Peršokti į turinį
Danielius1337

Steam account'as [CSGO, PUBG, GTA V ir t.t.]

Recommended Posts

Sveiki, parduodu steam paskyrą su 70 žaidimų, csgo prime, rank gn2, pubg, GTA V ir dar daug kitų.

steam paskyra

Kainas siūlom patys : - )Screenshot_1.thumb.png.a281de73f61d0a55d34579e002b81ebd.pngScreenshot_2.thumb.png.d37c26909f7f21e2766a5a66b9de7a0c.pngScreenshot_3.thumb.png.4fff92a306945448e7f47ee1cd991e40.png

Redaguota , nario Danielius1337

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), euLukas parašė:

@Adomas J. o kartais nariai neblokuojami turintys daugiau negu vieną neigiamą atsiliepimą?

Tai reiškias ir tu būtum užblokuotas, dėl skirtingų atvejų reikia rašyti į el.paštą [email protected] .

Dalintis šį pranešimą

prieš 3 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Tai reiškias ir tu būtum užblokuotas, dėl skirtingų atvejų reikia rašyti į el.paštą [email protected] .

Na nežinau, kiek pamenu blokuodavo visus turinčius du, o du dabar turiu aš, nes kaip suprantu žmogus eilini kartą be įrodymų uždeda ir nieko už tai nebuna jiems :) 

Dalintis šį pranešimą

5 minutes prieš, euLukas parašė:

Na nežinau, kiek pamenu blokuodavo visus turinčius du, o du dabar turiu aš, nes kaip suprantu žmogus eilini kartą be įrodymų uždeda ir nieko už tai nebuna jiems :) 

"kiek žinau" , Mums į el.paštą atsiunčia narys kas jį apgavo ir visus įrodymus ir apgavikas būna užblokuotas nesvarbu ar jis turi viena ar du neigiamus atsiliepimus.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Adomas J. parašė:

"kiek žinau" , Mums į el.paštą atsiunčia narys kas jį apgavo ir visus įrodymus ir apgavikas būna užblokuotas nesvarbu ar jis turi viena ar du neigiamus atsiliepimus.

Dėkui, žinosiu dabar :) Šiuo metu vis dar laukiu iš asmens uždėjusio man atsiliepimą įrodymų.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele