaus nieko,nueit pas kaimynų,draughų susirast interneto draiverius y usb,ir viskas,bet geriau išvis 10 win tegu susirašo,su senienom sėdėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Panaši situacija,bet geriau kad kažkas padarys nusimanantis nei pats molio pridirbsi,nors nėra čia sunkaus nieko,nueit pas kaimynų,draughų susirast interneto draiverius y usb,ir viskas,bet geriau išvis 10 win tegu susirašo,su senienom sėdėt :D

nu taip windows 7 palaikymas į pabaigą eina :DDD Nu aišku jeigu pc nevelka kaip mano senasis ką padarysi.. Bet bent w10 pats sudiegia pagrindinius draiverius kaip wifi/lan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

nu taip windows 7 palaikymas į pabaigą eina :DDD Nu aišku jeigu pc nevelka kaip mano senasis ką padarysi.. Bet bent w10 pats sudiegia pagrindinius draiverius kaip wifi/lan.

Manau vilktų ne koks pentiumas gi,mano draugos pc senas loptopas win10 velka tiesiog jam patogiau 7 o taip tai velk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, - Blaack parašė:

Manau vilktų ne koks pentiumas gi,mano draugos pc senas loptopas win10 velka tiesiog jam patogiau 7 o taip tai velk.

i5-2430m stringa visas kompas 6gb ram.. Pz nieko neįmanoma padaryt kaista. Ždž pardaviau už 80eur gana blogos būklės gal ir hardo problemos dar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...