Peršokti į turinį

siūlau Užsidirbk papildomai turėdama/s app'są savo telefone.

Recommended Posts

Sveiki, turiu pasiūlymą užsidirbti neinvestuojant savo laiko. Kadangi šis startuolis yra visiškai naujas, dėl to yra galimybė tapti jo dalimi. Tereiks parsisiųsti appsą. Appsas- nenaudodamas nei interneto, nei baterijos po truputi minins "kas" jums kripto valiutas. Ir taip gausite kripto valiutos dalies už tai, kad leidžiate užtikrinti saugumą.
parsiųsti galite: https://minepi.com/setas2, pasinaudokit kodu, kad valiuta būtų kasama 25% greičiau.
kodas (invitation code): setas2

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Tai va kaip sakau konkrečiai dabar startuolis čia. Tai kripto valiutai dar kaip tik ir mininama, išsigryninti ją yra žadama šiais metais, bet čia priklauso nuo vartotojų skaičiaus. skelbiama kad vartotojų yra virš 150 tūkstančių. Kadangi google play parduotuvėj yra, tai kaip ir saugu yra dėl telefono duomenų. O vartotojų skaičiui didėjant skelbiama, kad minimo apimtis mažins. tai dabar tiesiog pats žiūriu kaip viskas vyksta.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė A1pha
      Sveiki, Supergames.lt, forumo nariai! 
      Aš esu A1pha, ir siūlau jums sukurti serverį, arba paredaguoti jūsų turimą, pagal jūsų norus.
      Galiu jums sukurti discord serverį su profesionaliu dizainu, pasitvirtinimo, saugumo sistema, susetupintais botais, teksto, balso, muzikos kanalais, galiu už jus surašyti taisykles/informaciją.
      Kaina už discord serverio sukūrimą/redagavimą yra 1-5$.
      Galiu padėti/pamokyti, kaip sukurti discord serverius/susetupinti bot'us, kitas sistemas, NEMOKAMAI! 
      Mano Padaryti Discord Serveriai:
      AJ7, Motokroso komandos, DISCORD: Spausti

Susiekimai:
      Mano Discord  Slapyvardis ➤ A1pha#2222
      Mano Discord Serveris ➤ Čia

• Parašė Starkyzas
      Sveiki. Parduodu keletą "onetrick" accountų. Kainos nusistatęs neturiu, todėl atviras pasiūlymams. 
      Zed:
      Gold I // 31 Champ // Galaxy slayer (+3 chromas) , shockblade (+ yellow chroma) , championship (+ chroma) skinai.
      Daugiau info: https://imgur.com/a/lr0YHlX

Viego:
      28 champ // Plat II 60lp, su labai aukštu MMR, mesdavo rankeduose su d1-grandmaster žaidėjais, ~+30-35lp per game // Lunar beast viego skinas + chromos
      Daugiau info: https://imgur.com/a/9XivF6F

• Parašė S'Jobs
      OVH vartotojas su 420€ balansu,
      Parduodame OVH vartotoją su 420€ voucher balansu, kuris galioja iki 2022 metų rugpjūčio 31d. Kaina sutartinė. Atsiskaitymas galimas įvairiais būdais. Dėl detalesnės informacijos susisiekti galite asmeniškai Discord platformoje.
    • Parašė Lugis
      Nupirkčiau ar įnvestuočiau į projektus generuojančius/generuosenčius pajamas!
      Domina viskas tik ne kažkokie atgyvenę žaidimai  

Pavizdžiui:
      El. parduotuvės
      Crypto projektai 
      Unikalios verlso įdėjos
      Žaidimai

Edit: Nesiūlykit MINECRAFT,CS 1.6, SA-MP, CS:GO, GTA:V SERVERIŲ 
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...